תחרות עיצוב לוגו

O Boy

New member
../images/Emo43.gifתחרות עיצוב לוגו../images/Emo43.gif

הפורום מכריז בזאת על פתיחת תחרות עיצוב לוגו. הלוגו שיבחר בסוף התחרות ייצג את פורום זה, פורום אין ואאוט, ואת החברים בו. כל שעליכם לעשות הוא לנסות את מזלכם, לעצב לוגו בכל תוכנה שתרצו, ולשמור על 2 כללים: 1. חובה על הלוגו להיות מוצג בפורמט JPG. 2. רקע הלוגו - לבן. לא יתקבל לוגו בעל צבע רקע אחר. לאלו שאינם יודעים לעצב בתוכנות נחשבות, הלוגו הקודם שלנו שעיטר את עמוד הקהילה עוצב ב''צייר'' למיטב ידיעתי, כך שכולם יכולים לנסות את מזלם... לאחר עיצוב הלוגו יש לשלוח אותו לE-Mail הבא (ולא לפרסמו בשרשור זה!): [email protected] השליחה יכולה להתבצע לא מאוחר מ26.7. לאחר קבלת כל לוגו - אשלח E-mail חזרה אל השולח ובו אישור שהלוגו שעיצב יכנס לתחרות. כל אחד יכול לשלוח יותר מלוגו אחד. כל הלוגואים שיגיעו יוצגו בפורום, ותיערך תחרות ביניהם. הזוכה במקום הראשון, מלבד הצגת הלוגו שעיצב בכל הקשור לפורום, יקבל מתנה צנועה למדי - חולצת "תפוז" מתנת תפוז. התחרות היא בשביל מי שאכפת לו מהפורום, ופחות בשביל הפרס
בהצלחחחחחחחחה! שאלות, בקשות, ביקורות וטענות - יש להציג בשרשור זה.

2 דברים../images/Emo70.gif

1 - למה עד ה-26.7
זה עוד כמה ימים..
(קרוב מדי לא
) 2 - למה חייב רקע לבן

O Boy

New member
לבקשתכם 2 תיקונים:

1. התאריך הוא עד ה-30.7 ולא ה-26.7 כפי שפורסם. 2. קבלו תיקון: בדקתי את זה ולא חייב צבע לבן, אפשרי גם צבעוני.

flowers girl

New member
אממ לאור../images/Emo26.gif

אני יכולה לעשות ב- GIF?? כי אצלי בתוכנה כששומרים בJPG זה לא כזה טוב.

O Boy

New member
אמממ...

תעשי בGIF, שלחי אליי לאי מייל ואני אדאג להעביר את זה לJPG

adiko

New member
אני הגרפיקאי של גאווה צעירה........

אז אם אתה רוצה אין לי בעיה לעצב לוגו יש לך שם דוגמאות לעבודות שלי לפורום ואתה יכול להתבר לרשימה שלי באיציק ואני ישלח לך עבודות

O Boy

New member
עיצוב לוגו...

תעצב לוגו או כמה לפורום ושלח אליי ל: [email protected] אין צורך שאראה עבודות דוגמה קודמות שלך.

O Boy

New member
מה אמור להיות כתוב בלוגו...

הלוגו חייב לכלול את שם הפורום -"אין ואאוט". ניתן להוסיף בקטן את לוגו תפוז, כיוון שהפורום שייך לאתר תפוז.

נראה לי שהוא מתכוון באנגלית..

בעצם אני חושב שזה בחירה..
ולמי שאין את הלוגו של תפוז אז הנה

תלחצו על התמונה..

ואז היא תופיע בצורה יותר קטנה (המקורית)
תראו ת'לוגו של הפורום שלי.. (שחברה בפורום שאני מנהל עיצבה אותו) איך הלוגו

flowers girl

New member
וואו מדהים../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif

מה, היא ציירה את הציור
אם הייתי אוהבת סלסה (
) זה היה פשוט עונג כל פעם מחדש להכנס לפורום... Thumbs Up

../images/Emo9.gif

היא לא ציירה את הציור.. - ת'אמת.. היא הכינה ת'לוגו ואני רק תיקנתי קצת והוספתי קצת ללוגו אבל בטכלס היא עשתה 80% מהלוגו..

O Boy

New member
או בעברית או באנגלית - לבחירתכם!

עברית - אין ואאוט אנגלית - IN OUT

RozwareZ

New member
טוב

לא היה לי שום רעיון... תתנו לי רעיונות אני יעשה מה שאתם רוצים למשל מה שעשו בסלסה זה לא בעייה הבעייה זה לחשוב על רעיון כזה... בכל זאת זה מה שיצא לי בשעה מאוחרת זו

למעלה