היום אחרי האח הגדול - פרק 5

veredmp

New member
../images/Emo44.gif היום אחרי האח הגדול - פרק 5 ../images/Emo44.gif

דינה פוגשת את איציק ומציעה לו שיונה יממן את הלחנת הפיוטים לצורך הופעה ללא ידיעתו של שמעון. איציק שאיננו מודע להיותה נשואה מנסה להתקרב אל דינה. אריאלה מתקבלת לסטודיו למשחק ומגיעה למפגש הראשון והמטלטל של קבוצת התאטרון. מה חשבתם על הפרק? אתם מוזמנים לשתף אותנו בסיום השידור

לא מבינה את הפאשלות של לוח השידורים

פורסם שאתמול יש פרק לעומת זאת היום, אחרי האח הגדול כתוב שיש פולישוק שידור חוזר בכלל לא שעה מאוחרת קצת לסדרה כל כך מוצלחת? נדמה לי שצריך להיות לה ריטינג טוב אם אני לא טועה

veredmp

New member
בממיר כתוב מעורב ירושלמי ב-22:50

וכן, גם אני חושבת שזו שעה מאוחרת. הם היו אמורים להעביר את הסדרה ליום שני, אבל כנראה בגלל מגדלים באוויר העדיפו להשאיר ביום שלישי, ובגלל האח הגדול נאלצו לשים אותה בשעה מאוחרת. אכן מרגיז, למרות שאני, למען האמת, רואה תמיד באינטרנט.

לגבי לוח השידורים: לא לכולם יש ממיר

אני למשל רואה שידורים דרך לווין פרטי. ובכל אופן זה לא מצדיק למה שבלוח השידורים המפורסם באינטרנט יהיו פאשלות בסדר גודל כזה פעם אחר פעם. זה נראה לי לא תקין. זה אפילו מתחיל להיראות לי די מכוון בשיתוף עם הכבלים/יס (טוב אני מודעת לכך שזה נשמע קצת פרנואידי אבל באמת האם זה ציפיה גדולה מידי לצפות שכשמפרסמים לוח שידורים באינטרנט שהוא גם יהיה נכון?) בכל אופן סידרה משובחת ביותר לפחות כאן באמת אין מה להגיד

veredmp

New member
לא ניסיתי להגן עליהם ../images/Emo3.gif

פשוט רציתי לתת לך את המידע המעודכן שהיה לי מהממיר, שתדעי מתי התכנית אמורה להתחיל ולא תפספסי את הפרק. בכל מקרה, אני מזמינה אותך להמשיך לצפות בסדרה ולכתוב פה בפורום

ny22

New member
מנהל
פרק מעולה!!

מירי מסיקה פשוט שיחקה אותה. היא משחקת מדהים! אגב, לי נראה שהמורה לתאטרון ואבישי מכירים כבר מאיזה מקום...

veredmp

New member
פרק מהמם

מבחינתי, כמה שיותר מירי ושרה בפרק יותר טוב, ובפרק הזה היה הרבה מירי
כל הסיפור של אריאלה, ביה"ס למשחק ושמעון היה משעשע ביותר. סצינות כתובות היטב ומשוחקות נפלא. אהבתי גם את האינטראקציה של איציק עם דינה. הסיפור הזה הולך להיות מאוד מעניין לדעתי.

clevelandrocks

New member
רק אותי מירי מסיקה מעצבנת?

הכי הצחיק אותי שהיא אומרת לאיציק 'איזה דרמה קווין', כשבערך דרמה קווין במילון צריכה להיות תמונה שלה. ובפינת הקטנוניות, הערה לאנשי הכתוביות- כלילת יופי, לא קלילת יופי.

veredmp

New member
אבל זה כל היופי!

אני צחקתי בערך שעה כשהיא אמרה לאיציק שהוא דרמה קווין. אני אוהבת בדיחות פנימיות
נראה לי צריך לאסוף את כל ההערות הקטנוניות שלנו ולעשות בסוף העונה שרשור מיוחד. מה דעתך?

clevelandrocks

New member
נמאס לי שכל אחד חושב שהוא מולטי טאלנט

אם את זמרת תהיי זמרת. לא כל מפורסם בהכרח יכול גם לשחק (למעשה, רובם לא). אני אישית העדפתי את העונות הקודמות בגלל הקאסט המקורי (חוץ מאורלי פרל). ולגבי השרשור- בכיף :)

veredmp

New member
מירי דווקא למדה משחק הרבה שנים

היא התחילה במשחק לפני שהיא גילתה שהיא יודעת לשיר....

clevelandrocks

New member
כי היא over acting

כפי שודאי נלמד בהמשך שיעורי השמשחק של אריאלה, החוכמה היא לא להראות מתאמץ בכל סצנה. כשאני רואה את מסיקה משחקת אני מרגיש כאילו כל שורה שלה היא שיא הדרמה, גם כשאין לזה שום הצדקה בתסריט.

veredmp

New member
אני לא מסכימה עם זה שהיא אובר-אקטינג

מירי פשוט דרמה קווין. צריך לדבר איתה שלוש דקות כדי לראות את זה. לא קשור בכלל ליכולת המשחק שלה. בראיון עם גל אוחובסקי היא סיפרה שכשהיתה בתיכון רצתה ללכת למגמת תיאטרון ובהתחלה ההורים שלה לא הסכימו כי זה אומר שצריך לשלם עוד כסף, אז היא אמרה לאמא שלה שאם היא תראה אנשים אחרים על במה והיא לא תהיה שם היא תמות, אז שאמא שלה ענתה לה "לא צריך להיות כזו דרמטית. אנחנו נרשום אותך ויהיה בסדר" ואוחובסקי אמר על זה ש"לא צריך להיות דרמטית זה משפט שצריך להיות תלוי לך מעל המיטה"

ny22

New member
מנהל
אני האמת, לא ממש רואה את זה ככה...

בעיני היא פשוט משחקת עמוק. מאוד אהבתי את המשחק שלה, בעיני הוא מעולה...

SupeRonit

New member
שככה יהיה לי טוב-בקטע שאריאלה צעקה ושמעון

התפרץ לחדר של עם הפטיש של השניצל כמעט התעלפתי מרוב צחוק
"מה את משוגעת חשבתי שמישהו תוקף אותך!" "ומה התכוונת לעשות?להכין לו שניצל?"
ראו את מיכל לממש שנייה...אבל הפרק הקודם התמקד בה יותר...אז ברור לי שיש פה עניין של מיקוד עלילות...בטח הפרק הבא יתמקד בלאה שגם ראו אותה הפרק מעט אבל ברור ש"מבשלים" שם משהו
מירי מסיקה בסדר גמור לטעמי...לא זיהיתי משחק מוגזם מצדה וממש השתדלתי

veredmp

New member
כן, לאריאלה יש יציאות טובות

שמחה שאת מסכימה איתי בקשר למירי. תמשיכי כך

למעלה