שבת שלום לכולם

Yaniv-DC

New member
החיים כערוץ 2

טוב. אחרי שבחודשיים וחצי האחרונים הייתי עסוק בלהכיר בערך את כל העיר כדי שלא יהייה מצב כזה יותר של "לבד", הגעתי למצב הזה שבמרבית המקומות, אני לא משלם יותר על האלכוהול שלי. תתפלאו, אבל לא שכבתי עם אף אחד מהברמנים לפני זה. פתאום חשבתי על זה... בעצם לא שכבתי עם אף אחד מאז שג'סטין עז אותנו לטובת איזו אוניברסיטת הארווארד מטופשת. וכך, בשלושה ימים, הכרתי ששני בחורים, אחד מהם הוא הברמן שלי, אחד אחר הוא סתם כוסון מצוי (בעצם... לא ממש מצוי. הרבה מעבר למצוי), ושניהם מקסימים ומתוקים וחמודים, ובדיוק כמוני - מחפשים בשלב הזה משהו קליל, שאולי יתפתח, אולי לא. וכך במהלך השבוע, אני עושה ג'אגלינג בין שניהם. בהתחלה אחד קיבל אותי, עכשיו הוא בסופ"ש בסאן דייגו, והשני מקבל אותי. ואז חשבתי על זה... אם זה עובד בערוץ 2, למה שלא יעבוד אצלי? הרי אני לא יכול לתת את עצמי כרגע למישהו אחד (שונא שמשתמשים במילה רכש. שונא שונא שונא. לא יצאתי לשוק לרכוש מישהו), ואני כן צריך את החברה הזאת, של סתם לשכב במיטה ולראות trading spaces בשבת בצהריים... ואת הסקס בטח ובטח שאני צריך... ויותר מזה, אני לא כל כך רוצה. השיטה היא ממש כמו ערוץ 2 - שם יש שלוש זכייניות, לי יהיו שלושה בחורים. כל אחד יקבל יומיים, והשבת תעבור בסבב (בניגוד לזכייניות, כאן לא נעשה הפקות משותפות). אחרי תקופה מסויימת, שוב, ממש כמו בערוץ 2, אולי גם אנחנו נעבור לשיטת הזכיין האחד... אבל כמו שקראתם, יש לי רק שניים. אז במטוטא מכם אני הולך לסיים את ארוחת הערב, להתחיל להתיפייף, ולצאת למצוא את הזכיין השני. סופ"ש נאה!

chichushka

New member
המוזה של הבוקר...

אולי בוקר אחד אמצא חיוך בתוך מראה, וכשאלך אתה עדיין תישן שם במיטה, רוצה שפתיים כו מתוקות להרגיש שוב על גופי, ואתה, למרות הכל, אולי תהיה שוב ליידי... בני אדם! שיהיה לכם בוווווקר אווור! ויום נפלא! :)

amet

New member
../images/Emo63.gif שבת שלום ../images/Emo63.gif

שבת שלום לכוווווווווווווווווווווווווולם שבת של אור שבת של דרור שבת של שקט שלווה וים של סיבות וחגיגות.

s h l o m k e

New member
שבת שלום. סאמק עם החום הזה ../images/Emo70.gif

החום הזה יכול להרוג מישהו, אני אומר לכם, זה לא צחוק ..... (!!!) כל כך הרבה ארנונה אנחנו משלמים, ואי אפשר לעשות משהו עם החום הזה? פנסים חדשים ברחוב, זה כן. פחי זבל לחרא של כלבים, לזה יש כסף. טונה של צבע לבן וכחול, ברור שלזה יש כסף. ומה עם החום? - קדחת ! בזיון של מדינה ....... שבת שלום !

Yaniv-DC

New member
הוועדה למידרוג..

האמת, אחרי אתמול, הפכתי כבר לכמות החברים בוועדה למידרוג... טוף. כבר אחרי חצות, הגיע הזמן לצאת שוב, הברמן שלי עובד הלילה. שלומות.

Liroy26

New member
אתה חי טוב יניבי אין ספק!

הרעיון של לשלב מספר גברים בחייך מבלי שיהיה את הצורך להתחייב בהחלט מוצא חן בעיני!

EyeSeeYou

New member
מה זה?

איך אתה משתנה לי ככה מול העיניים? מי זה מקלקל אותך מותק?

Liroy26

New member
נו אתה יודע איך זה...

טוב לא יודע תאמת... הגעתי למסקנה שאחרי כל כך הרבה שנים של בתוליות והתחסדויות יתר הגיע הזמן להתחיל להגשים את עצמי ואת הפנטזיות שלי. חסל סדר "אני נכנס למיטה רק אם יש אהבה". מסקס אפשר להנות גם בלי לקרוא לזה זוגיות.

EyeSeeYou

New member
לא יודע איך זה אצל הדוד סם

אבל בערוץ 2 לפחות, בסוף גם הזכייניות וגם הצופים רק מפסידים..

דרור22

New member
אלו ממש צרות תשל עשירים.....

ויש כאלו שאפילו לא מצליחים לשמור על בחור אחד.... אמר והשפיל פניו בכלימה.... :) שיהיה לך רק טוב יקירי!

למעלה