רע, מאוד רע *עצבים*

../images/Emo46.gifרע, מאוד רע *עצבים*../images/Emo46.gif

בפורום-דוליז-קיללו-בצורה-מחפירה-את-שר-הטבעות-!-!-! הסתבר שהפרחות הקטנות ראו את האוסקר, והחליטו ש11 פרסי אוסקר זה יותר מדי בשביל... רגע... איך הן קראו לזה? "סרט דפוק בטירוףףףףףףףףףף", "ארוך בטירוףףףףףףףףףף", "משעמם בטירוףףףףףףףףף" מ
ו
ו
ת
!!!!!!!!!!!!!!! הן יודעות בכלל על מה הן מדברות?! חולרות קטנות! סליחה, אבל הן כל כך עצבנו אותי.... הודעה אחר הודעה הן המשיכו לספר שזה סרט דפוק, מטומטם, מפגר, ארוך, טיפשי!!!!!!!! שר הטבעות סרט טיפשי?! אני אומרת לכם, אם הייתה יד שיכלה לצאת מהמסך הייתי שוחטת אותן!!!!!! זה היה כמו קוץ קטן שדוקר את העצבים פעם אחת, ועוד פעם, ועוד פעם ועוד פעם! מה הייתה הבעיה שלהן? שאורלנדו בלום היה לבוש מדי?! שידעו על מה הן מדברות קודם! אני מתערבת שחצי מהן לא ראו בכלל את הסרט הזה! אוי, אם הן רק יעזו לפתוח שוב את הפה, אני אברר את הכתובת של כל אחת מהן ואישית אכרות להם את הראש עם הגרזן החדש שלי! אוי... אני מאוד מאוד מאוד מקווה שלא הייתה להן שום בעיה עם גימלי, אחרת זה באמת יהיה הסוף שלהן! מעתה פורום דוליז מוחרם! *לוקחת נשימה מאוד עמוקה" אוקי, הגזמתי... לא אני לא הגזמתי!!!!!!!!!
יערה בעצבים טוטליים

maglor

New member
קודם כל קחי אויר

חוץ מזה למי אכפת מה כמה פאקצות חושבות על שרה"ט, אנחנו יודעים שזה סרט שולט ושמגיע לו כל אוסקר שהוא קיבל. אז מה זה משנה מה אחרים חושבים, הרי ברור שהן טועות.

juggernaut

New member
יערה כנסי..

פורום דוליז מורכב מנערות מפגרות שלא ממש חושבות על דברים וצ מבנים בגדים ושאר דברים מפגרים. מי הן שישפטו סרט כמו שר הטבעות? מבקרות קולנוע? לא להתייחס....אל תתיחסי לאנשים שמתחתייך, בייחוד לא פרחות כאלה.

אוי, כמה שאתם צודקים!

נראה לי שאין מה להוסיף, אמרתי הכל בהודעה... וואו, אני מרגישה מוזר. זה היה ערב מעניין- קודם פירסום פיק הזוי במיוחד בפורום הארי פוטר, ריב עם פקצות על שר הטבעות, ולקינוח- קריאת סיפור מזוויע על ילדה בלי עיין בפורום כותבי מדע בדיוני. מסקנה- אל תגלשו בפורומים אחרי עשר וחצי. *לוקחת עוד נשימה עמוקה ומהורהרת* יערה

snake77

New member
ארררגגגג!!!!

דוליז?!?!? מי שמע על זה בכלל!!! אבל בכל מקרה, הן העלו את חמתו של הסנייק!!!! מי הנבזה שיאמר את שם שר הטבעות\טולקין לשווא! ועוד לא ידבר עליו טובות! סנייק יוצא למסע הרג!! תשיגו לי את הכתובות של הפקאצות האלה!!! ארררגגגגגג
:-

snake77

New member
טוב אני יוצא למסע הרג בפורום דוליז

מי שמחובר בבקשה תצטרפו אליי אני צריך תמיכה!!!

snake77

New member
חח... קראו מה רשמתי להם שם...

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=338&msgid=28535801 אבל הבעיה שאני לא מצליח להקפיץ את זה... וזה בעמוד השני ככה שאין הרבה סיכוי שהראו את זה... ואם הייתי עושה את זה כשירשור נפרד רוב הסיכויים שהיו מוחקים את זה... ככה שאני לא יודע כמה זה יהיה אפקטיבי אבל לפחות הוצאתי את זעמי על הפקאצות....

אלרוס

New member
אבל למה?

זה רק מוציא דימוי שלילי לפורום, אנחנו פורום מנומס (יחסית) ברמה גבוהה (מאוד) ואנחנו לא נקמנים בפורומים אחרים, זה לא עזר וסתם עשה דימוי רע לפורום לכל מי ששם וכן אוהב את הסרטים.

orlandoB

New member
מה?????

מי הם חושבות שהם? אם הם חושבות שהן יכולות להגיד משהו רע על שר הטבעות, הן טועות בטירוףףףףףףףףףףףףףףףףף!!! (חחח) אל תירגעי, אם תירגעי ייקח יותר זמן להרוג אותם! snake77 אני איתך!!!

snake77

New member
אני שמח על התמיכה אבל נאלצנו

לוותר על מאבקנו האמיץ מטעם חוסר תמיכה!

אלרוס

New member
למה להיות עצובה

מותר להן להביע את דעתן, אם הן היו נכנסות לפורום שלנו זה היה כבר סיפור אחר, אבל לדוג' אני לא חושב שמגיע ל"אבודים בטוקיו" לזכות בתסריט הטוב ביותר, אז מה? באמת אנחנו לא צריכים משהו שיציג אותנו באור שלילי, זו דעתן וזכותן...

....

זאת דיעה שלהן וחבל אבל זה לא יעזור גם אם תתעצבן. אתה חושב אחרת? ששר הטבעות זה סרט טוב? זהו. זה הדבר היחיד שצריך לשנות לך.

אוי, את הדבר היחיד שעוצר אותי

מלהקים אגודת שהיכ"ה (שר הטבעות יוצאים כנגד הפקצות)! כן... גררר... אז מה אמרתם, "היער" מביאים גרזנים ושריונות או לא?
טוב, אנשושים, נתחיל את המתקפה מחר בבוקר... אני בכלל ערה עכשיו כי השעון כאן מראה שהשעה שתיים עשרה, שעה תמימה למדי, ואילו השעה המעודכנת היא אחרי שתיים! אוי, איך שאני אצרף את אח שלי לפקצות... בינתיים לילה טוב... *פולטת פיהוק קטלני ובולעת את הבית* היי! איפה אני אשן עכשיו?

snake77

New member
הייתי דופק איזה נאום סטייל תיאודן

עכשיו נגד הפקאצות האלה כדי לשלהב את כל הפורום נגדם להתחפש לריידרס אוף רוהאן ולצאת אליהן עם חניתות וסוסים תוך כדי צעקות: DEATH!!! DEATH!!! אבל אני עייף מדי חח...

cobainos

New member
טוב...אולי אני חדש ולא מבין

אבל לא הגזמנו קצת?כולה כמה פקצות קטנות שלא מבינות כלום ובטח גם לא ראו תסרטים,כי אף בן אדם שראה לא זילזל,זה מנוגד לחוקי הטבע

snake77

New member
אתה צודק, אבל הצדק הוא החלטי

וחסר רחמים. וצדק צריך להיעשות. אנחנו נצעד (יותר נכון נרכב) אל הפורום שלהן מחר, ונסתער במלוא הכוח, hail theodan king!

למעלה