יום חמישי

יא נשמה../images/Emo25.gif

האמת שזה לא שלא בסדר, פשוט הרבה רגשות מעורבים. אני בטוחה שיסתדר, אני מכירה את עצמי, אני רק צכה לקבל החלטה. ותבואי לשם@!

R o n 2 5 6

New member
שימי זין ותמשיכי הלאה

אפשר לחשוב מה הוא בכלל,אם אחרי ההשקעה המטורפת שלך הוא לא אמר מילה. בית ריק בנווה מונסון זה אדיר.בדיוק ההזדמנות לנקות ת'ראש ולשכוח מהכל

זה לא בדיוק מה הוא בכלל, זה מסובך

הוא אחיין של הבן אדם שהיה האדם הכי יקר לי תקופה לא קצרה, הוא בן דוד של עוד שניים שאני מאוד מאוד אוהבת ודיי ברור שעוד ניפגש בנסיבות כאלה ואחרות. פעם זה היה ברור בגלל ההופעות של הכנסייה שהוא היה צריך לעזור וכאלה ואני הייתי בהפקה, אבל עכשיו גם הוא התגייס וגם הסיבוב נגמר אז זה לא כזה קריטי, אבל בכ"ז. מעורבב מידיי :S
#@!

Aline In Chains

New member
אני חולה =[

אוף,כוסימה של המזגן בעבודה. היום עבדתי שוב, והזמן עבר מה זה לאט. אבל מחר ושבת אני בחופש
. משעמם לי,ג'יזס.

gurke

New member
../images/Emo23.gif

מה בית לבד, אני מוזמן לבלות איתך בבית לבד?

RakTsarot001

New member
קח את ידי עכשיו, עשני מפויסת

אם יש לי שורשים, הם מתארכים לאט...
אממ, התעוררתי ב7 בגלל רעש וחֹם, כשהלכתי לישון אחרי 1. ככה שאני עייפה. היה שיעור נהיגה מעולה. אני צריכה לשלם לו. אתמול היתה סוגשל סגירת מעגל. ב18/6/06 הייתי בקונצרט של חברה שלי, אחר כך הלכנו לים וראינו את הקטיושות הראשונות שנופלות על חיפה. אתמול היה לה שוב קונצרט, ביום שבו החזירו את אלדד ואהוד. [אני מתגעגעת אליו] וזהו. נלך לחפש עבודה מאוחר יותר.

מישו22

New member
חפה יותר מהנגב..

איזה חום אני משתגע!!!! לעצור טרמפים היום זה פשט סייוט ןגם אף אחד לא עוצר.. קיצר קמתי בשבע ככה הלכתי לעבוד וחזרתי עכשיו בערב הולכים לסרט

Torn Up Letters

New member
אז זהו,

מהיום בבוקר הוא החייל שלי. והוא הבטיח שזה לא הסוף, ואולי אפילו רק ההתחלה. אז למה אני לא מצליחה להפסיק לבכות?

Snow fairy

New member
יפה שלי, יהיה בסדר../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

אני רוצה לראות אותך בימים הממש ממש קרובים, אז צפי לטלפון!

במבה../images/Emo99.gif

אני יושבת פה עם חבילה של במבה פרפר ולמרות שזה לא מה שזה היה פעם- זה כזה טעים
שוב הלכתי לישון מאוחר וקמתי יחסית מוקדם. לא עשיתי כלום רוב היום, רק בדקתי משחקים חדשים בWii
בצהריים הלכנו למקדונלדס ובחיי שהסניף הזה עולה לי על העצבים. מי שמע על סניף שכל פעם שהולכים אליו חסר להם משהו אחר?! >< בדרך הביתה עברנו דרך כלי זמר (זו בעצם קצת סטייה מהדרך הביתה אבל לונורא) וקניתי קאפו. בבית שוב שומדבר חוץ ממחשב. נראה לי שאני אלך לקרוא קצת.

למעלה