הקרב הגדול על מדונה

X Offender

New member
../images/Emo44.gifהקרב הגדול על מדונה../images/Emo44.gif

נתקלתי ביו-טיוב בתוכנית ספיישל שערך ערוץ אמריקאי בערך בשנת 1991 בה משתתפים בין השאר ניקי האריס, ושני רקדנים של מדונה מתקופת הבלונד אמבישן לצד שני אנשי מדיה שאפשר להגיד לא ממש מחבבים את מדונה בלשון המעטה. בקהל ישנם אנשים עם דעות שונות לגבי המסר והמהות של מדונה בעולם התרבות , בינהם צעירים ומבוגרים כאחד שיוצאים להגנתה (שזה מחמם את הלב) הייתה שם אשה מבוגרת אחת שפשוט קמה באמצע השידור וצעקה לעבר אחד המרואיינים שם שהיו נגד מדונה "מי אתה שתקרא לה זבל? אתה בטח מקנא בה" אתם מוזמנים לצפות בכל 6 החלקים => http://www.youtube.com/watch?v=T-RfDylMg44&feature=related פשוט תחפשו את שאר הקטעים בסיום כל חלק
תהנו, ואשמח לשמוע תגובות

X Offender

New member
OMFG

חחחח יאוו עכשיו סיימתי לראות את כל החלקים אתם פשוט לא תאמינו איזה הפתעה מצפה לכם שם
למי שלא ראה נא לא לספר פה

קוטני

New member
פשוט מרתק!

תענוג לצפות בזה, במיוחד בדודה השמרנית בחליפה המזעזעת. מענין מה היא חשבה 16 שנה אחרי זה, בפרפורמנס של LtT בקונפשנס טור

X Offender

New member
חחח אשכרה

כאילו בא לך להביא לה כאפה ולהגיד לה "מאיפה קנית את הסדין הזה שאת לובשת? בשוק בצלאל?"

Olivie

New member
סתם מפגר לדעתי../images/Emo4.gif

לא מובן מה הם מדברים שם בכלל, מה הפואנטה שם וסתם זה היה משעמם חח

avivs

New member
חזק.

תודה שחלקת. מאוד מעניין. מוזר שלא ראיתי את זה קודם.

nerod 72

New member
חח גדול!

הורסת מדונה איך שהיא עלתה לשידור וקברה שם את כולם חחחח ובכלל כל רעיון התכנית מצחיק רק מראה עד כמה היא עוררה התעניינות ודיון שזה מדהים!

משעשע ומעצבן בו זמנית ....

יש לי כמה דברים לומר : אכן צפיתי בכל החלקים של התכנית , אני די בהלם שהאנשים שישבו שם שאמורים לייצג את מדונה , את עמדתה , את האני מאמין שלה , את הדעות שלה , עשו עבודה כל כך גרועה , במקום לדבר על המסרים שלה , על האומנות שלה , על כמה כח הא נותנת לבני האדם להאמין בעצמם וללכת בדרכם , הרקדנים שלה ישבו כל התכנית מבלי לנסות להגן עליה , היחידה שהייתה בסדר זו ניקי אבל גם היא פספסה את המטרה . מצחיק לראות את השמרנות שהייתה פעם באר"הב ובו זמנית מעורר התפעלות לראות איך מדונה הצליחה לעורר לגרות ולגרום לאנשים לחשוב , זו בדיוק הייתה המטרה שלה היא אמרה פעם אני רוצה ללחוץ על כל הכפתורים הלא נכונים - וזה בדיוק מה שהיא עשתה . אני חושב שהאנשים האלה שהשמרנים כביכול , הם אנשים שנורא כבולים במוסכמות , של ללכת כל הזמן בדרך ולהיות ילד טוב ירושלים ואין להם לרגע את האומץ לתת לעצמם לבוא לידי ביטוי כמו שהם צריכים , כשהבחורה ההיא שאלה על אחד המפטים הכי חכמים של מדונה בכל הקריירה מהי המשמעות של המשםט מסכן הוא האיש שהנאתו תלויה ברשותו של האחר , לא הבנתי למה כולם שם שתקו , היא נתנה דוגמא למשפט שיש בו כל כך הרבה כח וחכמה ומשמעות ובמקום ששאחד הרקדנים שלה או ניקי יגידו שמדובר במשפט שבא להסביר לאדם שעליו לקחת אחריות לחייו לגורלו למעשיו , ולעולם לא לתת למישהו אחר להכתיב לו מה נכון עבורו הם שתקו ובכך מדונה פספסה את הייצוג שלה וחבל . מצחקי לראות יהיה את כל המתיימרים האלה צופים במדונה לאורך השנים ולאיזו תופעה היא הפכה , אני בטוח שהם היו חושבים אחרת .

X Offender

New member
לדעתי

בלי להגזים, זה מין מסמך היסטורי לעתיד הרחוק באמת כשנהיה עוד 50, 60 שנה מהיום וגם יותר (בתקווה שישמרו את זה כמו שצריך) התוכנית הזאת רק תראה כמה כוכבת פופ שכזאת גרמה לסערה בקנה מידה עולמי שאין כמותו , והכל בזכות האומנות שלה , ולא בזכות שערוריות מחיה הפרטיים (שזה בד"כ העיסוק המרכזי בכוכבים באופן כללי) שימו לב שלכל אורך הקריירה שלה , הפרובוקציה והשערורייה היו חלק בלתי נפרד מהקריירה של מדונה, אם זה קליפ, סרט, אלבום, שיר , הופעה הכל היה כחלק מהאומנות הבלתי פוסקת של מדונה מהיום בו החלה עד עצם היום הזה. היא אחת ואין שניה ולו שני לה בעולם הזה

nerod 72

New member
זה רק מראה ש...

היחידה שיכולה להגן על עצמה ודעותיה זו מדונה עצמה ...

למעלה