היום בתפוז Live

../images/Emo57.gifמשחק "חמסה"- יותר שכל ממזל!

"משחק החמסה" מתגלגל כמו מנטרה בתפוז אנשים במשך שבוע שלם, שבו תצטרכו להרכיב את פאזל "חמסה" ולגלות את המילה המיוחדת שהתמונה צופנת בעבורכם. להקת "חמסה" הוציאה לא מכבר אלבום חדש
, ואפילו פורום חדש בתפוז, ובקרוב תגענה הבנות להתארח Live. עד אז... חפשו את המטמון וזכו בפרס הגדול! בהצלחה!
 
../images/Emo41.gifפורומים חדשים בתפוז אנשים../images/Emo41.gif

פורום חשוב מאין כמוהו, פורום שיסייע לכם הגברים לפצח את הפיירוול הקשה והמדהים בעולם: מה נשים רוצות
גם לצעירים מותר לדבר על זה, סקס לנוער
אם אתה רק חולם, נסה לשתף אחרים בחלומות שלך, מה בדיוק תעשה כ"אהיה גדול"
אחרי כל אלה נשאר רק לשיר...פורום ללהקת חמסה
לא מכירים את חמסה? אתם צריכים ביקור בהול בפורום IN ו-OUT
לתושבי רמת השרון, יש מקום מיוחד משלהם
 

citizen 9

New member
חמסה היא לא יותר מהשקעה כלכלית

עצוב לי לראות בימים אלה שכאשר ישנן צרות בצרורות אנשי עסקים והשקעות חושבים שכנראה עם הצרות הולך ההיגיון. "חמסה" הינה להקה שנוצרה על ידי גוף זה או אחר או אדם זה או אחר לצורכיי רווח כלכלי. נאספו להן חמש נשים, אשר חושקות באור הזרקורים וביכולת הפרסום, למטרה הנשגבת של מימוש העמקת כיסם של המשקיעים. האם ראיתם להקה "רגילה" שנוצרה על ידי אנשים שמעוניינים בהעמקת התרבות, עומק המחשבה והנאת הקהל שמוציא כל כך הרבה כסף על פרסום? זו היא תקופה מצערת שבה אנו נותנים לתוכן המוסיקה להשתנות בהתאם לאותם סקרים שמעבירים בעלי הלהקה. תפקיד הלהקה הוא להרוויח כסף נקודה והאמצעים הכשרים הם סקס (חמיש נשים לא פחות ולא יותר), שטיפת מח קלה(אנחנו חייבים למות עליהן?) ופרסום חוזר ונוקב. מעולם לא חיבבתי להקות שנוצרו על מנת להשיג כסף התופעה כבר פורחת בחו"ל, אני מקווה שאצלנו היא לא תצמח. לסיכום - - Porcupine Tree - Sound Of Muzak להאזין ולהבין.
 
../images/Emo43.gif היום בתפוז Live ../images/Emo91.gif

היום ב-11:00 יתארח בפורום חתונות די ג'יי איתן גור, המתמחה במוסיקה, ובעיקר במוסיקה בארועים. תוכלו לשאול ולהתייעץ איתו בכל הקשור במוסיקה בארוע הקרוב שתארגנו, במיוחד אם זה חתונה.
דרורית אמיתי דרור תגיע לשעה קלה של יעוץ להורים בענייני תאומים או שלישיות. זה יקרה בפורום תאומים ושלישיות היום בשעה 21:00. רצוי להכין שאלותיכם מראש.
ואל תשכחו את משחק החמסה, שמשגע את המדינה. הרמז השני עולה היום בשעה 10:30.
 
למעלה