חידון!

../images/Emo42.gif../images/Emo42.gifחידון!../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif

סתם כי בא לי... אבל לחידון הזה יש כמה חוקים!: 1.מותר לענות אך ורק תשובה אחת גם אם יש כמה תשובות. לדוגמא:מי החבר הכי טוב שלך צריך לבחור רק אחד, יש כאלו שיהיה להם כמה, אבל תהיו צריכים לבחור את האחד שאתם יכולים לספר לו הכל, גם דברים שמציקים לכם לגביו, ושאתם מרגישים הכי חופשיים איתו, ושאתם הכי יכולים לסמוך עליו. 2.צריך לענות על כ-ל השאלות. ולמה כל החוקים האלו? אתם תדעו בסוף אבל תאמינו לי שזאת תהיה הפתעה טובה לכ-ו-ל-ם! חוץ ממי שלא עמד בחוקים כמובן. להלן השאלון:
מה השם הפרטי שלך
איפה היית רוצה לגור
מה עדיף, אוכל או שתיה
בא אליך שליח מ-ה' ושואל אותך אם אתה מעדיף לחיות או למות, ברגע זה, מה תענה לו
חנות בגדים מועדפת
סגנון לבוש
מאכל שנוא
החבר/ה הכי טובה
צבע מועדף
געגוע
את מי אתה הכי שונא בעולם
את מי אתה הכי אוהב בעולם
בלי מי לא תוכל לחיות
למי אתה מרגיש שאתה יכול לספר ה-כ-ל
לבנות-יש חבר
אם כן, כמה זמן את אוהבת
אותו לבנים, אותו דבר רק ההיפך.
משאלה
דבר טוב שעשית לאחרונה
אם היית יכול לשנות כמה דברים באחד או שניים מהחברים שלך, מה היית משנה
במי היית משנה
ולמה היית משנה את זה
על מי אתה הכי סומך בעולם
אבל לא בקטע של אחריות, בקטע של לשמור סודות, אפילו את הסודות כי כמוסים שלך.
יש מישהו שאתה מרגיש שאתה יכול לספר לו הכל
אם כן, למי
זהו. עכשיו מי שעונה על השאלון תבדקו שעניתם בדיוק מה שרשום. ושלא תרשמו בשאלה אחת 2 תשובות, אלא אם כתוב שצריך לציין 2 תשובות. בקיצור, תענו על פי החוקים. כמובן שאתם לא חייבים לעשות את השאלון אבל אני ממליצ מאוד!! ומי שענה בכנות, תחכו להפתעה בסוף

BigD00

New member
../images/Emo32.gifרגע אני לא מבין...

יש פורום, קוראים לו "כן, מותק" על שם הסידרה. למה לעזאזל להכניס לפה שטויות כאלה?!? משעמם לך? לכי לפורום חידונים. מספיק כבר עם זה. ויש גם סימן שאומר
תתחילי לשנן. ואני מבקש מהנהלת תפוז, אם אין מנהל בנתיים, שברור צריכים פה, תמחקו את ההודעה המטופשת הזאת בבקשה.

אבל זה רק בשביל להכיר אחד את../images/Emo94.gif

השני הוא רק מנסה לעלות פה את המורל ואף אחד לא עונה לו אני לא עונה כי אניתי על זה כבר פעמים בפורומים שונים ונמאס לי כבר לענות על זה

סניילית

New member
אבל הוא בכלל לא מהפורום../images/Emo153.gif

הוא סתם רוצה כדי להרגיש חכם אני יודעת מה... הוא לא רוצה לעלות מורל של אפחד פה...הוא רוצה לעלות את המורל אך ורק לעצמו

../images/Emo94.gifבוא'ה אני ראיתי את הראיון הזה

כבר בכמה פורומים פחחחחחחחחחחח אז אין לי כח לענות עניתי על זה כבר פעמים בפעם הרביעית והשישית התיישתי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

דידוש2

New member
טוב אני יענה

1.עדי 2.לוד 3.שתיה 4.לחיות 5.אין 6.ג'ינסים וחולצות דקות 7.אפונה ושעועית לבנה 8.שיר 9.ירוק 10.לחברות שלי מלוד 11.בריטני ספירס ושרית חדד 12.חברות שלי 13.בלי כל מי שאני אוהבת 14.לחברה הכי טובה שלי 15.לא 16.לפגוש את:ג'וני דפ,קולין פארל,שי גבסו,קירסטן דאנסט,ג'ייק ג'ילנהול, ה-cast של חברים כולם אוהבים את ריימונד וכן מותק,בראד פיט,אורלנדו בלום, טרה ריד,וין דיזל,פול ווקר,שון ויליאם סקוט,דה רוק,איי ג'יי סטיילס(מתאבק),צ'אד מייקל מארי,ריס ויתרספון ובעלה,שון פול,לינקין פארק והמנחים של אקזיט (יש עוד אנשים שכרגע לא עולה לי שמם) 17.עזרתי לאיזה ילד שאיבד את ההורים שלו 18.בחברה שלי שהיא כל הזמן אומרת "תראו איך אני נראית"(לא במובן הטוב של המשפט) כי זה מעצבן מוות 19.חברה הכי טובה שלי 20.כן לחברה הכי טובה שלי

adi depp

New member
אני מתה לחזור ללוד

לוד עדיפה פי מיליון ממודיעין המפגרת הזאת. אין פה מה לעשות יש פה רק באולינג וגם זה בסוף העולם

למעלה