כריסטינה אגילרה-לכלוכית

Devilish Angel

New member
../images/Emo42.gifכריסטינה אגילרה-לכלוכית../images/Emo29.gif

לכלוכית כריסטינה אגילרה היא הילדה הרעה של עולם הפופ, שעשתה קריירה ענקית מדמות המיני-פרחה. מי היה מאמין שהיא תהפוך לנו פתאום לאייקון אופנה. בריטני או כריסטינה? כריסטינה או בריטני? הסוגיה הדרמתית הזאת, שעולם הפופ התחבט בה תקופה ארוכה, הוכרעה בסופו של דבר. באופן חותך וחד-משמעי: ברטני ספירס – אאוט, כריסטינה אגילרה – אין. זה לא הלך לכריסטינה בקלות. היו תקופות שבהן בריטני ניצחה אותה בהופעות טובות יותר, בלהיטים גדולים יותר, באמירה אופנתית וסקסית בוטה ובולטת יותר, אבל זה נגמר. בריטני השתגעה קצת, הפרידה מג'סטין טיבמברלייק וכישלון הסרט "קרוסרודס" עירערו אותה, והיא החליטה לקחת הפסקה. כריסטינה, לעומתה, למרות התדמית הפרחית שלה, בנתה את הקריירה לאט ומחושב: מהלהיט הראשון והמתוק "שד בבקבוק", דרך שיר הנושא ההיסטרי של "מולאן רוז'", ועד ל"דירטי", השוס החדש שלה. כריסטינה אגילרה מלכולכת. היא כמעט לא לובשת כלום, היא מוכרת סקס בטירוף ועד הסוף, היא מופת של טעם רע לתפארת ומנצחת. הלהיט הנוכחי שלה, "ביוטיפול", מראה שהיא אפילו יודעת לשיר ושיש בתוכה קול של זמרת נשמה ענקית. אז בסדר, כריסטינה היא מלכת הילדים והנוער, קיבלנו. אבל אייקון אופנה? עם כל הסמרטוטים האלה? תתפלאו. הרי בעולם הסטייל, איכשהו בסוף תמיד יוצא שהכי מכוער הוא בעצם הכי יפה. "מארי קלייר" נתן לשלושה מעצבים מובילים לסגנן את כריסטינה מחדש. ז'אן פול גוטייה: "אני רוצה להעניק לה מראה שהוא שילוב של ילדה קטנה, רומנטית ובייבי-דול, עם מגע של רוקנרול. לנשים אחרות, הייתי מוסיף מכנסיים או חצאית, אבל אצל כריסטינה הלוק עובד כאילו הייתה דוגמנית מסלול. היא יכולה ללבוש כל דבר, כי היא כל כך משתנה. היא יכולה להיות מאוד שיק, אפילו ללכת על מראה גרייס קלי – אבל עם פירסינג. היא צריכה לנסו תהרבה דברים שונים. האינטואיציה והמרדנות הטבעית שלה יגרמו לבגדים להתאים לסטייל שלה". טומי הילפיגר: "אני לא חושב שכריסטינה צריכה להיות כל כך פרועה ובלעת מיניות מוחצנת. אני מכבד את הנכונות שלה לקחת סיכונים, אבל לפעמים היא לוקחת את זה רחוק מידי. עד לפני כמה שנים היה לה את המראה המושלם הזה, של הנערה מהבית הסמוך, והייתי רוצה לעדכן את המראה הזה, ולהוסיף לו עוקץ מודרני וסקסי: איפור טבעי ובגדים פשוטים, סקסיים ונשיים – דגמ"ח ממשי ומחוך שמדגיש את הגזרה הדקיקה שלה בלי להראות יותר מידי. להיות סקסית זה גם להשאיר קצת מקום לדמיון". רוברטו קוואלי: "אני אוהב את הקול שלה, שהוא חזק ומעודן בעת ובעונה אחת, אז אני רואה אותה במראה שמשלב רכות עם כוח. צבעים הם בחירה מנצחת עבור כל אישה: הם מחצינים רגשות וגורמים לך להרגיש ולהראות יותר טוב. כריסטינה נראית הכי טוב בצללית קצרה, כמו חצאית מיני נהדרת מעור ומחוך צמוד. חומרים כמו ג'ינס, משי ועור הם נהדרים בשבילה. היא לא צריכה ללכת עם יותר מידי אביזרים , כי היא צעירה מידי. היא עדיין מחפשת את הסגנון האישי שלה, ואני רואה את ה'טעויות' שהיא עושה בתור דברים חיוביים, כי בסוף היא תמצא את הייחוד שלה: אני חושב שהיא תמשיך להיות סקסית, אבל בלי כל ההגזמות, היא לא זקוקה להן. אני רואה בה סוג של מרילין מונרו – סגנון נשי שיתקיים לנצח". כריסטינה אגילרה מגיבה: "אני אוהבת להתנסות בכל מיני מראות. זה כיף להראות 'גדולה' כשבעצם אני כל כך קטנה. אני מעריצה את רוברטו קוואלי, ואני גם מעריצה ענקית של מרילין מונרו – בדיוק הרגע עשיתי פוזות שלה עם מגבת על המדרגות – אז הוא קלע בול". אז עכשיו מסתבר שקוואלי, הילפיגר וגוטייה לא לבד: דונאטלה ורסאצ'ה החליטה שכריסטינה תהיה הדמות שתוביל את הקולקציה הבאה שלה, וחייבים להודות שאין מתאים מזה, שנאמר, כשמיני-פרחה פגשה את מגה-פרחה. "זה עולם חדש בשבילי", סיכמה כריסטינה במתיקות. האמת, גם בשבילנו. רן בן-נון, זמנים מודרניים, ידיעות אחרונות.

צודקת

בריטני עכשיו אולי אאוט כי היא לא מוציאה סינגלים ולא כלום אבל שעוד 4 חודשים היא חוזרת ונראה מי תהיה אאוט בינתיים על כל כתבה של כריסטינה דוחפים שם את בריטני אבל שיש כתבות על בריטני לא נראה לי שמתישהו כתוב על כריסטינה

slave4brit

New member
ואת שמחה על הכתבה הזאת???

בכתבה הזאת אומרים בברור ובגלוי שכריסטינה היא זונה....אז מה טוב בכתבה הזאת???. המסר שלה הוא: כדי לעקוף את בריטני את צריכה להיות זונה... הכתבה הזאת ממש מפגרת....

Devilish Angel

New member
מפגרת../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif כתבה מפגרת?!?!?!? כנסו!

אני ישבתי אולי שעה בשביל להעתיק את זה מידיעות אחרונות... (אין פה פלורליזם, שמרתי להם את הזכויות) ואני לא הייתי מפרסמת משהו שאני חושבת שהוא רע... פירסמתי את זה כאן כי אני יודעת שכתובים שם המון דברים טובים... וידוע וברור לכולם שהמאבק המפורסם: בריטני-כריסטינה ימשך לעד אבל אם לא שמתם
המעצבים אומרים המון דברים טובים על כריסטינה, כמו שיש לה גזרה דקה ויפה, והם אוהבים את ה'טעויות' שהיא עושה, כי היא מחפשת את הסטייל שלה... דווקא אמרו ד'ברים טובים

למעלה