החיים יכולים להיות גם יפים

yfat73

New member
../images/Emo42.gifהחיים יכולים להיות גם יפים

אני כרגע יושבת מול המחשב כאשר בתי הגדולה יושבת לי על הידיים, אבל הייתי חייבת לכתוב לכם את זה. היום אבא שלי גילה שאפשר לשלוח הודעות בפלאפון, אז הוא שלח לי הודעה "i love you". ורק שתבינו, אבא שלי הוא לא אחד שחולק רגשות עם מישהו ובטח לא איתי כדי לא להעציב אותי. אז זה ריגש אותי מאוד, וגרם לי לחשוב שלמרות הטרגדיה שפקדה אותנו החיים יכולים לפעמים להראות גם יפים, כי תחשבו, ורק תחשבו!!! גם הוא יכל ללכת לי מהדכאון של הטרגדיה הזו. ובנוסף, הבן שלי כל כך דומה לו שאני מטורפת על הילד הזה, אבל באותה מידה גם על בתי כי אל נשכח היא החזירה לי את חיי בחזרה!! בפירוש. אז אל תתייאשו, לכל אחד יש את הקרן אור שלו.

לונה..

New member
או ../images/Emo24.gif

אני שמחה שגם את מוצאת את נקודות האור הקטנות הללו, כביכול, בחיים. זה קשה, אני יודעת, אבל זה מצב נתון, ומכאן יש לנו רק שתי דרכים. לשקוע, או להמשיך ולנסות לצוף, בכל הכוח. המון בצלחה.

Curious

New member
../images/Emo62.gif../images/Emo57.gif../images/Emo42.gifיש הגורסים, כי...

נקודות השפל הגדולות בחיינו, נקודות של התפרקות והתרסקות מוחלטים, הן אלו המובילות אותנו אל ההתעלות, ואל ההתפתחות הגדולה והמשמעותית ביותר בחיינו. אני מבינה את המשפט ברמת הרציו וכיום אני מנסה להתחבר אליו....וזה קשה... ואכן, ייתכן ו"נוסחת הקסם" היא לדעת להעריך את הדברים הקטנים והמקסימים שבחיינו ולדעת לשמוח מהם... זהו אולי האור שבקצה המנהרה האפלה הזו של שכול ואבדן.

למעלה