בוקר טוב

../images/Emo42.gifבוקר טוב../images/Emo42.gif

והרי החדשות : היום התחממות קלה..עם שמש מחממת אזזזזזזזזז לכל מי שיש טונות של כביסה(כמוני) לקום לכבס מהר! כי השמש
היום תעשה את העבודה כמו שצריך. אז קדימה
וסורי על השעההההההה אז שיהיה לנו יום מקסים ובהיר עם המון אהבה

matyc

New member
בוקר טוב לכולם ../images/Emo42.gif

בר בהצלחה עם הכביסה

חחחחחחחח איך??? מה לא ידעת שדני רופ

לימד אותי את המקצוע ?? כפרה שלי ! אני החזאית החדשה של הפורום! באמת,,,מה את בהלם?!
מאמי מתי באה לבקרי,את ופרנקו??? געגעגעגעגעגעגעגע

franko74

New member
בפעם הבאה....

אתן מגיעות אלי. דווקא בימים האחרונים אני בהחלט נזקקת לאנרגיות חיוביות ואוהבות. אני מחוסרת אותן לחלוטין. תחושת בעעע...מוחלטת כמעט לגמרי. :( קרן

מאמי שלי מה קורה?

אהובתי תכנסי אליי למסר תרשמי לי את הפלא ונתאם! יש לי המון אנרגיות טובות לחלק לחצי עולם לפחות!
אוהבתתתתתתת

בוקר טוב לכולם

ליאור את באמת חושבת שלאור העובדה שבר הלכה לישון לפנות בוקר היא תקום כדי לעשות כביסהה חחחחחחחחח בואינהייה ראיליות היא לא בכל אופן אני מקווה שהיא תקום מספיק מוקדם , לפני שקיעת השמש חחחחחחחח יום קסום לכולם וגם לך בר וביעקר לננושה שלי שיהיה לה יום נפלא בצבא מתה עליה ללי

../images/Emo124.gif../images/Emo42.gif הלו הלו להרגע הנה אני

התעורררררררררררתי גם כן ללו קטן הערת אותי עם המסינג'ר... והשמש כל כך הייתה חזקה שנכנסה לי דרך חור המנעול בדלתתת
ובוקר טוב לכל המשכמי קום,,, מטי ,,,ליאורי כפרוני עליה,,אני איתכן(מה השם שלו?) ומי עוד שכחתי???? אהה הנה עופר נכנס למסן,,,בוקר טוב עופר. וללו קפה נטו מחכה לנו עם הסלט של לה קרוקט חחחחחחחח יאללה ניפגש שם....התגעגעתי זזתי להתקלח להתרענן ישנתי 3 ש' בגללך ללו
נראה לי הערת לא רק אותי גם את ה-----שמש-----

../images/Emo42.gif אההההההה וקבלו עוד משהו...

תמונה שלי להמשך יום מעולה עם שמש חמימה שתחמם את ליבכם אמן
אוהבת
בר. פה יצאתי עם הסוס לראות את השמש רצה להשתין... יאלללללללה בא לי מייק סוס על הבוקר מתה מרעב על הבוקר.. ללי חכי אני באה תזמיני לי בנתיים בייייייייי

כפרה עלייך חיים שלייייייי ../images/Emo13.gif

באמת היה לי יום מקסים...
בזכות הברכה שלך!!! אני רואה אותה רק עכשיו כמובן... אבל ה' שמע (או קרא) אותך ועשה לי את היום הזה יפה
אוהבת אותך נשמה שלי תתי שלך שמתגעגעת טילים, פצמרים וטנקים... ובקרוב רואה אותךךךךךךךך!!!

למעלה