כניסת מנהל חדש לפורום

../images/Emo43.gif כניסת מנהל חדש לפורום ../images/Emo43.gif

אנו מברכים את פרויז1 עם כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד. המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

פרויז1

New member
תודות וברכות :

תודה להנהלת "תפוז אנשים" שהציעה לי לנהל את הפורום. אעשה לעניין את משתתפי הפורום ולהרחיב את הפעילות - יחד עם ידידיי וחבריי כאן להנאת הכלל.
ברכות לאדריכל ע'מרי (= ניר) שעזב את הניהול בעקבות התרחבות עסקו וגם הזעטוט שבדרך, וברכות גם לרעייתו. אני מאחל לכם הצלחה !
חברים וחברות !
הפורום נועד - לָך וּלךָ - ומיועד להנאתכם. הדבר יתאפשר ביתר הצלחה אם תכתבו כאן, תכתבו כל מה שאתם רוצים! הכל מותר אצלי : ענייני פרסים, סקס, פוליטיקה, מדיניות ציבורית, עניינים פעוטים כגדולים, ציבוריים ואף סיפור אישי - כל נושא שתחפצו בו!
אני אתכם ! פרויז.

gamari

New member
פרויז ג'אן

הצלחה רבה בעבודתך הקדושה באמונה (במבטא פרסי),,, מכל הלב איני בורח, פשוט נעלם מעט ומגיע לבקר לעתים רחוקות ולכן רצוי שאעביר את השרביט לראוי מכל. אשמח לעמוד לרשותך על כל בקשה או בעיה. מבטיח לא להיעלם ובאמת הפורום צריך להתעורר מעט. וזה הרגע לבקש מכל משתתפי הפורום, , , , מאמין שרובם מחוברים לאחת מהרשתות החברתיות, כגון פייסבוק, טוויטר, מי ספייס וכו'... יהיה נחמד אם תצרפו את חבריכם בעלי קשר ורקע עם נושא הפורום, וכך נגדל ונרבה פעילות אחרי הכל תרבות זה לא רק גונדי, חורשט ושלל קללות עסיסיות אלא הרבה מעבר.. איחולים לבביים ניר

פרויז1

New member
במעמד ברית המילה, נתנו לנו שם עברי

(אברהם) ושם מקומי פרסי חילוני - אבל לא מוסלמי! - (פרויז).וזה השם הפרסי שנתנו לי שם. בו'נה ! כמה זמן חיפשת את זה?

Davitak

New member
אני מתאמץ להוסיף תוכן לפורום

דווקא לא לקח הרבה זמן למצוא

Davitak

New member
אני רק מקווה ש

אין כאן נסיון לגנוב פוקוס מפרשת הרמטכ"ל.

פרויז1

New member
תודה לע'מרי ודאותק על הברכות.

מה שחשוב שהרמטכ"ל לא פרסי...

s h i r i n 1 0

New member
כל הכבוד פרויז../images/Emo49.gif../images/Emo50.gif

אני ת'אמת לא תמיד פה רק שיוצא נכנסת לראןת ולקרוא חדשות ובורחת לישון. אז השרביט הועבר אליך חזק ואמץ.

פרויז1

New member
שירין ג'אן. ! תודה רבה מתוקה !!!

הפורום ישרוד - אעך ורק אם חברים יכתבו. אם לא - הפורום ייסגר., וזה מה שנמסר לנו ב"תםוז" . אם טוב לכם - תכתבו. ואם זה מיותר - נסגור. בוקר טוב מתוקתי !

למעלה