שרשור חיובי

xXx Lilo xXx

New member
../images/Emo42.gifשרשור חיובי../images/Emo42.gif../images/Emo29.gif

כי שכחתי אתמול :X ראשון- שני- שלישי- רביעי- חמישי- שישי- שבת- שיהיה לכם שבוע טוב ^^

xXx Lilo xXx

New member
אני ^^"../images/Emo29.gif

ראשון- שביתה
בבית :S שני- יש מצב אצל חברה. שלישי- לאדעת
אולי נוסעת לבקר את סבא שחזר מחו"ל... רביעי- אם לא נסעתי אתמול אז היום נוסעת לסבא! חמישי- ת"א
[מי שבפורום מוזמן לבוא XD] שישי- לא יודעת. בטח בבית... אבל זה רק בגלל מה שהיה יום שישי שעבר
שבת- בבית XD כמה צפוי.

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif

ראשון- המתנ"ס עושה לנו בחינם פעילות
22:00- סטנד אפ. 00:00- סרט. יייייייפי. שני- לאדעת. שלישי- לאדעת. רביעי- לאדעת. חמישי- כנראה ת"א והופעה של Man Alive שישי- לאדעת. שבת- לאדעת.

xXx Lilo xXx

New member
יש מצב אני רואה אותך יום חמישי ../images/Emo12.gif?../images/Emo29.gif

גמני בת"א...

yarden28

New member
../images/Emo42.gifשלי../images/Emo42.gif

ראשון- ריקוד,ישנה אצל חברה שני-ריקוד,אולי לישון אצל חברה. שלישי-אודישן*&)*)&&^ רביעי-ריקוד ואז לאדעת חמישי-X שישי-X שבת-X

yarden28

New member
לפרוייקט מצויינות עם להקת בת שבע ../images/Emo9.gif

וזה היום#$@#

אלוש 4

New member
אני :]

ראשון- לומדת עד 10 וחצי והולכת להופעה של היהודים אם חברות!!! (אולי) שני- לא לומדת אבל יש לי מורה פרטית שלישי- גם לא לומדת הולכת לחברה לעשות עבודה ביחד :] רביעי- הלוואי שאני לא ילמד אולי כן והולכת לדודים שלי חמישי- לאן שהוא אני ילך או עם חברות או עם דודים שלי שישי- "היום יום שישי היום יום שישי מחר שבת מחר שבת שבת מנוחה" ובשישי בערב יוצאים לבלות אולי :] וגם יש לי חוג גיטרה שבת- אני ינוח ויהנה אולי עם המשםחה לאן שהוא

HagarStar

New member
אר../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

ראשון- שעתיים תיאטרון בבוקר ואז הייתי אצל טניה D: שני- אנערף שלישי- בבית רביעי- .. חמישי- .. שישי- בטח טופדן או משהו XD שבת- ישנהההה אם יהיה לי כסף אני בטח אלך באחד הימים לקניון איילון לאייסקפה בארומה 3> מזכיר לי שצריך לברר על עבודה שם

HagarStar

New member
אבל אין פה קופיבין../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

יש בסנטר X__X ואינלי זין לסנטר XD

HagarStar

New member
מתי אני מגיעה לאבן גבירול? XD../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

האאעהא היום שתיתי אייסקפה בארומה 3>

FullyAlive

New member
../images/Emo29.gif~-~

ראשון- סנטר. שני- שעתיים מתמטיקה בעשר XD ואח"כ קניון הזהב עם אמא D: שלישי- שעתיים מתמטיקה ברבע לאחת XD ואח"כ אין לי מושג
רביעי- אולי עזריאלי
חמישי- שעה מתמטיקה -.- ואח"כ לא יודעת
שישי- סרט? או סתם למטה. שבת- שבת מנוחה D::

McSon of Busted

New member
בוהוווו^^

ראשון- ממ. עבדתי כל היום ואז היה לי אימון
שני- מממ. בטח אנלא אעשה כלום כל היום
ובערב אימון.. שלישי- אולי אני אעבוד, אימון.. רביעי- אימון אולי אני אעבוד חמישי- אימון שישי- סופש שבת- סופש. נראה לי.
מגוון, אה?

נמנמ.

ראשון- בבית. שני- בבית חח. שלישי- דיזינגוף D: רביעי- אצל חברה. חמישי- לא יודעת. שישי- לא יודעת. סביר להניח שאצא לאנשהו. שבת- בבית, ישנה.

a k c

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo26.gif

ראשון- הייתי במודיעין והיה לי כיףףףףףףף^^ הייתי מקום שני בבאולינג, אבל מהסוף
. שני- היינו שוב בסנימטק, ויש לי חוג היום, ואולי פעולה
. שלישי- מגמה שמעתיי, אז הצגה, ואז התנדבות או משו כזה.. אה, וגם אירובי בערב. רביעי- יש מצב שאין לי בכלל ביצפר
. חמישי- אותי הולכת עם אמא לעיר, ואם אני ארצה אני אבוא לשעה רישום
. שישי- לא יודעת עדיין
. שבת- כנ"ל
. ששבוע טוב לכולם
.

../images/Emo220.gifאיזה חיובי.

ראשון-נסיעה לתל אביב עם אמא ואחותי לתחנה המרכזית+אחותי חוזרת לזיכרון:/ שני-בבית+גבעתיים,עבודה אבא-_- שלישי-בצפר+קן+דיונות+אש לילה-פלוגה+מקלחת+שינה בתקווה לא לקום. רביעי-אם אני אקום אז כניראה בצפר וקן ותכנון מסיבה מסויימת.. חמישי-פרטים אחרונים למסיבה+בצפר+הכנות לצעדת יבנה. שישי-צעדת יבנה.+בערב/אחר הצהריים מסיבת יומולדת לידיד+יומולדת לידיד שבת-יומולדת לידיד אחר+בקן+בקן+פעולה-_- חבר של ידיד טוב שלי נרצח:/ עכשיו הוא עצוב, ורע לי לראות אותו ככה:/

למעלה