|גמד וענק

../images/Emo43.gif../images/Emo41.gif|גמד וענק../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

אחרי שביקשתם כל כך הרבה וכל כך יפה, אנו גאים לפתוח את ההרשמה למשחק: גמד - ענק
מה המשחק הזה בעצם?
רובכם מכירים את המשחק מהחיים האמיתיים. כל אחד מהמשתתפים הוא בו בזמן גמד וענק. תפקיד הגמד הוא לתת הפתעות קטנות לענק, והענק צריך לגלות מי הגמד שלו. איך זה הולך?
ניקח למשל לדוגמה 3 אנשים - א', ב' וג'. א' יהיה הגמד של ב' ויפנק אותו בתור ענק; ב' יהיה הגמד של ג' ויפנק אותו בתור ענק; ג' יהיה הגמד של א' ויפנק אותו בתור ענק. כל אחד הוא גם גמד וגם ענק. מפתיעים אחרים בתור גמדים, אך גם מקבלים יחס בתור ענקים. הגמדים והענקים הם סודיים - אף אחד לא יודע מי נותן למי, לכן כשנתחיל את המשחק נפתח ניקים חדשים כגמדים (לא כענקים - כענקים אנו נשארים עם הניק הקבוע שלנו) כמו: "טובטוב הגמד", "הגמד/ה של זרובבלה המגניבה", "דובי גמדון הבית" וכיד הדמיון הטובה עליכם.... נא לא להתבלבל בין הניקים כשכותבים הודעות בפורום, ויש להחליף את הניקים כשאנו כותבים הודעה כגמדים ובין שאנו כותבים הודעה כענקים. איך משתתפים?
ההרשמה תיערך בשירשור הזה באמצעות האייקונים
ו
, ורצוי מאד מאד גם לדאוג שלא פספסנו אתכם - לכן רצוי ליצור איתנו קשר גם במסרים, סמסים, אייסיקיו וכו'. ההרשמה תיסגר ביום ראשון. שלא תגידו שלא אמרנו....
אחרי שתהיה לנו רשימה של משתתפים, נעשה הגרלה ביניכם וכל אחד יקבל במסר אישי את השם של הענק שלו. לא לשכוח - מי שמשרשר את שמו לכאן, אין דרך חזרה! אין דבר כזה "לא רוצה" אחרי שקיבלתם את המסר עם שם הענק שלכם, אחרת הכל ייהרס. מתי יהיה המשחק?
המשחק ימשך כשבוע, ככל הנראה הוא יהיה על חוה"מ פסח (המפגש הוא הזדמנות מצויינת להפתיע..). בהמשך אי"ה נפרסם תאריכים מוגדרים יותר. הפתעות וירטואליות
תחרות זה דבר בריא, אז בואו נראה איך הגמדים שלנו מכינים לענקים שלהם ארוחות בוקר בריאות, ארוחת צהריים גורמה, מנקים להם את הבית, הולכים עבורם לסידורים, דואגים להם לספא של פינוק, הכל כמובן מלווה בשירים ותמונות מרנינות. אפשר גם מידי פעם (למעשה רצוי) לדאוג לענק שלנו לבילויים מחוץ לבית (כמובן עד כמה שאפשר במסגרת הוירטואליות של הפורום...). ניתן להפתיע את הענק בכל דרך - בפורום, באייסיקיו, באימייל, בפלאפון, ועוד - רק כמובן שלא ידע מי אתם.
מדי כמה ימים ייפתח שירשור גמד-ענק, לכן נא לא לפתוח לכל גמד/ענק שרשור נפרד. לא לאבד את הכיוון ואת הפרופורציות בפורום. אם אתם רואים שהשירשור הישן כבר לא קופץ ואתם צריכים לשרשר משהו לענק שלכם, תוכלו לפתוח שירשור חדש אחרי שבדקתם ב7 עיניים שאין אחד כזה. הצילו
לפעמים קורה שצריך עזרה במציאת רעיון, בהכנת ההפתעה (למשל שלא יזהו את הסגנון), בשליחה, וכדו' - ולכן אנחנו המנהלים כאן בשבילכם!
תזכרו שזה רק משחק, אבל עדיין צריך לשמור על הכללים ולכבד את החברים, מה גם שאפשר להכיר ככה גם את החברים שלכם מהפורום יותר טוב ולקבל רעיונות מדהימים.
ניתן ליצור איתנו קשר
בכל דרך שהיא -
במסרים
באימייל
בפלאפון
באייסיקיו - תמר: 44745368 ליאור: 70823792 ובכל דרך אפשרית :) מקווים שתהנו, ליאור & תמר.

tamarhp

New member
נכון

אלא אם כן תכיני מראש תכנון לכל יום ואני אשים במקומך. או שתכנסי מהפלא' / קפה אינטרנט / אחר... :p

tamarhp

New member
מה שאת בוחרת

אם את מכינה לי רשימה מה לתת לענק שלך בכל יום, למשל, אז אפשר.. רק שהגמד שלך יתן הפתעות לבנאדם שלא שם בשביל לראות אותן... מצד שני, אם תהיה לך גישה לאינטרנט...

איילת כ

New member
../images/Emo60.gif יא תהיו בגולן? ../images/Emo99.gif

אני רוצה תמונות של נוף האמת נראה לי גם אני אהיה (הלוואי...)

RESTO

New member
../images/Emo45.gif אבל!

בחול המועד עם כל הכבוד אני לא אשב כל היום מול המחשב (בעז"ה!) אז בחיאט תעשו אחרי!

tamarhp

New member
לא צריך לשבת כל היום מול המחשב

פעם ביום אתה נכנס, שם הפתעה לענק, וזהו.. ואחרי החופש מתחילים כל המבחנים והכל.. והבגרויות... לא יהיה זמן לזה..

tamarhp

New member
הסבר קטן

לא צריך להכין ארוחת גורמה ולשלוח בדואר, אל דאגה... זה היה רק ביטוי מליצי להפתעות :) ההפתעות יכולות להיות כל דבר - זה יכול להיות שיר בחרוזים עם המון אייקונים שמחים, זה יכול להיות קישור לאתר מדליק שיעשה טוב על הלב, זה יכול להיות תמונה שתכינו בצייר, וגם תמונה שמצאתם בגוגל עם כיתוב מתאים שתכתבו (למשל תמונה של שוקולד + ברכה שיהיה לך יום מתוק). יש עוד המון אפשרויות להפתעות!!! אין גבול לדמיון...

למעלה