סופ"עעעש

A t z a

New member
../images/Emo42.gifסופ"עעעש../images/Emo80.gif

שיר השבוע של חמי- שיר השבוע לא של חמי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

vagz

New member
../images/Emo13.gif

שיר השבוע של חמי- זוהי סדום,קין שיר השבוע לא של חמי- התבלינים- גלגלצ,האמת משהו שעשה את השבוע- הופעה היום היה ממש ממש טוב =] משהו שהרס את השבוע- אי אפשר להרוס שבוע של חופש בילוי השבוע- הופעה של התבלינים והרבה התבטלות עם חברים סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- הפירמה-ג'ון גרישם והישרדות אמריקאי מה קניתם השבוע?- אוכל ולשם שינוי כרטיסים להופעה משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- כנראה הופעה של מוקי לפני הטיסה לחול תמונה שבא לשים- לא בא
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- לא הפעם תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

vagz

New member
אה

נו אין מה לעשות התבלינים עזבו את "המון ווליום" אז אין חלוקות להופעות שלהם וגם שילמתי רק 50 שקל שזה לא כל כך נורא.

צריך להפוך את זה לפורום סכמ"שים וזהו ../images/Emo6.gif

שיר השבוע של חמי-פגישה לאין קץ שיר השבוע לא של חמי-יקירתי, אסף אמדורסקי. נדבק לי לראש משהו שעשה את השבוע-אין משהו ספציפי. הרבה רגעים טובים משהו שהרס את השבוע-רופא שיניים. בעע. בילוי השבוע-מסיבת גיוס הערב לכמה חברים. מזעזע שכולם מתגייסים פתאום סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-"זה היה סודי ביותר", יוסף ארגמן מה קניתם השבוע?-כלום... משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-ביליארד! תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- עצוב שהסכמ"ש הקודם והסכמ"ש הזה כל כך קרובים אחד לשני, לא? תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכל המתגייסים
ולשריונרים שמתגייסים לי יום ראשון, שישמרו על עצמם

Oyster Girl

New member
אני זוכרת את זה ../images/Emo54.gif

"הלם גיוס" כזה, קשה לעכל בהתחלה אבל עם הזמן זה כבר לא נראה כל כך נורא...

אני מקווה...

פשוט מוזר לי לחשוב ששנה הבאה חצי מהחברים שלי לא יהיו בבית ספר, ועוד יותר מוזר לחשוב שהם יהיו חיילים. מעבר לזה, לשבת בשיחה של כאלה שכבר התגייסו וכל הערב מדברים על גקר"כ לי"א דנ"י לגדלחיכג"ר, זה מתסכל

Oyster Girl

New member
ספר לי על זה ../images/Emo6.gif ../images/Emo54.gif

אפילו אחרי שעבר ההלם, אני עדיין לא ממש מצליחה למצוא את עצמי כי כולם חיילים ורק אני שוטרת
....

Oyster Girl

New member
שבועיים בבית, סוף סוף ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי- לזרום עם הרוח שיר השבוע לא של חמי- כלום לא עצוב משהו שעשה את השבוע- ההופעה בנתניה ביום שלישי והסרט היום
משהו שהרס את השבוע- השבוע לא היה כזה נורא אבל ברביעי תגברנו בירושלים ועברתי 10 שעות משעממות ומעייפות עד כאב
בילוי השבוע- ההופעה והסרט סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- למעלה מה קניתם השבוע?- את הדברים הרגילים משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- אני עושה משמרות בתחנת פתח תקווה, מקווה מאד שיהיה אקשן
תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- השבוע או בשבוע הבא אני הולכת לחלק סינגלים, תדאגו להכנס ולהתעדכן! תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לחמי, לדנה, לערן, לנעם, לגל, לבונקר ולדנה שלו. עוד מישהו
?

A t z a

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo80.gif

שיר השבוע של חמי- שיט יש כמה. בוב, סאלי, זא"ה, לע"ה ואממ זהו. שיר השבוע לא של חמי- כל מה ששמענו בדרך להופעה באוטו. משהו שעשה את השבוע- ההופעה,הג'ינג'י הקטנטן, אתמול...ואולי גם היום ומחר? משהו שהרס את השבוע- מצבי הרוח הקבועים
איפה החורף שלי?! בילוי השבוע-2 תשובות למעלה. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-למעלה הקורע מצחוק!!! מה קניתם השבוע?-יותר מדי דברים. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-שומדבר
תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-סנאי!!!!!!!!!!! תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-מיכל וכו'

אורי נה

New member
באופן עצוב, תגובה ישראלית

שיר השבוע של חמי- קראתי את מכתבך. עזר לי לעכל בנחיתה שאני בישראל. שיר השבוע לא של חמי- אהובה הקטנה, של אבא שלו ><" משהו שעשה את השבוע- להיות בארה"ב משהו שהרס את השבוע- לחזור לישראל
בילוי השבוע-הכל עד הטיסה >< סרט\\תוכנית\\סדרה\\ספר\\עיתון השבוע שלכם- שוב בן 17. ראיתי אותו פעמיים, כי לא הצלחתי להירדם במטוס XD מה קניתם השבוע?- כמויות של בגדים ונעליים משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-כלום :S תמונה שבא לשים-עדיין לא על המחשב שאלות\\טענות\\בקשות\\הערות\\הארות- 1. אני רוצה לגור בסן פרנסיסקו! 2. גורה שלא רואים חודש היא עניין גדול אחרי החודש הזה
3. לא היה לי ג'ט-לג, בשני הכיוונים
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לטייס שהנחית אותנו בסופת ברקים וגשם בפילדלפיה, לאמא של הכלבה, ולעוד כמה אנשים שאין לי כוח לכתוב שוב חפרתי.. שבת מיאו לכולם

למעלה