רצים לדירה-על קו הזינוק-הערב

אוקעע תגובתי על מה שהיה היום

קרן ואורן..
זוג נחמדדדדד...מאוווד..אוורן מושלםםם
..אבל לא ניראלי שהם הפייבוריטים שלי לעונה הזאת..
אירה וגיא
אפרת ורואי
אחחחחחחחחחחח הזוג הזהה כזה חמודדד..תודו שאהבתם ת'חןןןן שברואיייייי
איןןןןן הוא כזה קורעעעעע
..אהבתי אותם
דליה ועידן..
חמודים מאוד..אין לי ממש מה להגיד עליהם..
אסנת ומייקל
זה אשכרה מה שקרן אמרהההה..."בפרומו מייקל היה צריך להגיד..אני פה בגלל אישתי"
חחחחחח זה ממש ניראה כאילו אין לו חשק לזה בכלל..אני מתלבטת בנוגע אליהם
רמי ורונן
זוג הומואים מצחיקים וחמודים..יש להם יתרון ע=נ=ק..השרירים והכוח..הם יגיעו רחוק אתם תיראו..
מאיה ושרון
שרון הזה מ=ג=ע=י=ל אותי בצורה מחרידההה.. הוא נוהג באלימות מילולית ולכו תידעו מה קורה מאחורי המסךךך..כאילו הבחורה אומרת לו "אני רוצה הביתה" במקום שהוא ירגיע אותהה..הוא אומר לה "את תלכי הביתה שאני יגיד לך" עכשיו אני מתחילה להבין למה עינבל התגרשה ממנו
ענבל ודובי
ענבל כ=ז=א=ת סנוביתת...והשני אדישש ברמותתת.. אני מאחלת להם שלא יגיעו רחוק..
ענת ורוני
זוג פ'סדר המון בהצלחה
יהודית ומיקי
ה=פ=י=ב=ו=ר=ט=י=ם ש=ל=י..זוג חמווווווד שמפגין המון אהבה ואיכפתיות אחד כלפי השניייייי...אני ל=ג=מ=ר=י בעדם
מחכה לתגובותתת
אה וד"א.. אני חדשה.. קוראים לי הילה ואני בת 14 וחצי ובקשר לחוקים..אין לכם מה לדאוג..זה לא הפורום הראשון שלי בתפוז

RaZiK4

New member
אז ככה...

לא ראיתי היום
איזה באסה
מישהו יודע מתי יש ש.ח

da381

New member
חשוב!

ההתנהגות של שרון לבנות זוג שלו ממש מזוויעה! מה הוא לא למד כלום מהזוגיות שלו עם ענבל? אם הוא ימשיך להתנהג ככה אני לא יופתע אם הם יעופו בפרק הראשון כי למרות שהוא מוביל אותם אין להם שיתוף פעולה בכלל! הזוג הזה אם הם לא יעופו בפרק הראשון אז הם יעופו לא הרבה זמן לאחר מכן. שילמד לבנות זוג הבאות שלו הוא הררי התגרש כבר פעמיים לא?

הדרוש13

New member
אחריי שראיתי את התוכנית...כמה שאלות

טוב קודם כל תגובתי: 1)אני שונאת את הבלונדה שחשה שהיא הכי טובה ושונה מכולם!! 2)הזוג הזה שהגבר דוגמן ניראים לי הכי נחמדים בינתיים.. 3)בסך הכל לא ממש אהבתי את הזוגות...שנה שעברה כולם כמעט היו פשוט מקסימים והשנה-ממש לא! ושאלה: *)מי ינחה את התוכנית???

אני הכי אהבתי

את אלה שהיו אחרוהים...זאת שמתגיירת...הם חמודים! וגם ההומואים! את שרון שהיה בעונה הקודמת ממש לא אהבתי! מה? ככה מתנהגים בני זוג?

אוף לא ראיתי!!

חזרתי מאשדוד אחרי שהייתי שישבת שמה בדיוק ב11 ובטוח נגמר עד אז..! אני יראה שבוע הבא..!

למעלה