2אתי להגיד ש...

ורד 3

New member
ברוכה הבאה....גברת ....../images/Emo141.gif

לא יודעת לגיד ברוכה הבאה בגרמנית...אבל מכירה אחת Jane שיודעת לומר גם בגרמנית וגם במרוקאית....חחח אבל תודי שאין כמו ארצנו הקטנטונת...... ברוכה השבה...לארצנו ולמעוננו ..ב----.
.........יש לך הרבה מה לקרוא כאן ..בשבוע שחלף...לאט לאט....וברגוע !!!

יערית

New member
תודה ורד../images/Emo141.gif

וברור שהמשפט שלנו הוא "אין כמו ארצינו הקטנטונת" יש גם יותר יפות ממנה מודה, ולו רק בגלל הירוק ושפע המים שיש להם ולנו אין "ארץ טרשים" לא? ביננו , תגידי, נראה לך שפיספסתי משהו?
(ממש לא! אבל אולי אם יהיה לי זמן אנבור בהסטוריה ,כרגע אין לי
)

נו...

את הרי יודעת איך מתרוצץ לי בפראות הדימיון שלי... ואני כבר רואה לך יושבת שם בצנטרום של הטריבונה של בבל... קמה לאט לאט... ו... מראה להם איך..."לפעמיםםםםםםםםם,חלומותתתתתתתתת,מתגשמים"...פלייה,רלווה,פויינט ושפאגט נועז לסיומת את התמונית שלהם ברגע הקרדינלי הזה...הייתי רוצה לראות
הנה...תוררתי...כנסי לי מאחורנית של האורגנזה

יערית

New member
ככה זה

שאין ברירה והאוירה מרגישה לי מתוחה כמו מסטיק שילדה בת 8 משחקת איתו, לקחתי את "הפלייה,רלווה,פויינט ושפאגט נועז " ונשבעת לך שאפילו המוסלמי הכי הדוק בינהם שהשפיל מבט אלי בכל פעם, נפל בגלגולי צחוק על הריצפית! אגב, יש להם הומור מדהים! אז הנה תמונית מערב שישי האחרון, ערב גיבוש לפני הפיזור, הבחור עם הקלפים זה הבחור מגרמניה שעובד מולי לצידו יושב משמאל כוותי שהרג אותי מצחוק, איש מדהים ,משכיל ופיקח שלימד אותי רבות בסבלנות רבה, לצידו מימין איש הקשר במזרח התיכון של הח'ברה ממצריים לצידו בעל הבית שהדהים אותי באירוח הנפלא והשיחות הפשוטות שניהלנו אחרי כמה כוסות בירה
הבחור ההודי מבחארן אני כמובן ולצידי הנסיך מירדן, ככה כיניתי אותו לאורך כל הדרך, אדם מקסים. ויש עוד שני כוותים שהחליטו בכל פעם לברוח מעדשת המצלמה שלי, אבל גם הם בסוף נשברו
מאחורי המשי איתך אחרי ה...

Lonely In Blue

New member
יפה לך ככה

כי כולנו, כן כולנו כולנו רקמה אנושית אחת חיה
( מוטי המר )

יערית

New member
אני בשושו?../images/Emo6.gif

ככה מכיר לי? חחחחח חושבת שחצי מדינת ישראל התעוררה כשדרכתי על אדמתה|תודה לאל| חחחחחח תודה על הכל אופטימי

ערב טוב ישראל....../images/Emo24.gif

WELLCOME HOME אחלה תמונות הבאת לנו ....ובעוד 3 שבועות..
תמונות משלי... שירגשו אותך..
יש למה לחכות...

bili27

New member
../images/Emo140.gif

אבל אין לנו סבלנות לחכות עד שתחזור חשבת על זה :)

../images/Emo9.gif גם לי אין כבר סבלנות..

בילי.. כל כך הרבה שנים חיכיתי להגשים את החלום הזה.. חלום כזה ישן.... שבעוד 6 ימים מתממש.. ואני מתרגששששש, מתרגשששששש... (יצא לי חרוז..
) יהיו פה תמונות...אולי לא ברמה של מיקי..אבל לא פחות טובות..
יום נפלא מתוקה..

בוקר טוב ושבוע טוב ומבורכים לכולם../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif

|שבוע מוצלח חכם פורה מאושר אוהב ומלא תודה לכולם
מיקי

בוקר אור ../images/Emo42.gif

כמה קשה להתחיל שבוע חדש אחרי סופ"ש כל כך מדהים... במיוחד שכל דבר שהיא עושה.... זה קסם

באתי גמני להגיד ש....

שוב ושוב מתברר שכדי לרוות נחת להתענג להתפנק ולהתאהב שוב ושוב בכל רגע מחדש אין כל חובה להפליג או להמריא לנכר ממש כאן כמעט קרוב כלכך שבת מסעירה התשוקה לחיים!
הסיבוב השני שם מוכרח להיות עם חברים אהובים שלא עמדו בתאורים נוטפי העסיס אפילו לא דרך האסמסים חחחחח : )) שבוע טוב לכולם רק ימים טובים

ורד 3

New member
באתי גמני להגיד לך

ש................ אם הבאת כאן ת'תמונה ....לפחות ת'ביאי ת'כתובת....... כי בלוטות הרוק...כבר עובדות..במרץ.....
.........

וזה עוד כלום

טוב נו יאלללה פרסומת התמונות בידי האוצר.:)) חוות צוק חוויה של ארוח אי שם בתוך היער...(
חי לו פו הדב) פרובנס טוסקנה ממש כאן...

למעלה