איך חגגתם יום הולדת שנה?!?

gaetana

New member
../images/Emo47.gif איך חגגתם יום הולדת שנה?!?

והאם חגגתם? יש לנו רק שבועיים לכל מיני התלבטויות לגבי איך לחגוג. אני רוצה לעשות מסיבה יפה בפארק הירקון/ר"ג/דובנוב, אבל אין לי מושג איך מארגנים. מה עם מקומות ישיבה? מתי צריך להגיע למקום עצמו? מה, מי, מו? בקיצר, יש לי המון שאלות, אז אשמח אם תוכלו לפרט כמה שיותר. כמובן, כל טיפ יתקבל בברכה. אגב, אני לא בשלנית טובה, כך שכל רעיון לגבי מה להכין או איפה לקנות, יעזור לי מאוד

חגגנו בחצר עם המשפחה

סבים וסבתות, דודים ודודות. ארוחה קלה סלטים, אורז קציצות פשטידה וכמובן עוגה. תלינו בלונים והיה לכולם כיף גדול.

GayasMomy

New member
ארוחת ערב יום שישי לכל המשפחה

הקרובה בלבד משני הצדדים + חברה מאוד מאוד טובה שלי. בעקרון בגלל שהיו הרבה אנשים אז ערכנו מזנון. היתה ארוחת ערב של יום שישי קצת יותר עשירה מהתפריט הרגיל (סלטים מיוחדים, פשטידות שוות וכו). בלונים קישטו את כל הבית, היו עוגות טובות וזהו. המלכה לא שיתפה פעולה, לא שמה את הזר על הראש רק רצתה שאחיינית שלי תפוצץ איתה בלונים ולשמוע בום.

the friend

New member
חגגנו בחצר בבית משפחה + חברים קרובי

חגגנו אחרהצ כדי שלא יהיה חם מדי בחוץ בגלל שזה היה בחמש אחרהצ התפריט היה סנדויצ'ונים מבגט עם גבינות שמנת/ סלט טונה/סלומון מעושן ועוד, היו בורקסים ומאפי בצק עלים שעשיתי (קלי קלות) היו עוגות, מאפים מתוקים , עוגות יומהולדת (השתוללתי קצת ועשיתי שלוש עוגות יומהולדת אבל זה בגלל שאני מאוד אוהבת לאפות), היו פיצות שעשיתי (עשר דקות הכנה) וכאלה דברים. שמתי לילדים בריכות מתנפחות, מחצלת על הדשא והיה פשוט נהדר....

tiger mom

New member
אז ככה...

אפשר לעשות בראנץ' בפארק. לחמים, גבינות, סלטים. או לחלופין בשעות בין ערביים למתוקים ופירות בלבד. אנחנו עשינו על האש ביער בצהריים לחברים ועל האש בבית למשפחה. לגבי היער: בעלי מצא מקום כמה ימים לפני שיש בו גם מתקני משחקים לילדים וגם שולחנות. בשבת הוא נסע בשמונה בבוקר לתפוס מקום. תבואו מוקדם, תתפסו מקום. תארגנו שולחן פיקניק או שניים שיהיה איפה לשים את האוכל ושמיכות פיקניק (אפשר לבקש מאנשים שיביאו) בשביל לשבת. למרות שמקרה של פארק אפשר לשבת ישירות על הדשא.

לוליLuli

New member
ומי שאין לה חצר ומקום..מה עושים לגב

לגבי כסאות????????? גם אנחנו באותה בעיה... מתכננים לעשות באיזה פארק.כי אין לנו חצר או בית מספיק גדול להכיל את כולם בבת אחת.(גם ככה נפצל ל2 יומולדת -חברים ומשפחה.) ומה עם כסאות?הרי לא כל אחד ובמיוחד שיש מבוגרים ממשפחה ישבו על שמיכות/מחצלות.... מה עושים לגבי כסאות?????? למישהו יש רעיון יצירתי????????? תודה

לוליLuli

New member
מקפיצה כי חשוב...

הופ הופ הופ יאללה בננות שתפו מניסיון מה עשיתן????????

ללה11

New member
אנחנו בקשנו ממי שיש לו שיביא כסאות

עשינו יום הולדת בפארק הירקון כי גם הבית שלנו צר מלהכיל. הכנו פשטידות, מאפים וסלטים, סבתא הכינה עוגת יום הולדת. כיוון שזה אוגוסט, ויש בעיה לתפוס שולחן, בעלי נסע כבר ב-10:00, תפס שולחן ו"סימן" איזור מסביב באמצעות חוט עם בלונים. סבא הופקד על שמירת המקום ובעלי חזר הביתה כדי להעמיס את האוטו באוכל. הבאנו איתנו 4 כסאות מתקפלים שיש לנו בבית ובקשנו מכל מי שבא להביא עמו את כסאות. כמעט לכל אחד יש איזה כסא של הים בבגאז'. בנוסף, הבאנו שמיכות ופרסנו. הצעירים ישבו על השמיכות והמבוגרים יותר על הכסאות. פתרון יצירתי - אם את באמת רוצה להשקיע, אפשר לשכור כסאות מחברות שמשכירות ציוד לאירועים. באחד מחגי הפסח האחרונים שכרנו כסאות לצורך ליל הסדר, ואם אני לא טועה זה עלה 10 ש"ח לכסא - יש מתקפלים ויש שלא. בהצלחה!

bassaner

New member
../images/Emo65.gifחגגנו בפארק בבבלי../images/Emo65.gif

חגגנו למור יומולדת שנה באפריל. לא היה לנו מקום בבית לכולם או גינה אז החלטנו לצאת לפארק בבבלי (החלק המערבי של פארק הירקון- סוף רחוב ויצמן) יצא לנו יום שישי - אחרי שנגמרה חופשת פסח כך שהפארק היה די ריק בשעות הצהריים. הסתובבנו כמה ימים קודם ובחרנו מקום ליד הגשר כי שם היו שולחנות פיקניק ובצמוד נדנדות ומגלשות. ואם עוברים מתחת לגשר יש גן חיות קטן שהילדים נורא נהנו לבקר בו ולהאכיל את החיות - עלים כמובן!. הבאנו עוד שולחן מתקפל, כיסאות מאמא שלי ואחי (קצת קשה אבל כולם נרתמו למשימה בכיף) והעברנו אוכל עם ציידניות (ההורים שלו חזרו מחו"ל באותו יום אז לא יכלו לתרום למאמץ). אוכל - פשטידות-פסטה וברוקולי, בורקסים, ירקות חתוכים, סלטים-חומוס,סלט חצילים במיונז, מטבוחה (הכל בעזרת אמא שלי!) קוראסונים, עוגת יום הולדת- רציתי משהו מפואר עם דמויות מבצק סוכר אבל יצא נורא יקר (אולי כשהיא תגדל ותבין יותר) אז הכנתי לבד-אפשר לקנות תמונות מוכנות שמניחים על הקרם של העוגה וזה משדרג אותה!, שתיה קרה ויין וכמובן נישנושים לקטנים (בני שנה וחצי בערך) - במבה (לא להתנפל עלי), סוכריות גומי על מקל, מרשמלו וופלים. היה גם רדיודיסק והבאנו מוסיקה- חלק לקטנטנים וחלק מהזמן לגדולים. קישתנו עם בלונים ושלט בין העצים (שנתנו צל) ופרסנו שמיכות לקטנים, הבאנו גם קצת צעצועים. קניתי לה זר לראש מפרחי נייר (10 שקלים), ביומיום היא לא מוכנה לשים סיכה בראש אבל אותו יום היא לא הורידה את הזר מהראש, כאילו היא הבינה שזה היום שלה והכל בשבילה. (גיסתי הכינה גם זר מגיספניום- אני ביקשתי שתוסיף גם פרחים לצבע אבל היא התעקשה להשאיר רק לבן וזה היה זר יפה אבל קצת מדכא, ומור העדיפה את מה שאמא קנתה לה - פחות מגרד.) היה נורא נחמד ונעים בחוץ. המוזמנים היו קרובי משפחה גם מי שעוד היו בארץ מחו"ל בעקבות חופשת פסח, חברים שלנו והילדים שלהם - בערך 25 איש. בגלל שזה יום הולדת שנה לא מצאתי לנכון להביא מפעיל ולדעתי הספיק בהחלט האטרקציות שהיו במקום.(חיות, נדנדות) הכי חשוב - שיהיה כיף, קליל ולא לשכוח שבסופו של דבר זה בשביל הילד והוא זה שצריך להנות! אפשר גם לעשות על האש אבל אז מרוב שאת מכינה ודואגת שיהיה אוכל מוכן את לא נהנהת וזה יכול גם קצת להסריח. מקוה שעזרתי - שיהיה במזל טוב

לוליLuli

New member
תודה רבה ,יש עוד בננות???????

קדימה...שתפו בכייף עם רעיונות לחגיגה בפארק... תודה

buba300

New member
לולי - מה שלום מאיה המהממת ?

ובכלל למי שקוראת את זה : מאיה התינוקת הכי הכי יפה בפורום

לוליLuli

New member
תודה רבה רבה ../images/Emo9.gif...

היא מחלימה משבוע קשה של 2 וירוסים במכה אחת: גם הסטרדו וגם שלשולים והקאות. אבל לשמחתי היא כבר בסוף של שניהם . (וטוב שהמפגש רק שבוע הבא ,ככה נגיע כבר בריאות לחלוטין) היא ילדה מדהימה וטובה ,אפילו כשהיא לא מרגישה טוב .
.
.
נתראה במפגש... ותודה על המחמאה...

gaetana

New member
וטוב שיצא ארוך! מאוד עזרת.

אני חשבתי על המקום הזה ליד הגשר, כך שחיזקת אותי

bassaner

New member
זה גם קרוב לכביש כך שלמבוגרים

סבתא רבה ודודות שלי היה קל להגיע ולא צריך ללכת הרבה - חשוב. זה ממש מול בית דניאל אם את מכירה.

buba300

New member
ל- BASSANER היקרה

העתקתי את מה שכתבת. ואשתמש בזה כשרומי תגדל ובע"ה תהיה בת שנה נשמע ממש כיפי ומענין. וגם קל להכנה. שיהיה תמיד בשמחות ובמזל טוב
!!

למעלה