המון תודה ושאלה על מפגשי פורום

mykuki

New member
../images/Emo45.gif המון תודה ושאלה על מפגשי פורום

קודם כל רוצה להביע המון תודה לבנות הפורום שהתיחסו לקיטור שלי על הבדידות ורצון לפגוש חברות. אני שמחה שאתן מבינות אותי ויש הרגשה ל ביחד! תגידו לי - מתי מפגש אצל מעין ואיפה? יש עוד מפגשים כאלה? אני מחכה בקוצר רוח! חוצמזה - ענתה לי מישהי במסר וכתבה שרוצה להיפגש!

אדר שלי

New member
המפגש אצל מעין../images/Emo141.gif+נצל"ש

המפגש אצל מעין ("ערב גרדרובה" כפי שכינתה אותו אפרת) הוא ב-8.2 בבית של מעין (את הפרט הזה מעין בטח תשלח לך במסר, אם תתפקדי למפגש). מפגשים כאלה או בסגנון אחר יש מדי פעם, או של כל אזור בנפרד (לא הבנתי איפה את גרה) או של כל הפורום פעם בכמה זמן והם מתארגנים כאן, מעל דפי הפורום. ונצל"ש: ההודעה של מפגש הבגדים לא עולה, אבל לתשומת לבכן, חזרתי!!! אחרי כמה קטסטרופות בעבודה ועניינים משפחתיים שונים, וירוסים ומה לא... וכמובן שבנות האזור מוזמנות לבוא איתי למפגש אצל מעין. עד עכשיו הבנתי שבאות איתי: אמא של עופרי וטלטל יעלי חושחושה אז יש עוד מקום. דלדן? קרניר? מישהי אחרת שרוצה שנאסוף אותה בדרך?

ofik

New member
נצל"ש, אפשר גם

קוראת סמויה ואני יודעת שלא יפה, אבל הרבה זמן אין לי ובכל זאת אני מציצה כל פעם מחדש. מקוה שזה לא מעליב אף אחת הסמיות שלי, ובכל זאת אשמח לבא למפגש אני די מבודדת במקום שאני נמצאת ואשמח לחברת נשים. עופיק

יעל י

New member
המוןמוןמון
ים ל...

אדר - יופי "לראות" אותך עופיק - מ"הריון ולידה" לא נפגשנו - מה קורה איתך?

ofik

New member
אני כאן, וכן נפגשנו גם שם

שקועה לי בבית ובשי, עובדת יום בשבוע בערך, לא ממש מרוצה מחיי אבל מתה על הילדה שלי. רוצה לשנות אבל עוד לא, וכניראה לא ממש רוצה לשנות אחרת הייתי עושה משהו בעניין. מתנדנדת בין "טוב לי ככה" לבין "אבל המינוס בבנק!" יותר מדי אינפורמציה? עופיק

../images/Emo140.gif מצטרפת לשמחה

על הנסיעה המשותפת. לצערי אין לי בגדים להביא כי נתתי הכל לאחותי (היא עו"ס). אבל מבטיחה להביא משהו....

daldan

New member
לצערי הרב אני לא אבוא (עוברים בית!)

בדיוק באתו היום אנחנו עוברים לבית החדש, אז בטוח שיהיו לי בגדים למסירה (האמת שיש לי כאן ארגז ענק מלא בגדים עוד מהמעבר לבית הזה ועדיין לא הצלחתי להתארגן למסור אותם) אז שוב אני נאלצת לוותר על מפגש ומקווה שבפעם הבאה נפגש

קרניר

New member
אנחנו בבר מצווה באותו יום. וחוץ מזה

עדיין קשה לי להשאיר את רוני לאורך זמן בלעדי, מצטערת... תהנו!

למעלה