בוקר טוב

Daniella 21

New member
אורטייייייייייייי בוקר טובבבב

אני יכולה לענות פה אני בעבודה

ortalav

New member
אווווווווווווף

את בטח רוצה רוצה להרוג אותי
שכחתי להגיד לך שאני לא יכולה היום איזה מסטולה אנייייייייי את סולחת לי???????פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז

Daniella 21

New member
זה בסדר../images/Emo24.gif

כי אני התכוונתי להתקשר אלייך
לומר לך שזה לא טוב בשבילי היום
יש לי היום קניות לחג וסיום ניקיונות
אז בואי נעשה זאת אחרי החופשה שלך
במילא לא קבעתי שיעורי השלמה
אז אני אסיים רק במאי

ortalav

New member
כפרהההההההההההההההה

מתה עליך מתהההההההההההההה זו בדיוק הסיבה למה אני לא אוכל להגיע היום אמא שלי ביקשה אז'ודהההההההההההה סבבי אז נקבע באחד מימי החופש בחול המועד מה שלומך מאמי?איך בעבודה?

Daniella 21

New member
איזה יום חופש??אנחנו מקבלות גלובלי

את באה ביום ראשון הבא למפגש
אם זה לא יהיה יותר מידי מאוחר אפשר אז או ביום אחר
אהה קצת לחוץ יום ראשון (תמיד קשה) לוקח לי שעה לכתוב הודעה אחת

ortalav

New member
יום ראשון?????

אני בדיוק חוזרת מחו"ל אני לא יודעת
באיזה שעה זה? וחופש אני בחופש יומיים בחול המועד

Daniella 21

New member
בערב מן הסתם../images/Emo4.gif

גם לי יום ראשון זה לא כל כך טוב אבל מה לעשות
חסר לך אם את לא באה אני מכירה אותך מספיק לדעת שאם את עייפה אז לא יהיה לך כוח לבוא
סבבה אני ואת כבר נקבע תאריך
חייבים חייבים

ortalav

New member
זה לא העייפות

הקטע הוא שאני רק אחזור באיזה 4-5 זה לא מתאים בכלל
למה זה ביום ראשון? חייביםםםםםםם הפנים שלי קןראות לך

sun girl f

New member
אורטלי לינדה שלייי

המשך שבוע נעים ויום עוד יותר נעים.... את בחופש??? ומסרי ד"ש לגאטו ותגידי לו שאני דורשת שהוא ישחק בחידוש לאלמנה!!! חחחחחח

ortalav

New member
לא איזה חופש ואיזה נעליים חחחח

יום חמישי אני יוצאת לחופשה בטורקיההההההההההה מה שלומך??? ועזבי יש לו תוכניות אחרות לפי מה ששמעתי נראה לי שהוא וחברה שלו הולכים להופיע בתכנית ריאלטי אבל נראה....

sun girl f

New member
בגלל זה הוא לא ישחק את דיאגו???

אההההההה אני ארביץ לו...חחח נו טוב כריסטיאן מאייר גם נראה לי שחקן טוב (יגידו אלה שרואים לונה) אני בסדר עושה בוק ריפורט
נו צריך להתחיל ללמוד....יש לי פול מחברות לסדר לקראת הבגרויות ב-30 לחודש (אם אינני טועה כי כל פעם משנים תאריכים) יש לי מתכונת במתמטיקה
אני אתחרפןן!!!!! סחטיין עלייך תעשי חיים בטורקיה...אני גם רוצה לטוס....אני עוד ארד מהארץ חחחחחחח.....סתם סתם

ortalav

New member
מה בגרויות????

גלוש יש לך השנה בגרויות?????..יווווווווווו בהצלחהההההההההההה אל תדאגיייייייי יהיה לך טוב!!! ונראה לך בחיים לא ניתן שתעזבי אותנו אנחנו נקשור אותך באזיקים לאיזה עץ ואני לא יודעת אם זה בגלל זה אבל הבנתי שאלו השמועות לבינתיים על הריאלטי הז

sun girl f

New member
סי בגרויות 5 עם מורשת!!!

קראאייי מי צריך מורשת אפחדדד אבל זה עוד יחידה... אני מקווה שיהיה טוב...תודהההה... חחחחח אני רוצה לעבור לקולמביההה לשחק שם...עוד תעשו עליי סיכומים בפורום חחחחחחח.... נוו העיקר שיהנה לו...כניראה היה צריך חופש אחרי האישה במראה את פסיון....

ortalav

New member
כן מסכנון עייף

ועוד אני מעייפת אותו
אההה שטויות מורשת זה קלי קלות יהיה לך טוב סמכי עליייייייי

sun girl f

New member
חחחחחחח יא קרועה../images/Emo6.gif

תלמדי את על שפינוזה אח"כ תגידי שזה קל....
זה קשהההה כי זה שפה גבוהה ומעצבנת....לא תגידי שפה גבוהה שאת יכולה להבין שפה גבוהה של הרבנים כי יש שם רבנים ופילוסופים וכל מיני כאלה ואני עוד שנייה מתחרפנת והמורה הזה משעמם כמו אני לא יודעת מה.... את לא מבינה מה אנחנו עושים לו בשיעורים.... נתחיל מזה שבימי שני חצי כיתה מתעופפת... וכשהוא שואל מי רוצה לקרוא איזה 10 דק' אפחד לא עונה עד שמגיע המושיע חחחחח פעם אחת חברה שלי אמרה שככה זה היה חצי שעה חחחחחחחחחח..... אני אביא את הספר למפגש פורום תראי כמה זה מעניין...(לאאא)

ortalav

New member
את שפינוזה אני כבר עברתי ממזמן

ודווקא היה נחמד קטן עליךךךךך תבואי בגישה חיובית תצאי בגישה חיובית אין אפס זה מתכון בטוח!

sun girl f

New member
חחחחחח אני אנסה...

אבל זה כזה משעמם...חצי כיתה נרדמת לו בשיעור...חחחחחחח אורטליי אני מתגעגעת אלייך (יש לי פרץ געגועים חחח)

rosedal

New member
בוקר טוב סניוריטה ../images/Emo3.gif

גם לך שיהיה שבוע נהדר!

ortalav

New member
סניורררררררררר

Q TAL MI VIDA???? התגעגעתיייייייייייייי איך הייתה השבת? שבוע נהדר לךךךךךךךךךךךך

rosedal

New member
היה שבת סבביישן

בייחוד בסיומה עם בניצחון המתוק 0:3 חחחחח הגיע הזמן. מה קורה אמורסיטהההה ? טודו טראנקי?

למעלה