נמשושה

New member
היי כוכבית ../images/Emo20.gif

ברוכה הבאה. את פונדקאית או מחפשת פונדקאית?

מירבי*

New member
ברוכה הבאה כוכבית../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif|

כוכבית יקרה.. שמחה שהצטרפת לביתנו.. תני לנו רקע על עצמך..
מירבי*

../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo54.gif

טוב ככה אני בת 32 עברתי לפני שנתיים פונדקאות ילדתי תאומים לזוג מקסים ואם יד על הלב היה אחלה בהצלחה לכולם

מירבי*

New member
ספרי איך הרגשת במהלך ההריון

מה עשו לך התחושות של תזוזת העוברים? חששת להיקשר אליהם? נשמח לשמוע חוויות מהנסיון המוצלח שלכם... מירבי*

כוכבית תודה על המסר החם../images/Emo39.gif

ואי גם אשמח לשמוע על התהליך של הפונדקאות..כלומר מה הרגשת איך זה היה ספרי הכל...כולנו כאן צמאים לשמוע ולחוות את סיפוריהם האחד של השני. אני רק בהתחלה...רק 13.3 החתימה שהזיזו אותה כבר פעמים...מקוה שהפעם זה הפעם האחרונה שמזיזים תחתימה. בינתים כאן קוראת את כולם ונרגשת עם כולם. תכתבי יותר על עצמך כפונדקאית לשעבר...ואגב תרצי להיות שוב? מצפה לתשובתך כאן דרדסית

תשובה לדרדסית

על תתרגשי יקרתי אותי יזיזו 5 פעמיים! הייתי מיואשת כבר חשבתי אף פעם לא יעבור את הוועדה המזורגגת הזאת אבל בסוף הכל עוברים לגבי אם ארצה את זה שוב הלוואי אבל כבר התחתנתי ואני בהריון בחודש 4 לגבי התהליך שלי מה אגיד לך זאת הייתה חוויה שלא תשכח לעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעולם !!!!!!!!!!!!!!

תשובה

אין ספק שהתרגשתי ושמחתי בשבילי ובשביל הזוג מבחינת קישור לא פחדתי כי ידעתי לקראת מה אני נכנסת התחושות בבטן ? קשה לי להגדיר את זה כי ידעתי שזה לא שלי אז לא יתרגשתי מי יודע מה!

יפה...אבל אני יותר עיקשת ושואלת עוד

והנה כמה שאלות שאם תוכלי לענות תשכילי את כולנו: 1. במהלך ההריון ההרגשות שלך כפונדקאית. 2. הקשר עם הורי התינוק המיועד איך היו..קרובים רחוקים. 3. הלידה אם תוכלי לפרט איך הרגשת? זה היה קיסרי טבעי...האם ראית את התינוק?...מה את ממליצה לראות אותו או לא? 4. אני תכננתי עם בן זוגי חופשה ביוון אחרי סיום הלידה לא לתת לעצמי צאנס לחשוב על כלום ובכלל מין כזו חופשה כזו כייפית להמשיך הלאה ...מה דעתך על הרעיון? 5. ספרי יותר על תחושותיך במהלך ההריון זה ממש מעניין אותי ואני בטוחה שאת כולם. אני כאחת שעוד לא התנסתה די מסוקרנת כי אצלי זה ממש בפתח...ואודה לך מאוד אם אוכל להשכיל ממך וללמוד דברים שאולי אסור שיקרו במהלך ההריון זה די מעניין אותי...הכל ומכל בכל הקשור בתהליך. בתודה מראש דרדסית

../images/Emo92.gif

הרגשות היו בסדר! הקשר אם הזוג היה מצויין. הם היו די קרובים! הלידה הייתה פייר מאוד קשה זאת הייתה לידה קיסרית(תאומיים) והרגשתי מאוד לא טוב אחרי הלידה כאבים חולשה בוודאי שראיתי את התינוקות איך לא! לגבי ההמלצה אם לראות אותו תלוי מה את מרגישה איזה רגשות את מפתחת כלפי ההריון הזה אותי זה מאוד סיקרן אחלה רעיון מצויין גם אני יצאתי לחופשה של עשרים יום. לגבי תחושותיי אני לא יגיד לך שהיה לי קל בכל זאת את נמצאת במרכז העיניינים במשך תקופה ופתאום זה נגמר (אחרי הלידה) מה שאסור לך לעשות זה להקשר לתהליך הזה יותר מדי כי לא לשכוח שזה פרויקט שאחרי תקופה היא מסתיימת אז לא צריך להכנס למין מערבולת רגשית לדעתי!!!!!!!!! אני מקווה שעניתי לשאלותייך בהתאם שיהיה לך בהצלחה והכי חשוב לקחת את הדברים בפורפוציות נכונות

וואוו כוכבית יקרה...

פחות או יותר איך שתארתי בראשי...תודה מתוקה אאמץ את הטיפים שנתת כאן לגבי מרכז העניינים לא לפתח תלות בזה..שיהיה לך סופשבוע נפלא
דרדרסית

נונה33

New member
שלום לכוכבית החדשה!!../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

ספרי לי עוד חוויות מההריון היית עושה את זה עוד פעם????????. מה את יכולה להמליץ לי בקשר לקשר שלי עם הפונדקאית שלנו????????. נונההההההההההה

תשובה לנונה../images/Emo70.gif

אמרתי כבר שאני לא יכולה לעשות את זה עוד פעם כי התחתנתי כבר אני בחודש 4 לגבי החויות ?מה אני אספר לך יקרתי היה מדהיםםםםםםםםםםם היה לי זוג על הכיפק לגבי ההמלצה לא הבנתי את השאלה שנשאלה מה בדיוק את מבקשת לדעת אם להיות בקשר טוב עם הפונדקאית או עזרה לגבי התהליך אשמח לענות על כל שאלתך ביי כוכבית

אז אני אשאל בינתים עד שנונה תשאל

לגבי הקשר מצד הפונדקאית אני שואלת..עד כמה צמוד הוא צריך להיות לדעתך? והאם את ממליצה על יעוץ? דרדסית

דרדסית../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

תראי אני לא יכולה להחליט בשבילך? תלוי מה את מרגישה ואיך מערכת יחסים שלכם את רוצה לשתף אותם ,את מרגישה קירבה אלייהם, לגבי יעוץ יקרתי הפלגת לך רחוק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לי הוצע גם יעוץ לדרך ועזרה כי אני

דרך המרכז, אבל אני מבינה כוכבית שאת עשית זאת באופן עצמאי.

כן דרדסית אני הייתי באופן עצמי

אבל עדיין זה נראה לי מוזר לגשת ליעוץ כי עד כמה שאני מבינה בדרך כלל ניגשים ליעוץ אם יש איזו שהוא בעיה נכון דרדסית תקני אותי אם אני טועה או איזה שהוא משבר נפשי או פסיכולוגי עד כמה שאני זוכרת (לא יודעת אם הייתה לי אלטרנטיבה כזאת בכלל) בכל אופן זה היה לפני שנתיים אולי אני כבר לא זוכרת בכל אופן בהצלחה שיהיה לך

למעלה