LATE
TONIGHT

../images/Emo44.gifLATE ../images/Emo82.gif TONIGHT../images/Emo79.gif

LATE HOME TONIGHT PART ONE חוזר הביתה מאוחר הלילה חלק 1 עומד בחלון אשת איכר באוקספורד מסתכלת לשעון זה כמעט זמן לתה היא לא רואה את הרוח רפאים על הגדר טובלת את כנפיה לא שומעת את המנוע שר אך בתא הטייס בוהק אור מאחורי משקפי הריי-בנאן הילד מקליבלנד בשגרה הנוחה סורק את חיוגיו ומחייך בטוח ביופי של חיי הצבא אין נכון ולא שגוי רק תרמילים, אבק שריפה וצוקים לבנים ושמיים כחולים וקרבות, קרבות, קרבות היופי שבחיים הצבאיים אין שאלות רק פקודות וטיסה, רק טיסה איזה מראה יפה בחלומו הכחול והפרוע הילד הנצחי מעופף דרך מגזין המלחמה שלו ודוד סם הנחמד מאכיל עשרה טריליון בתמורה לתוך הבידור הטוטאלי של משחקי וידאו מלחמתיים ועומדים כאן האוהדים משתוללים המעודדות מתהפכות כשאתה מנופף לשלום וכולנו אוהבים את המעט כשאתה מוציא את הג'ינס מהמקפיא והאיש הרע מקבל מכה והאם הוכית מהדרך המספקת בגד הים נדבק לגופה כמו בימי רובה ה-BB[??] כשהסכינים חתכו את עלי הסתיו אבל זה בסדר תראה את הילדים מדממים זה נראה גדול בטלויזיה ובטריפויל עוד אישה רגילה בוהה בברז המטפטף שלבעלה לא היה זמן לתקן עסוק מדי בלערבב פוליטיקה וקצב ברחובות // אישה בערבית : "ואז מה? למה אתה אף פעם לא עוזר לי? אתה, תמיד עוזב אותי לבד בבית והולך לחברים השמנים שלך בויכוחים אינסופיים ומיותרים אני עובדת בשבילך מהבוקר עד הערב, ואתה לא שם קצוץ! אני רק מקווה שמלאך המוות יבוא בקרוב ויקח אותי איתו!" –קולות של קהל – אוי אלוהים, אוי אלוהים, מוות, מוות לאימפריאליסטים - פרשן טלויזיה: "הוא בקושי מבלה בבית והיא, היא, היא נשארת בבית לבד בזמן שכל הגברים מתאספים בכיכר , היא נשכחת לבדה בבית לבדידות". Standing at the window A farmer's wife in Oxfordshire Glances at the clock It's nearly time for tea She doesn't see the phantom in the hedgerow dip its wings Doesn't hear the engine sing But in the cockpit's techno glow Behind the Ray-Ban shine The kid from Cleveland In the comfort of routine Scans his dials and smiles Secure in the beauty of military life There is no right nor wrong Only tin cans and cordite and white cliffs And blue skies and flight, flight, flight The beauty of military life No questions only orders and flight, only flight What a beautiful sight in his wild blue dream The eternal child leafs through his war magazine And his kind Uncle Sam feeds ten trillion in change Into the total entertainment combat video game And up here in the stands The fans are going wild The cheerleaders flip When you wiggle your hip And we all like the bit when you take the jeans from the refrigerator And then the bad guy gets hit And were you struck by the satisfying way The swimsuit sticks to her skin Like BB gun days When knives pierce autumn leaves But that's okay see the children bleed It'll look great on the TV And in Tripoli another ordinary wife Stares at the dripping tap her old man hadn't time to fix Too busy mixing politics and rhythm in the street below Wife in Arabic And then what! Why don't you ever help me? You, all the time leave me alone at home And go join your fat friends in your endless useless discussion I work for you and your family from dawn to dusk And you don't give a damn! I badly need to rest I just wish the devil's angel will soon come and take me with him Crowd God is great; God is great; God is great Death, death, death to the imperialists TV Commentator his days are rarely spent at home as for her, she stays alone, she stays alone at home While all the men are out gathered at the square she's left to loneliness and oblivion LATE HOME TONIGHT PART TWO חלק שני האזן לקו השירות מנגן נקה את הקשר ללויין בדוק את הפקס החזיקו בסיפור הראשי יש כמה תמונות מדהימות בדרך ודפיקות ליבו של הטייס מאטות דקלים מתייבשים אין שאלות רק פקודות וה- F1 דואה למעלה דרך העננים וצוות היבשה מעודד כשהוא מניח את גלגלי הנחיתה היי ילד אתה גיבור! קח את הסיגר הזה ובבית בקליבלנד כל העיתונים ותחנות הטלויזיה המקומיות יקראו לאמא שלך ואשת האיכר תגיד לחתול לדרת מהכיסא אומרת- שב יקירי החלב היה בסדר? חברינו האמריקנים חוזרים היום מאוחר הביתה.... Hark the wire service sing Clear the satellite link Check the fax machine Hold the lead story boys There's some great pictures coming in Now the pilot's heartbeat slows Palms dry out No questions only orders And the F-1 glides in nose-up Through the cloudbase and the ground crew cheers As he puts down his landing gear Hey boy you're a hero Take this cigar And back home in Cleveland All the papers and the local TV stations Will be calling your ma And the farmer's wife Shoos the cat off the chair She says sit down my dear Was the milking alright Our American friends are late home tonight __--------------------------------- ------------------------------- TOP

BB GUN - זהו נשק שמבוסס על

גז הקרבון -דיאוקסיד . ההתפרקות של הגז הדחוס יוצרת את ההדף. תסביר לי בבקשה את הקטע של להוציא את הג'ינס מהמקרר ????????

חרטושה

New member
המצב חמור ../images/Emo10.gif

ג'יימס ליפטון: האורח שלנו היום כאן ב"סטודיו למשחק" הוא אחת מהדמויות המשפיעות ביותר בתחום המוזיקה, לשעבר חבר להקת פינק פלויד האגדית והתמלילן המרכזי בלהקה, משורר, מחזאי, מוזיקאי ואומן, "סטודיו למשחק" גאה לארח את רוג'ר ווטרס! <הקהל נעמד על רגליו ומוחא כפיים בעוז, ווטרס יוצא מבין הקלעים, לוחץ יד לג'יימס ומתיישב, ממתין עד שמחיאות הכפיים ישככו> ג'יימס ליפטון: אנחנו מגיעים היום ישר לחלק השאלון, אותו חיבר המראיין הגאון ברנאר פיבו לתוכניתו 'אפוסטרף'. - רוג'ר, איזה צליל אתה אוהב במיוחד? רוג'ר ווטרס: צליל של מטוסים מתרסקים ג'יימס ליפטון: איזה צליל אתה שונא? רוג'ר ווטרס: צליל של מטוסים מתרסקים ג'יימס ליפטון: באיזה מקצוע, חוץ משלך, היית רוצה לעסוק? רוג'ר ווטרס: טייס קרב. ג'יימס ליפטון: באיזה מקצוע לא היית רוצה לעסוק? רוג'ר ווטרס: טייס קרב. ג'יימס ליפטון: מה היא מילת הקללה החביבה עלייך? רוג'ר ווטרס: ובכן ג'יימס, יש כמה מילים כאלה. פעם זה היה "טלוויזיה" "קהל" ו"יוקו אונו". ברוח הזמן החלפתי את "יוקו אונו" ב"ג'ורג' בוש". אני כמובן מנסה למצוא עד כמה שיותר שילובים אפשריים של שלוש המילים האלה במשפט אחד. <הקהל צוחק, מוחא כפיים> ג'יימס ליפטון: אם אכן אלוהים קיים, כשתפגוש אותו בשערי גן-העדן, מה תרצה שהוא יאמר לך? רוג'ר ווטרס: "אני רק מילאתי את מקומך עד שתגיע".

afcon11

New member
../images/Emo6.gif

הרגת אותי מצחוק... כל כך הזוי... וכל כך מציאותי...

למעלה