שירשור רעיונות חשוב-חשוב

נילקי1

New member
../images/Emo42.gifשירשור רעיונות חשוב-חשוב

חופש ארוך לפני ורעיונות אין. הבה נפצח בשירשור רעיונות לבילויים ונסיעות ששוה לעשות בחופש (ואם אפשר בלי לפגוש את כל עם ישראל - מה טוב!) הצרכים שלי הם כדלקמן: משהו זוגי טוב - כי הבעלול מרגיש מקופח (די בצדק). משהו עם ילדה בת שנתיים. דברים שמעלים אנדרנלין בדם לשיפור המצב רוח. והנה הרעיון שלי: באיזור הגלבוע - מצנחי רחיפה ואח"כ ארוחה ב"חוות התבלינים". (וכדאי שחלק מהרעיונות יהיו פחות יקרים...
) מודה לכולם כולם מראש....

היוצרת

New member
חוות התבלינים... חבל"ז!! יאמי יאמי

ועל עוד רעיונות אני צריכה לחשוב...

ים כחול

New member
רעיונייות לחג ../images/Emo140.gif../images/Emo42.gif../images/Emo65.gif

גן החיות התנכי בי-ם - ופיקניק על הדשאים שם
מקום מעולה לילדים - שימו לב לפינת הפינגוינים
מיני ישראל - ליד לטרון - ישראל במיניאטורה - מקסים !!
מומלץ בשעות הערב כי חם מאד וקשה לטייל בחום שם . וגם כי הדגמים של העתיקות בירושים מוארים יפה בערב . סאטאף - ליד ירושלים - לברר מי מכין שם את הגבינות - טעים מאד
יש בעלי חיים באיזור ונוף מקסים - כייף לטייל שם עין כרם - מסעדות טובות ונוף משגע - (בירושלים) זכרון יעקב - מדהימה יפייפיה משקיפה לנוף ים עם בתים ועצים מקסימים , לא לפספס את המדרחוב והגלריות אומנות של זכרון .. (המלצה של הדסינוש
) קיפצובה - מתקני משחקים לילדים - מעולה לאמהות שרוצות לנוח
בקיבוץ צובה כמובן
פיקניק על חוף מבודד לזוגות
ויש גם את הפינה הירוקה של ימוש " פינת חמד עם עצים ופרחים במקום מוגש קפה הביית - טסטר צ"וייס בטעם אגוזים או שוקולד כמו כן שקשוקה בייתית עם מצות תימניות ספוגות בסחוג , ומקנחים בלימונענע קרה קינוחים מתוקים - מוס שוקולד ,ועוגה מקמח תופח של מצות
גלידה כשר בהשגחת ימוש
חג שמייח ופורייח

נילקי1

New member
../images/Emo62.gifימוש, אהבתי במיוחד את הרעיון

האחרון והראשון - אולי אשלב בין השניים? מתאים לך? (ההמשך במסרים)...

HADASSIT

New member
אחלה רעיונות ימוש ../images/Emo24.gif כבר אמרתי

לך שאת צריכה לכתוב ספר עם כלללללללל הרעיונות שלך ויש המוווווןןןןןן
אהבתי בעיקר את הרעיון של ה"פינה הירוקה של ימוש"- אחלה פינה

night mistress

New member
אני הייתי אתמול בטבריה..

ישבנו עם חברים, עשינו על האש (הכנסת הבעל לעסקים).. שיחקנו טאקי (משהו לילדים) ונכנסנו לשחות במי קרח (משהו שממריץ את הדם).. מומלץ..

נילקי1

New member
על פניו עונה על כל הדרישות א-בל

מזמן מזמן מזמן לא ראו אותי עם בגד ים, ולא נראה לי שהקיץ הזה יהיה שונה....

גלשי

New member
סעו לקיבוץ חפציבה - מסעדה מעולה

וממש אין לי אחוזים - בכלל. היינו שם בשבת, מקום מקסים, מלצרים חמודים ואוכל טעים. שלא נדבר על האוירה המיוחדת. ממש אין צורך לעלות על מטוס ולנחות בחו"ל.

למעלה