אקטיביזם!

../images/Emo163.gif ט"ו בשבט בצבעים שלכם../images/Emo70.gif

ברוח חג הנטיעות הבא עלינו לטובה, שתי פעילויות מלבבות ומלבלבות:
רביעי (04.02): הפעולה השבועית בסניף ת"א - אמנון ותמר! עד חטיבת הביניים חשבתם שט"ו בשבט זה רק שתילים ופירות יבשים. בתיכון סיפרו לכם שזה גם איכות סביבה. בואו לחשוב על ט"ו בשבט בזווית שעוד לא הכרתם!
לפרטים: יותם, 05881772
שבת (07.02): נטיעת יער הגאווה בגליל! הקהילה הגאה בישראל נוטעת יער גאוותי בגליל, והתנועה מצטרפת! יציאה קבוצתית לנטיעות.
מיקום: סניפי ת"א והרצליה - רכבת מרכז, 10:15. סניף חיפה - במידה ויהיו מספיק נרשמים, היציאה מצומת הצ'ק פוסט.
לפרטים: יותם, 055881772
ציוד: 50 ש"ח (נסיעה הלוך ושוב +
), דגלי גאווה
חשוב: נא להרשם מראש אצל יותם (בכל אמצעי קשר), עד יום רביעי בצהריים.
חג שמח לכולם!
הידעתם? פעילויות השבוע נשלחות באמצעות רשימת התפוצה המהוללת "הצבעימייל" לכל אחד ואחת מכם! להצטרפות לרשימת התפוצה שלחו דואר לכתובת הבאה: [email protected]

udidu

New member
../images/Emo41.gif דוכן הסברה ומחאה בחיפה../images/Emo70.gif ../images/Emo41.gif

מחר, יום חמישי (5.2), בהמשך לפרוייקט מד"א, נקיים דוכן הסברה ומחאה לביטול הסעיף ההומופובי ושינויו. ניפגש ב"סיטי סנטר" שבמושבה הגרמנית (שד' בן גוריון), בשעה 13:00 ומשם נצעד לעבר המטרה: רח' יצחק שדה 1
(הליכה של 5 דקות סה"כ). נא להגיע בחולצות אודומות (משהו כמו זה:
). נעבור הדרכה קצרה סנושא לפני שנתחיל בפעילות השטח. נא לתאם הגעתכן/ם מראש אצלי (אודי רז), לפרטים ושאלות: 064732005 (אודי) [email protected] מקווים לראותכן/ם
סניף חיפה, הסניף הירוק
סניף אני בסניף

פעילויות בסופש הקרוב

בא לכם להצטרף לצומת ביום ששי? לקפה פוליטי? לנטיעות מחאה בחוות השקמים? כאן תמצאו את כל המידע...

DIDGIN

New member
אוף

רציתי לבוא היום במיוחד כדי לפגוש אותו למתי הוא הועבר? לא נורא אולי אני אבוא בכל זאת להביא פירות יבשים?

נראה לי..

שנוא יבוא ב14.2 אם אני לא טועה כמובן..
ולמה לא להביא פרות יבשים
עוד אוכל לנו

G u a n o

New member
../images/Emo32.gif

הממממ... מישהו במקרה רוצה לשכור דירה איתי באיזור המרכז? (אני רצינית לגמרי..)
(באמת!) (יותם, תמצא לי חברה..)

G u a n o

New member
זה צבא זה?

האמת שיש לי בסיס מגניב
אבל אני חוזרת כל יום הביתה וזה קצת בעיה כשאתה גר בחיפה בכל מקרה, הצבא אמור לתקצב לי דירה (ז"א כסף, לא שהכסף מספיק...אבל נסתדר) תומר, אולי תשכן אותי באחת מהקומות שלך?

G u a n o

New member
היא שווה?

(תראה באיזה שעות אני קמה! ואני ערה כבר חצי שנה.. מי אמר שהכיבוש זה הדבר הכי רע בצבא? )

למעלה