בוקר טוב!

גליתrt

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב!../images/Emo42.gif

היום ה'חצי' אמור להגיע בין 16:00 ל-17:00 מי רוצה לנחש מתי זה יצא בסוף...
וואו, אני צריכה לעשות את הדבר השנוא עליי ביותר ל-א-ר-ו-ז!!! צריך, גם חם ללילות וגם קייצי לימים. צריכה לארוז גם ל'חצי'.... נקווה שלא אשכח כלום! Y, אתן יודעות שאוטוטו סוף שנה... ואני בתור ה'ועד-גן' צריכה לחשוב על מתנות לסוף. חשבתי השנה לחרוג מהמנהג ולתת לצוות מתנה סימלית - עציץ רקפות. ויותר להשקיע בכיוון של מתנה לגן - משחקים חדשים/אביזרי-גן... זה יהיה מצוין, מאחר ורוב הילדים נשארים גם בשנה הבאה (חוץ מהצ'וצ' שלי...) מה דעתכן
יום טוב לכולם!
ג
ית.

Sphinga

New member
בוקר../images/Emo42.gif טוב../images/Emo141.gif

אני צריכה לשבת ללמוד היום וממש אין לי חשק (התחלתי את היום באפיית לחמניות) . בקשר למתנות סוף שנה - לא מבינה בזה יותר מדי אבל נשמע לי רעיון טוב להשקיע יותר בגן, וחוץ מזה שעציץ רקפות זה יפה מאוד . ושיהיה סופ"ש מהנה

אמאבולי

New member
סחטין על הלחמניות-על-הבוקר!

מריחים עד לכאן
... אפשר מתכון? (רק אם זה מהיר וקל!)

Sphinga

New member
מתכון פושטי חבל"ז

זה מתכון ללחמניות מקמח מלא... 750גרם קמח מלא 250 גרם קמח לבן 3 כפות שמרים יבשים+משפר אפיה (אם רוצים) 2 כפות סוכר 1 1/2 כפות מלח 3 כוסות מים פושרים 5 כפות שמן זיית 1 ביצה ואם בא לי לשדרג אני מוסיפה צימוקים או גרעינים - מה שבא ההכנה: מערבבים את הקמח סוכר שמרים ומלח, מוסיפים את כל השאר (מיים בהדרגה) ולשים לבצק אחיד, אם מערבל טוב - אז עדיף (פחות עבודה) מכסים במגבת ומתפיחים בערך שעתיים בינתיים עושים כביסה כלים ומנקים פנלים...........
לוקחים תבנית/יות לפי מה שרוצים - אני עושה לחמניות ולחם מסדרים ונותנים עוד התפחה מברישים בביצה טרופה ואופים בתנור שחומם מראש עד שהן משחימות - בערך חצי שעה בחום 230 ואז אוכלים
בתיאבון

אמאבולי

New member
צהריים טובים - ../images/Emo3.gifיצא קצת ארוך...

שמתי לב שמאז שהוקם הפורום המבורך הזה- אני רק מקטרת כאן. וזה נורא לא נעים לי, כי בחיים אני ממש לא מקטרת לזרים (רק לבעלי,פעם בשבוע בערך), והאמת גם הכול בסדר רוב הזמן, אין תלונות. כנראה שכאן, בחברתכן האנונימית אך המבינה, נוח לי לקטר, אז הנה ההתבכיינות היומית שלי- האישלי התקשר לבשר לי בשמחה שסופסופ יש לו תאריך החלפה. ז"א הוא אמור להחליף תפקיד בקיץ, ולשם כך אנו מתכננים לעבור דירה לאזור קרוב יותר לבסיס החדש (עוד לא מצאנו מקום כלבבנו, נושא מבאס בפני עצמו), רק לא ידענו מתי בדיוק יתחיל התפקיד החדש. עכשיו הכל ברור, יש תאריך סיום, שבוע חופש (לא מאמינה עד שאני לא רואה) ותאריך התחלה בתפקיד החדש. התלהבתי, הודעתי שאני מארגנת דרכונים לבנות, ואם יש חופש- אז בלי טלפונים והפרעות- נטוס אפילו אם זה רק לשבוע. רק מה? השבוע חופש יוצא ב- 1/9. הגדולה אמורה להתחיל גן טרום חובה, במקום חדש, ואין מצב שאני לוקחת אותה לשבוע. בטח לא שאני נוסעת בלעדיה בכזה שבוע שגם ככה הוא קשה. גם אין מצב שהאישלי יסכים לקחת יותר מיום אחד חופש בחודש אוגוסט, כי הוא יהיה חייב "לסגור כמה פינות" עד העזיבה. אוף. איזה באסה.

candybox

New member
אז עכשיו תורי...אחה"צ נעים.

קודם כל - קיטורים הם חלק מאוד חשוב מהחיים ומהפורום, אז לא להרגיש לא נעים!!! הכי חשוב שיש מישהו שיכול להבין ולתמוך
בנוגע לחופש... אני יודעת ש'צרת רבים' היא לא כ"כ חצי נחמה, אבל גם לנו סביר להניח שלא יהיה כ"כ חופש עם כל ההתנתקות הזו
בכלל, אני חושבת שאת עושה החלטה נכונה, אם ה'גדולה'
עוברת לגן חדש, חשוב שהיא תוכל להתחיל אותו כמו שצריך, לדעתי לפחות. מה אומר לך... מבינה, מקווה שיסתדר איכשהו משהו

הנתקות

בלי קיטורים....... אבל איזה סיוט ממש סיוט בעלי הודיע לי שהוא אכן מתחיל תפקיד חדש ב 1.7 אבל מייד עם תחילת ההתנתקות הוא יהיה בעזה.... קיבלתי שוק נחתי כנראה על זרי הדפנה. חשבתי שנהיה יחד קצת... התרגלתי להיות לבד לעבור טיפולי IVF

המשך הנתקות

לבד. אבל גם להיות בלחץ שלא יקרה לא משהוא זה יהרוג אותי. ומה המשפט שהוא אומר לי את תעברי את הטיפולים הרבה יותר טוב מאשר אני את ההנתקות. את הגבורה שלי............. ממש קוטרית אני.... לילה טוב ושבת קסומה לכולכם

little s

New member
זה לא ארוך...

ואיפה לקטר אם לא כאן? לי לפחות יש כלפי חוץ תדמית של SUPERWOMAN שמסוגלת לעשות הכל, ועוד עם חיוך...מה שכמובן רחוק שנות אור מהמציאות העצבנית והמתסכלת שקוראים לה-החיים שלי...(אני לא מגזימה בכלל, כמובן) ולגבי החופש-יש גם יתרון בלהתחיל גן קצת אחרי כולם, אחרי "חבלי ההיקלטות" של כל הילדים האחרים-או בקיצור-אחרי שכל הילדים החדשים מפסיקים לבכות. ואז אפשר לתת את כל תשומת הלב לילדה שלך. אני עשיתי את זה עם שני הילדים, אמנם לא שבוע אחרי תחילת שנה (שזה בטוח לא אידיאלי) אבל כמה שבועות אחרי, וזה היה מצוין. כמובן שצריך לתאם את זה עם הגננת ולראות איך היא מקבלת את זה... לאן אתם אמורים לעבור?

אמאבולי

New member
טוב שאתן כאן, ו../images/Emo51.gif על העידוד

אוף עם ההתנתקות המעצבנת הזאת! באמת רק מסבכת לכולם את החיים, ומוסיפה לאישלי כ"כ הרבה עבודה! אני מניחה שזה יהרוס את החופש להרבה חיילים (וגם להרבה אזרחים...
אבל זה כבר לפורום אחר...) לגבי הגן אני חושבת כמו קנדי- שעדיף להיות איתה בשבוע הראשון. אנחנו אלה שמצטרפים, רוב הילדים כבר גרים במקום, מכירים את הגן מאח/אחות גדולים, חלק אפילו נשארים שנה שניה, ורק בולי שלי תהיה חדשה לגמרי. עדיף להיות שם איתה ובשבילה. היתרון- האישלי יהיה בחופש בשבוע הראשון- נוכל להיות עם שתי הבנות במקביל!
יצא דוקא טוב. אני רק עוד לא בטוחה לגבי איפה נהיה. יש אופציה אחת כרגע, באזור הדרום. אדווח כשיהיה סופי.

little s

New member
מתנה לצוות

זה רעיון טוב, להשקיע בגן, אבל הצוות מאד מצפה למתנה ומתנה "סמלית מדי" עלולה שלא להתקבל בברכה... בשנה שעברה הכנתי (התנדבתי, כרגיל) לגן קולאז' של תמונות של כל ילדי הגן, הדפיסו את זה כפוסטר, עותק לכל ילד וגם חולצה לכל מטפלת/גננת. נראה לי שזה מצא חן בעיניהן.. זה היה בנוסף לסלסלת ממתקים או משהו כזה. כך הן גם קיבלו את הדבר ה"רשמי" וגם מזכרת.. אולי עדיף אפילו תמונה ממוסגרת ולא חולצה. בכל אופן. בהצלחה-אלו תמיד החלטות קשות...

למעלה