פרק 5 - (15.11)

על הסדרה../images/Emo140.gif

היום הסדרה היתה ממש יפה דנה שיחקה אותה מה זה יפה ראיתם למרות גילי הצעיר שמתי לב שכל הגברים (הבנים) בסוף מתחנפים.

שרי

New member
הסידרה הכי יפה שיש אני מזדהה דנה

פצצות של סידרה שלא לדבר על אסי אני שרופההההההההההההההההההההההה עליו מאז אומתמיד מצחיק איך שהוא מנסה להיות רציני הוא מושך רצח

selbar

New member
אהבה זה כואב

היום היה פרק מדהים! מצד אחד זה עשה אותי עצובה כי זה כל כך נכון ואנו הבנות באמת לא שמות לב מידי פעם שאנו חונקות ומצד שני זה מעצבן שהבנים הם די חסרי לב כי היה ניתן לראות שהוא ישן טוב מאוד בלילה. בכל אופן הסוף היה טוב ומרגש דנה משחקת מדהים בטירוף!! מקצועי לאאלה. לילה טוב לכולם

נחשצפע

New member
../images/Emo141.gifפרק חמישי

תקציר פרק חמישי- דנה ואורן עוברים משבר. אורן מרגיש שאין לו אויר והוא רוצה להיות לבד. אורן ישן אצל דנה, מתהפך במיטה לא מצליח להירדם בטענה "שקשה לו להירדם והוא רגיל למיטה שלו" , הוא מתכונן ללכת לביתו ודנה לוחצת עליו שילכו יחד לישון בביתו. בבוקר הוא הולך למוסך,מתעלם משיחות הטלפון הרבות שלה, דנה נשארת בביתו ומחכה לו שם עד הערב.היא מכינה לו הפתעה ארוחת ערב והדבר מלחיץ אותו עוד יותר. בשלב הזה מגיע הפיצוץ, אורן עצבני ודנה הולכת לביתה. במקביל מיקה מגלה שרמי בוגד באישתו לא רק איתה ורוצה לנתק את הקשר איתו. רמי מגיע אליה בלילה ומתעקש שהיא היחידה ושאותה הוא אוהב. הם שוכבים שוב ובמהלך הלילה מיקה מגלה שיש לו עוד נשים. יום למחרת - אורן ודנה לא מדברים. בשלב הזה לא ברור מה קורה עם הקשר שלהם ולדנה נראה שזה נגמר. אבל הסוף טוב - בלילה כל אחד במיטתו שלו "מת" להתקשר לשני. בסוף אורן מתקשר לדנה , מתנצל מסביר לה שהוא נלחץ כי לא היתה לו אף פעם חברה. הוא מבקש שתבוא אליו, היא אומרת "מחר" השיחה מסתיימת. כעבור שניה שוב הוא מתקשר שואל "את באה"? וכך מסתיים הפרק דנה הולכת לאורן ונראה שהכל מסתדר ...

שלדר

New member
גועל נפששששששששש!!!

ולמה היא לא פותחת את הפה כשהיא מדברת?

ממש ככה...

אפשר להזדהות עם זה וזה מצויין כי זה נותן אפשרות להכיר לראות ולהבין קצת יותר גם את הצד השני.... סידרה גדולה. מצחיקה ומרגשת, אהבתי!

charisma1

New member
מיקה הזו מעצבנת בטירוף.

שוכבת עם הבעל של חברה שלה. זה פשוט מחליא. מה שהכי מרגיז זה שיש באמת נשים כאלה חסרות לב שהורסות נישואים של אחרים ואח"כ לא מבינות למה אין להם מערכת יחסים רצינית אפפעם. תזכרו את הקרארמה בנות יקרות. על הגברים הבוגדניים אני אפילו לא אתחיל לדבר. בתכלס, הפסדתי את הפרק גם השבוע, אבל אני יכולה לסמוך על בעלי היקר שיוריד לי אותו מחר. לילה טוב

שניי1

New member
זאת אומרת

התכוונתי שאת צודקת אבל גם שהן מסכנות. בכל מקרה אני חולה על הסדרה למרות שיצא לי לראות אותה רק באינטרנט באתר של הסדרה. דנה מעולה יפייפיה ושנונה ואסי כהן פשוט מקסים משחק מעולה. אני מקווה שיהיו בקרוב שידורים חוזרים כדי שאוכל לראות את הסדרה כמו שצריך, למרות שבאתר יש אחלה קטעי וידיאו ככה שאפשר לראות מה קרה כל פרק.

סדרה גדולה

אין אין על הסדרה הזאתי ממש ממכרת אמיתית דנה מודן ואסי משחקים סוף הדרך רק חבל שזה עוד מעט יגמר..."וואלה"? "וואלה"!

נחשצפע

New member
../images/Emo105.gif

ולמרות גילך הצעיר רצוי שתדעי כבר עכשיו שכל הגברים/בחורים הם פחות או יותר דומים.. מה שראית היום בפרק (ההתנהגות של אורן) זו תופעה שאנו הנשים מכירות לצערנו טוב מאד. גם אלו שעושים רושם של כאילו יותר "רגישים" "עדינים" ו"רומנטיים" מקבלים באיזשהו שלב בקשר מין "התקף" כזה ונלחצים. לכן רצוי פשוט להיות קרירה יותר ולשמור על פאסון (לפחות בהתחלה) למרות שזה קשה לפעמים. ובכלל דנה די נודניקית .. להתקשר לבחור 100 פעם ביום זה מיותר וממש לא רצוי!

mellory

New member
דברי בשם עצמך בבקשה

אני לא יודעת עם איזה גברים את יוצאת, אבל, אנא ממך אל תלמדי ילדה בת 10 שזה מה שאנחנו הנשים מכירות טוב מאוד. תתפלאי, יש בעולם הזה גברים שהם לא אינפנטילים ולא מעשנים סמים כל היום... ויש כאלו גם שעוברים את גיל ההתבגרות... וחוץ מזה, אני לא חושבת בכלל שהסדרה הזו מתאימה לילדים בני 10...

נחשצפע

New member
../images/Emo142.gif

זה שהסדרה לא מתאימה לילדים זה ברור וזה גם נושא בפני עצמו.. אני לא חושבת שזה ממש קשור לאינפנטיליות (ואני אישית בטח לא יוצאת עם טיפוסים שמעשנים סמים כל היום) אבל ברב המקרים משום מה הגבר נוטה להלחץ מקשר יותר מאשר בחורה.. אם את חולקת על דברי ומספרת לי שיש בעולם גם כאלו שמתנהגים אחרת אז אני מאחלת לעצמי לפגוש כאלו..

למעלה