יום חמישי

כרגיל, פותחת בשביל לפרוק

הוא חזר אתמול מחו"ל, לא דיברנו. הוא התגייס הבוקר. אומייגאד, הוא בטח בבקו"ם והם בטח מחר יסעו לכיוון חצרים. לא דיברנו. אולי כשהם יעברו ליד השלט של הפניה לעומר הוא יזכר בי. אמאשלוזונתעל. אני בטוחה שהוא היה עם לפחות מישהי אחת בנאפה, ולא אכפת לי כל עוד היא לא הייתה ישראלית. לא כ"כ אכפת לי גם ממה שהוא עושה עכשיו. ככה היה גם כשהוא טס להונקונג. התגעגעתי אליו והוא היה "חסר" לי כשהוא היה בחו"ל וכשהוא חזר התקשרתי אליו אמרתי לו שהוא בן זונה וניתקתי, וככה ניתקתי איתו את הקשר לחודש. כן, הוא כנראה חסר לי רק כשהוא רחוק. הלכתי עם אמא קודם לקנות חזיות, קניתי חזיות בלי טיפת ריפוד, וכל הזמן חשבתי לעצמי על מה שהוא אמר לי כשהייתי אצלו. אני?#@! פושאפ?@ היית מת, בן זונה קטן :] מחר אני נוסעת לנווה מונוסון, בשבת אני רוצה ללכת להרקדה ביהוד, ואז מיום ראשון עד שלישי הבא (מה-20 עד ה-30) יש לי בית ריק בנווה מונוסון, שזה 5 דק' מהבית שלו, אבל הוא יהיה 5 דק' מהבית שלי. כוסאמק. העיקר שהבןדוד המלך שלו דואג לקוסקוס:] אני מקווה שהוא יצא שבת הבאה, כי אני עדיין אהיה בנווה מונוסון, וכבר אמרתי שנווה מונוסון-יהוד זה 5 דק'. גם אם לא, ההפסד כולו שלו. אני לא חושבת שאני אטרח להודיע לו בכלל. מעניין אם אני עובדת על עצמי או שבאמת לא מספיק אכפת לי... ( דורין, גור, דברו איתי. בית לבד זה לא צחוק
)

dcohn

New member
../images/Emo23.gif

אם אני אומר לך שיהיה בסדר זה ינחם אותך? אני לא כ"כ יודעת מה לומר... אני מקווה שהוא יצא שבת או משהו כזה ואז תוכלו לדבר ולברר מה המצב בכל התסבוכת הזאת...

dcohn

New member
אה ובקשר לפוש אפ...

לי יש סיפור יותר מציק
היינו במשביר לצרכן וניסינו למצוא חוטיני כדי לקנות לידיד שלנו כחלק מהמתנה ליומולדת (מסתבר שאין חוטיני לגברים במשביר לצרכן אז קנינו מנומרים של נשים
) ואז עמדנו ליד איפה שכל התחתונים של הגברים אבל היו שם גם חזיות משום מה אז הגיעה אחת המוכרות ומתחילה לדבר איתנו על החזיות ושהן במבצע ובלה בלה בלה ואז היא אומר לי "ואני חושבת שאת אלה יש במידה שלך לחזה קטן" [או משהו בסגנון]. דבר ראשון נקרענו מצחוק. דבר שני רציתי לקחת ת'רגל שלי ולבעוט בה ובציצים הנפולים שלה
קיצר, שיזדיין העולם.

אנחנו בהחלט מבינים למה אתה אוהב חזה קטן.

האמת שיש כאלה עם חזה קטן שהן עדיין שוות אש...

RoRiL

New member
../images/Emo7.gif ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif!!!!

gurke

New member
../images/Emo31.gif

ובנות, תחליטו. או בוכה או מסכים, אי אפשר שניהם

הלוהלו כולכם#@! ../images/Emo46.gif

לא הולכת עם פושאפ והחזה שלי בסדר גמור. צחקתי עליו שהוא כביכול גמד אז הוא צחק עליי שאין לי ציצים וזה התגלגל לזה שהוא צחק עליי שאני כולא שמה פושאפ ובגלל זה נזכרתי בזה בחנות חזיות.

למעלה