אנשים שולח אתכם לגמר הישרדות

adi dion

New member
אבל.. אבל.. ../images/Emo7.gif

דמיינתי את סיריוס חתיך על!!
אני לא מתווכחת עם העובדה שגארי עשה עבודה מצויינת, פשוט לדעתי האישית, ג'וני הוא הסיריוס המושלם וכשחושבים על זה- ככה פחות או יותר דמיינתי אותו :) אבל כל אחת ודעתה

Valar Morghulis

New member
../images/Emo121.gifאיכ, דווקא ממש לא אהבתי אותו.

הוא שחקן טוב באופן כללי [למרות שאני לא חושבת שראיתי אותו בעוד סרטים חוץ מבהארי פוטר], אבל הוא ממשממשממשששש לא מתאים לדמות של סיריוס. הוא יותר מדיי... לאדעת, את סיריוס דמיינתי לגמרי אחרת. וגם דייויד ת'יוליס ששיחק את רמוס, הוא היה בערך הדבר הכי גרוע בעולם לתפקיד של רמוס]: שוב, בתור שחקן הוא בסדר, אבל הוא הרס לי את כל הסרט השלישי כי הוא פשוט לא כמו שדמיינתי אותו, ועם רמוס זה לא משחק. [הוא הדמות האהובה עלי וזה
] לעומת זאת, סנייפ הוא בדיוק כמו שדמיינתי אותו, ויותר

adi dion

New member
התחלתי להתרגל אליו ../images/Emo3.gif

בסרט השלישי ממש לא אהבתי אותו, וממש הרסו לי את הספר שאני הכי אוהבת... (איכס כן! רמוס, מה זה היה?!?! ולמה איש זאב אצלם נראה כמו חתיכת עץ??) אבל הוא היה פסדר בחמישי... הוא נראה לי יותר סיריוס בחמישי ממה שהוא היה בשלישי... למרות שנראה לי שזה סתם כי אחרי הסרט השלישי שהרסו, הבנתי שזה מה שהולך עכשיו להיות עם הסרטים ופשוט הפסקתי להתלונן באיזה שלב... חחחח את סנייפ דמיינתי ממש אחרת ובכלל לא כמו בספר אז לא אהבתי אותו במבט ראשוני, אבל אחרי שראיתי את הסרט- וואו

Valar Morghulis

New member
../images/Emo121.gifעזבי חתיכת עץ,

האדם זאב שלהם נראה יותר כמו גולום מאשר כמו זאב
וכן גם אני הפסקתי לצפות לסרטים טובים החל מהסרט השלישי, שהם הרסו אותו בצורה כל כך מזוויעה... וזה עוד הספר האהוב עלי בסדרה, זה היה כ"כ נוראי!
הם הרסו את רמוס המתוק שלי
ואפשר לומר שאהבתי את הדמות של סנייפ בעיקר בגלל אלן, כי הסרט הראשון יצא בערך כשקראתי את הספר הראשון או השני, אקא כשהייתי קטנה מאוד, וזה קצת השפיע עלי חחח למרות שראיתי את זה בדיבוב לעברית אז לא יודעת למה הייתה לו כ"כ הרבה השפעה עלי
אבל מאז ומתמיד אהבתי אותו

Mor L

New member
אני קודם כל התאהבתי בסנייפ מהספר החמישי והלאה

ואז כשראיתי את הסרט החמישי התחרפנתי לגמרי ומכורה אליו מאז
ובשבילי לופין היה אמור להיות חתיך לא נורמלי, ופתאום אני מקבלת את היצור החלוש והמכוער הזה, כן סליחה אבל לופין מכוער בסרטים! הפתיע אותי הליהוק של גארי אולדמן כי לא ציפיתי שסיריוס יהיה יפיפה אבל חשבתי שהוא כן יהיה נאה, ופה הרסו את הצורה לגארי והפכו אותו למפחיד יותר מהאגריד (האגריד הוא מותק :))

Valar Morghulis

New member
../images/Emo121.gifמסכימה עם כל מילה../images/Emo45.gif

אוף רמוס אהובי, כלכך הרסו אותו בסרטים]:

מלאכית16

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo110.gif../images/Emo186.gif../images/Emo209.gif

רמוס שליהקו הוא זוועת עולמים. הם לא הרסו אף דמות ככה... אפילו לא את הארי...טוב, בעצם, יותר גרוע מדניאל רדקליף אין...אבל עדיין. הרמוס שלהם הכי עלוב בעולם... ואני לא אוהבת את גארי אולדמן...הוא בסדר לעומת שאר היצורים שלוהקו לשחק בסרט הזה...אבל מבחינתי ג'וני דפ יושב לי שם מעולההההה...לא יכלו לשים מישהו טוב יותר מג'וני דפ בתפקיד סיריוס..

meli99

New member
אני לגמרי מסכימה איתך

הוא שחקן מדהים וגם אני לא מוותרת עליו כל כך מהר אבל... נגיד... שהוא לא היה קיים... אז... ג'וני דפ היה יכול להתאים, לא?

למעלה