שרשור הכרות

../images/Emo44.gif../images/Emo44.gifשרשור הכרות../images/Emo44.gif../images/Emo44.gif

שם:
תוכנית הטוק שואוז אהובה עליכם[אפשר יותר מתוכנית אחת]:
קצת על עצמכם:
פורומים בתפוז:

ראשונה?

שם: שושנה שם בדוי גיל: 30 פלוס עיר מגורים: איזור ב"ש תוכנית הטוק שואוז אהובה עליכם[אפשר יותר מתוכנית אחת]: ד"ר פיל ופעם את ג'רי ספרינגר (שיוחזר לאלתר!) קצת על עצמכם: אני נשואה ואמא לבן ובת בני 8, כרגע בבית (יעני עקרת בית), חולה על מוסיקה וקצת על טלוויזיה, מתה על ספרי ילדים ובישול ולא סובלת ספורט, לצערי. פורומים בתפוז: פדד ואוטיזם, שיחת נשים, ערוץ אם טי וי2, להיות הורים, זה בעיקר. ביי!

../images/Emo26.gif

שם:דרור גיל:עוד מעט 14 עיר מגורים:
תוכנית הטוק שואוז אהובה עליכם[אפשר יותר מתוכנית אחת]:אלן דגנ'רס,דייויד לטרמן וגראהם נורטון קצת על עצמכם: ואו הכל כמו ששושנה רשמה חוץ מזה שהיא נשואה פורומים בתפוז: כל מיני,סדרות טלויזיה בעיקר

עונה

שם: גל גיל: 16 עיר מגורים: ירושלים תוכנית הטוק שואוז אהובה עליכם[אפשר יותר מתוכנית אחת]: אופרה ווינפרי וגיי לנו קצת על עצמכם: אוהב מחשבים וטלויזיה. פורומים בתפוז: ניקלבאק, מאריה קארי.

Duo Maxwell

New member
יאי!

שם: סיון גיל: כמעט 14 עיר מגורים: חור יהודה. תוכנית הטוק שואוז אהובה עליכם[אפשר יותר מתוכנית אחת]: קונאן אובריין
קצת על עצמכם: אני ברוכת כשרונות
פורומים בתפוז: ניקלבאק והבלוגיה.

GoldAngle

New member
כיףף

שם: כנרת גיל: 16 עיר מגורים: איזור הדרום. תוכנית הטוק שואוז אהובה עליכם[אפשר יותר מתוכנית אחת]: ג'יי לנו קצת על עצמכם: תיכוניסטית וכזה. פורומים בתפוז: הארי פוטר הספר, פאנפיקים ופאנארטים, אמריקן איידול..

BlockBusta

New member
LIVE FROM NY, ITS SATURDAY NIGHT

שם: איתי גיל: 18 עיר מגורים: אזור הצפון תוכנית הטוק שואוז אהובה עליכם[אפשר יותר מתוכנית אחת]:קונאן האחד והיחיד, ג'יי לנו קצת על עצמכם: לפני גיוס, מתופף 3 שנים, וזהו
פורומים בתפוז: אין

|תרופה\../images/Emo41.gif גמאני [=

שם: ניקול גיל: 17 עיר מגורים: ראשלצ תוכנית הטוק שואוז אהובה עליכם[אפשר יותר מתוכנית אחת]: קונאן המלך
,אופרה ועוד.. ואין לי כח מעבר [=

../images/Emo215.gif../images/Emo183.gif

שם:אפרת גיל:13.5 עיר מגורים:גבעתיים תוכנית הטוק שואוז אהובה עליכם[אפשר יותר מתוכנית אחת]:קונאן,כמובן. לפעמים גם ג'יי. אופרה כשמשודר ואני זוכרת לראות גם נחמדה
קצת על עצמכם:-- פורומים בתפוז:יותר מדי

CapitanSparrow

New member
אנוכי

שם: ירדן גיל: 14 עיר מגורים: רחובות
תוכנית הטוק שואוז אהובה עליכם[אפשר יותר מתוכנית אחת]: אופרה ודיויד לטרמן [למרות שהפסיקו לשדר באקסטרה הוט
] קצת על עצמכם: עזבו
פורומים בתפוז: בקסטריט בוווווויז [
], סרטי מתח ואימה, סרטים, CSI, MTV [כבר לא הכי..], סמויה בבריטני ספירס וזהו.

למעלה