הראש הראש

• פותח הנושא mx55
  • פורסם בתאריך

mx55

New member
../images/Emo46.gifהראש הראש

מה עושים עם הראש... הפוטותראפיה בתל השומר אחלה אבל טיפול לראש אין מי יכול לעזור?

צפוני

New member
אז ככה....

1. קרחת ! כדי להגיע בקלות לעור הקרקפת. 2. חומצה סיליציטית 10% (מקווה שמאיית נכון) בשמן פרפין להסרת הגלדים. למשך הלילה. 3. שמפו טי ג'ל - מרח את הקרקפת והשאר את השמםו הרבה זמן - לפחות שעה כדי לתת ל - TAR לבצע את העבודה. עשה זאת כל יומיים שלשה. 4. דווח לנו ...... בהצלחה.

תזהר צפוני היקר

בפעם האחרונה שהמלצתי למשהי לעשות קרחת קפצו עלי מכל הכיוונים כל מיני..... בתואנה שאני "נכנעת לתכתיבי המחלה ואני צרכה לאהוב את עצמי בכל צורה" ועוד כל מיני בלבולי ביצים כאלה יש אנשים שמעדיפים להיות יפים וחולים מאשר בריאים ופחות אטרקטיביים אז כשאתה נותן עצות כך בחשבון שתחטוף ריקושטים אגב אני בהחלט חושבת שלמען הבריאות צריך לעיתים לוותר ולהתפשר גם אם זה במחיר של יופי יש סדר עדיפויות בחיים.

צפוני

New member
נאה דורש - נאה מקיים

לאור התפשטות הספחת בפדחת התקרחתי הבוקר. זוגתי היקרה מעודדת אותי להשאר כך לתמיד.... (זה עושה לה את זה.....)

leahf24

New member
גם אני מאוד ממליצה על התערובת של

החומצה עם השמן...

spurpur

New member
מרשם ?

בבית המרקחת הקרוב לביתי ביקשו מרשם לתערובת. למה צריך מרשם למשהו שנשמע כה פשוט ?

אני בדיוק אגיד לך למה

כי במדינה שלנו איפה שאפשר לסבך דברים מסבכים אותם אין שום דבר הגיוני בזה

KaZaA

New member
תעשה את מה שאני עושה...

אמרתי לרוקח שאני משתמש בתכשיר הזה כבר שנה ושרופא העור המליץ לי עליו - ושכל פעם שאני מגיע רוצים מרשם ואני רוצה לדבר עם המנהל... נ.ב. צריך לציין לרוקח שמדובר בשמן ולא בפראפין כי אחר כך אתה מקבל וזלין! ולא נוזל. כמו כן אני לא הייתי משאיר את זה לכל הלילה - מספיק חצי שעה עד שעה ואחר כך לשטוף וללכת לישון בצורה נורמלית...

lal123

New member
לא הבנתי....../images/Emo4.gif

אז מה בדיוק התערובת צריכה להכיל... כמה ... ומה אני אומרת לרוקח.... כמה נורא זה יעשה את השיער?????

spurpur

New member
במדויק

"תערובת של 10 אחוז חומצה סליצילית בשמן פרפין"

spurpur

New member
תודה, כנראה

שזה מה שאעשה. גם לי להשאיר לכל הלילה נשמע קצת דרקוני, בייחוד שהמטרה היחידה של זה היא, למיטב הבנתי, להמיס את הקליפות. זה עוזר לך גם אם אתה משאיר שעה ?

שקד 30

New member
באלפוסיל אחוז גבוה יותר של tar|תפוז

באלפוסיל קיים 5% של tar לעומתו בטיג'ל ישנו 0.05% של tar לשיקולכם חגו

למעלה