שרשור תוכנית שניה

../images/Emo44.gif שרשור תוכנית שניה ../images/Emo44.gif

החיים יפים - תוכנית מספר 2: (13.11.04 / 22:30).
האורחים להיום:
שלומי סרנגה.
מורן איזנשטיין.
מיקי בוגנים. לאחר התוכנית אעלה סיכום של הנאמר...

אז מה היה לנו?

מורן איזנשטיין: *הצניעה את גופה. *חטפה רגליים קרות. *חשבה ש"כושים מדברים כושית".. *צבעה שיער וטעתה בהכנת הצבע וקבלה שער לבן. *קול מהעבר - המורה של מורן לספרות - זיהתה. *אסטרולוגיה - נראית מינית, שואפת לשלמות, יכולה להיות כתבת לספורט אתגרי. מיקי בוגנים: *פספס שידוך בגלל איבר. *הכאיב למי שאהב. *גנב פאה בפורים. *היה עושה פן לחברות שלו במקום דמי שבת שלא קיבל כעונש לאחר שנשר מבית הספר בכיתה ח'. *השחית רכוש (שבר סלון עתיק..). *שבר זכוכית של רכב. *קול מהעבר - הספרית ש"גלתה את מיקי" (היתה טעות ברשומה למטה). - זהה. *אסטרולוגיה - יהיה מעצב בגדי גברים/תפאורות/ב2005 יעבור שנוי משמעותי. שלומי סרנגה: *קשוב מדי לצרכים שלו. *שילם בשביל אהבה. *מעולם לא החליף חיתול. *לא השאיר טיפ במסעדה. *קול מהעבר - החברה הראשונה שלו - זהה. *אסטרולוגיה - יכול להיות שדרן רדיו, נהיה משובח עם השנים, חופש חשוב לו, צדק חשוב לו, כדאי שיזכיר לעצמו מה שיעשה שיהיה גדול..

gargamich

New member
חחח היה חמוד ../images/Emo13.gif

חשבה ש"כושים מדברים כושית"..
לא שמתי לב לזה
גדול!!!

היי../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif

היי, נעים מאוד
שמי יסמין, ואני מאוד אוהבת את התוכנית הזו
אני חדשה פה בפורום,
ואני מקווה להנות פה, כי זה נראה אחלה פורום
2 התוכניות ששודרו עד עכשיו היו מצחיקות נורא
ורציתי לשאול, אם מישהו פה יודע אולי כמה תוכניות מתוכננות לעונה

gargamich

New member
הייי, וברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

אני מיךאל, ואני בטוח שתהני פה
באמת היה מצחיק מאד
אין לי מושג כמה תכניות מתוכננות, אבל אם לוקחים בחשבון עונה של רשת- בערך 12 שבועות, מתוכם לפחות ב-3 לא תהיה תכנית... אז כ-10 תכניות סך הכל!

תודה על התשובה...../images/Emo70.gif ../images/Emo24.gif

חבל שיש כל כך מעט תוכניות...זה נורא קצת...

gargamich

New member
זה באמת נשמע קצת, אבל זה כמעט...

3 חודשים, שזה לא מעט זמן לתכנית בערוץ 2. יכול להיות שאם ישנו את הפורמט ויותר יפרסמו את התכנית יהיו עוד כמה עונות... אני בכלל הופתעתי לטובה שגיליתי שיש עונה 2 (והרבה יותר מוצלחת בינתיים)

gargamich

New member
זה באמת נשמע קצת, אבל זה כמעט...

3 חודשים, שזה לא מעט זמן לתכנית בערוץ 2. יכול להיות שאם ישנו את הפורמט ויותר יפרסמו את התכנית יהיו עוד כמה עונות... אני בכלל הופתעתי לטובה שגיליתי שיש עונה 2 (והרבה יותר מוצלחת בינתיים)

אכן../images/Emo70.gif ../images/Emo6.gif

ה icq שלי רשום בכרטיס שלי...
אבל בכל אופן, הנה ה icq והמסנג'ר שלי לכל מי שרוצה
איי סיי קייו - 237022336 מסנג'ר - [email protected]

noooga

New member
אוי היה מעצבן!

חוץ ממיקי מוגנים לכולם היה חוסר חוש הומור בטירוף! לא יכולים לרדת קצת על עצמם... התוכנית לא הייתה משהו בכלל!

למעלה