אנשים שולח אתכם לגמר הישרדות

../images/Emo43.gif אנשים שולח אתכם לגמר הישרדות

בין השעות 20:00 - 22:00 בפורום הורים לפעוטות תתארח בפורום חדווה עצמון ליברמן, אשת חינוך ותיקה, מנחת אנשי מקצוע בתחום החינוך לגיל הרך, רכזת ומדריכה במדור לגיל הרך במרפ"ד, מפקחת חינוכית במעונות יום ותשיב לשאלות בנושאים כניסה לגן חדש, מעבר לגני עירייה, החינוך הציבורי, מעונות יום אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1934&MessageId=129792206
מובטלים? יש לכם שאלות בנושא זכויותיכם ולא ידעתם את מי לשאול? מלי עמיאל, מנהלת תחום אבטלה בביטוח לאומי ושושי בר עובדת בכירה בתחום האבטלה בביטוח לאומי, יתארחו ביום ראשון הקרוב בין השעות 12:00-15:00 בפורום ביטוח לאומי - סיוע וישיבו על שאלותיכם. http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1435&MessageId=129855344
לקראת העונה החמישית של NCIS קבלו ריאיון חגיגי במיוחד אותו ערך מנהל פורום ג'אג' ו-NCIS עם השחקן מארק הרמון http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=903&MessageId=129856408
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לגמר הישרדות איי הפנינה? ספרו לנו למי הכי מגיע לנצח, ואולי תזכו לצפות בפיינליסט החביב עליכם מקבל את הצ'ק השמן היישר מאמפיתיאטרון קיסריה http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1935&MessageId=129835308
עם תותים, עם פירות יער, שוקולדית או עם פירורים, עם אפייה או בלי אפייה... איך אתם אוהבים את עוגת הגבינה שלכם? פרסמו בפורום קינוחים ומנות אחרונות את המתכון מנצח מקורי שלכם לעוגת גבינה, צרפו תמונה המנציחה את הפלא ואולי תזכו במוצרי אפייה שיעשו לכם חג שבועות מתוק במיוחד מתנת Vicenzi http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1945&MessageId=129718945

מלאכית16

New member
חשבתי על זה...../images/Emo110.gif../images/Emo186.gif../images/Emo209.gif

בסרטים של הארי פוטר חסר רק ג'וני דפ כדי שזה יהפוך להיות סרט של טים ברטון

adi dion

New member
XD

חסר גם טים בעצמו
וואו איך רציתי שטים יביים סרט של הארי פוטר... איזה באסה שזה לא קרה

Valar Morghulis

New member
../images/Emo121.gif../images/Emo45.gif

הבמאים של ה"פ כ"כ גרועים... אני לא מבינה מה הקטע שלהם, הם לוקחים את השחקנים הבריטים הכי טובים שאפשר לקחת, ונותנים להם זמן מסך של פחות מ5 דק' ואולי שלוש שורות לכל דמות! מה הקטע? למה צריך לתת לדניאל רדקליף כ"כ הרבה זמן מסך? כאילו, נכון, הוא הדמות הראשית[
], אבל: 1. סנייפ ובלאטריקס הרבההההההה יותר מגניבים ממנו! [בתור דמויות, נו.] 2. אלן והלנה [ומגי סמית' לצורך העניין, שרק לפני כמה זמן קלטתי כמה סצנות באמת הורידו לה בסרט החמישי... כל הסצנות המגניבות של אמברידג' VS מקגונגל! ממש אהבתי את הסצנות האלו!] הם שחקנים הרבהההההה יותר טובים. 3. נו באמת, סנייפ הוא אחת הדמויות הכי חשובות בספרים, ובסרטים בקושי מתייחסים אליו בכלל! זה ממש מתסכל]: מצטערת על החפירה, פשוט תמיד כשמזכירים לי את הסרטים של הארי פוטר אני מתחילה לחפור על כמה שהם מעצבנים אותי>< כי זה ממש מתסכל, זה אחד הספרים האהובים עלי, והסרטים פשוט הורסים את כל הכיף=/

מלאכית16

New member
כן...../images/Emo110.gif../images/Emo186.gif../images/Emo209.gif

גם אני מתעצבנת כל פעם שמתחילים לדבר על הסרטים

adi dion

New member
אפשר ניצלו"ש קטן לפרסם שוב קומונה? :]

הקומונה להלנה בונהם קרטר (היא כמובן מיס לאבט, בלטריקס ועוד המון דמויות מגניבות שלא קשורות לאלן
) אני אשמח אם תצטרפו גם אם אתן לא כ-א-ל-ה מעריצות. אני פשוט מנסה קצת להחיות את הקומונה

BananaCorn

New member
כעעעע

וואי אם טים היה מביים את הארי פוטר הסרטים היו יוצאים הרבה הרבה יותר טוב ממה שהם עכשיו.. ואולי ג'וני דפ היה זוכה לגלם שם דמות מגניבה ....

adi dion

New member
נכון ../images/Emo10.gif

אבל ג'וני לא היה משחק שם בכל מקרה... כי רולינג הסכימה שרק שחקנים בריטיים ישחקו שם... #)(@$*# אולי בעצם בגלל זה טים לא היה יכול לביים גם חחח אבל לא נראה לי שכל שאר הבמאים היו בריטים

meli99

New member
סתם רעיון...

תחשבו על ג'וני דפ כעל סיריוס בלאק.... מה אתם חושבים?

adi dion

New member
כןןןןן גם אני חשבתי על זה!!

היה יכול להיות כ-ל כ-ך אבל כל כך מושלם!!!

Valar Morghulis

New member
../images/Emo121.gifגם אני חשבתי על זה...

אבל אז הגעתי למסקנה שהוא יהיה כ"כ הרבה יותר טוב בתור וולדמורט! כאילו, תחשבו על זה, ממש מתאים! O: [אה, ושדייויד טאננט(ששיחק את ברטי קראוץ' ג'וניור, וגם את הדוקטור השני בדוקטור הו
) ישחק את רמוס, אבל זה כבר לא קשור... אני סתם אובססיבית אליו כי הוא לייק שיואו סקסי.
]

meli99

New member
לא, לא, לא!

אני לא מוותרת על דיוויד ת'יוליס! הוא אחלה לופין והוא אחלה שחקן ואני חייבת להודות שלפעמים אני מריירת גם עליו

Valar Morghulis

New member
../images/Emo121.gifאחלה... לופין...????? O_ם

אני ממש לא יודעת איך להגיב על זה. פשוט כי רמוס הוא -ה-דמות האהובה עלי בהארי פוטר, והוא הדמות הספרותית הראשונה שריירתי עליה3> ודייויד ת'יופיכס פשוט הרס את הדמות שלו לגמרי. הוא עשה אותו אנטיפת, שונא ילדים ומגעיל במקום... וול, רמוס, הדבר הכי חמוד שיש
הוא גם ממש מכוער ולא כמו שדימיינתי את רמוס[אם ראית דוקטור הו, אז אני מדמיינת אותו ~בדיוק~ כמו הדוקטור בעונה השנייה, אקא דייויד טאננט, שגם שיחק את ברטי קראוץ' ג'וניור בסרט הרביעי] ובכלליות בגללו ממש -שנאתי- את הסרט השלישי. הוא הסרט הכי גרוע, וזה ממש מתסכל כי זה הספר האהוב עלי בסדרה]: וזה לא הוגן מה שעשו לו. הוא כלכך איכי ו... לא רמוסי. הוא יותר מדי קשוח ואיכי שכזה.

meli99

New member
הממ...

זה באמת עניין של טעם ואי אפשר להתווכח על זה.... אני ממש אוהבת את לופין שלו... היו בסרט השלישי כמה בעיות באופן שבו לופין הוצג אך זה עניין תסריטי ולא קשור ליכולת שלו כשחקן... אני חושבת שהוא דיי... יאמי

Valar Morghulis

New member
../images/Emo121.gifטוב, לא יודעת את מי להאשים,

את התסריטאים או את השחקן, אבל באופן כללי הוא הרס לי את כל הסרט השלישי כי רמוס הוא הדמות האהובה עלי EVER וזה ממש מתסכל איך שהם עשו אותו. ואישית, אני גם חושבת שהוא מכוער, בלי שום קשר לאיך שהוא משחק
לא הטעם שלי~

מלאכית16

New member
ברור!!!!!../images/Emo110.gif../images/Emo186.gif../images/Emo209.gif

ג'וני דפ הוא הסיריוס בלאק האולטימטיבי..אני מוכנה לוותר לו על זה שהוא לא בריטי...אני בטוחה שהוא יודע לזייף מבטא אם צריך...

litaf1

New member
זה יכל להיות טוב.. האמת שככה דמיינתי אותו

בספרים חחח

tali44

New member
ועהההההה נכון!!!!../images/Emo99.gif

כל כך מתאים לו, אמא!!

queen106

New member
בכזאת קלות

לא מוותרים על גארי אולדמן!!!!!!!!!!!!!! בנות להירגע... אם כל הכבוד לג'וני (תאהבו אותי) דפ, אני לא מוכנה לחשוב על מישהו אחר לתפקיד סיריוס בלאק, ואולדמן משחק מדהים....

למעלה