הצבעת ישראל...

NUSH23

New member
../images/Emo45.gifהצבעת ישראל...

וכרגיל בשנה השלישית ברציפות שאנחנו מעניקים 12 נק' לספרד. אני אישית הצבעתי לשיר 25 - שוודיה. למי אתם הצבעתם בסופו של דבר?

Noamush

New member
הצבעתי ל-3 מדינות

מסלולרי אחד הצבעתי לספרד סלולרי שני לקרואטיה ומהטלפון לצרפת אני שמח לפחות שלאחת מהמדינות שהצבעתי להן נתנו נקודות (ועוד 12), כי אם זה לא היה קורה הייתי מרגיש שהצבעתי לחינם.

© Tweety ©

New member
אני אחרי התלבטות

בין ספרד לאיסלנד הצבעתי לאיסלנד הם היו הבחירה הראשונה שלי עוד מהרג ששמעתי את השירים בפעם הראשונה.

chany

New member
ערנוש .נכון. לא חשבתי על זה.

יש לי חתימה מהממת. חתימה חדשה היא תתפרסם היום.

איימוש

New member
אני ל: (זה ארוך)

אירלנד (פעמיים!), ספרד, מלטה, הולנד. אם לא שכחתי משהו אז זה חמש הצבעות... התלהבתי, אה?

Mister Matrix

New member
אני רציתי להצביע עבור איסלנד וספרד

אבל כל הזמן היה תפוס ולא הצלחתי בכלל להצביע אבל אבא שלי הצביע להולנד
בלגיה שיר גרוע ..לא מבין את ההתלהבות של כולם ממנו אירופה צריכה להתבייש במיקום הגבוה של בלגיה, של רוסיה (שיר מגעיל והופעה גרועה) ושל אוסטריה (אין מילים אפילו לתאר את זה...)

M o l

New member
אני חדש פה, אבל הנה המדינות שהצבעתי

עבורן, בוסניה הרציגובינה, רומניה, אירלנד, שבדיה

ofir222

New member
הולנד ואירלנד

הולנד ואירלנד היו הכי טובים לדעתי...

כדאי לקרוא.....

שמתם לב שכל המדינות שהיו נגד המלחמה בעירק דורגו בצמרת?? וזאת לעומת כל המדינות שתמכו במלחמה (גם ישראל כמובן) שדורגו בתחתית. אני חושב שתחרות האירוויזיון הפכה להיות יותר מדי פוליטית, אם כבר פוליטיקה אז בשביל מה להמשיך עם האירווזיונים שיכנסו איזו פסגה בזנבה או משהו!

צרפת היתה נגד המלחה ותראה מה קרה

היא היתה מבין האחרונים! כולה מקום אחד מעל ישראל! מכאן אין להסיק שיש כאן פוליטיות כלפי המלחמה בעירק! ממש הקצנת! אנגליה היתה בעד המלחה - אבל ללא קשר היה להם שיר טוב אבל הזמרת פשוט זייפה ובגדול!

וזה לא נראה לך מסריח שדווקא טורקיה

זכתה באירוויזיון?? הרי בזמן האחרון אירופה הופכת להיות יותר ויותר פרו-מוסלמית. אז אין פלא שהטורקים עם הזמרת הזאת שאפילו לשיר סולו לא יודעת כמו שצריך לקחה את התחרות.

למעלה