|
בוקר טוב
מלא
ים

פוקסי99

New member
דעתי ../images/Emo32.gif../images/Emo51.gif../images/Emo52.gif

שלום רב. אנ עושה מעשה שלא יעשה ויוצא בOFF למרות שאסור לי. פנינה את יכולה להעיף אותי ואני אבין אותך אבל!!!! אני חדש בפורום הזה, ונכון מרגיש כתלמיד שלא מהמיניין. אבל חייב לשפוך את הרגשתי. שמתי לב שיש מתחים אשר רצים בשורות, ולפעמים בין השורות. ויוצרים הרגשה לא נוחה, מכוון שבכל מערכת מתחים יש פוגע ויש נפגע וזה לא עושה טוב . סך הכל הפורום מיועד להעביר מתכונים ודעות בנושא החשוב בחיים האוכל. וכן יש מקום לפעמים להיתגאות וזה לא אמור לפגוע באיש. ואין מקום לבלוש מהיכן הגיעה מתכון מסויים או דעה מסויימת. ולדעתי מי שחושב שהוא נפגע צריך לעשות חושבים! מכוון שהחיים גם ככה מלחיצים, אז בשביל מה להיפגע או לפגוע באנשים שמעולם לא ראיתה. אני בעבר לא מצאתי את עצמי בינכם והחלטתי לפרוש, אבל :ישבתי עם עצמי ניתחתי את המצב ולמדתי כיצד לשחות איתכם ואני נהנה מכל שורה שאני כותב או קורא שורה שלכם. הפורום הוא לא מקום עבודה שאנחנו צריכים להגן על המעמד. הפורום הוא מקום לפרוק את המתחים של היום בנתינה וקבלה זה יעותו. מקווה שאיש לא נפגע פוקסי

אלמרה

New member
מציע להתעלם מהמסרים ומהרוח הרעה

הנושבת בעקבות התרחשויות בלתי הולמות את השיתוף והאוחווה בפורום המכובד הזה. "הכלבים נובחים והשיירה עוברת" כמו שנאמר ומי שמרגיש שזהו מבצרו הפרטי וחושב שיוכל לכפות את נוכחותו הבלבדית במתכונת קבוצת לחץ (מאפיה שבה לא אופים לחם) טוב יעשה אם ישקול את חשבון הנפש שלו... ויפנה את מרצו לאפיקים קונסטרוקטיביים למשל בישול ומתכונים. למען ההגינות: כל הנאמר כאן בלשון זכר, תופס גם עבור נשים, הן בארץ וגם בתפוצות.

|../images/Emo42.gifבוקר טוב../images/Emo32.gifמלא ../images/Emo39.gifים

רציתי לספר לכם שבשבוע שעבר תפס אותי איזה משפט שאמרה אחת הדודות שלי המבוגרת שבהם (נושקת ל-90 עד 120), על קברו של אבא, במהלך האזכרה שלו, והכאב שלנו גדול וגם של אחיותיו הוא הבן הצעיר ביותר, ואותה אחות בעצם מבוגרת מאבא ב-20 שנים, הייתה לו מעין אמא. והיא תוך כדי בכי אמרה משפט ברומנית, שנשמע פחות טוב בעברית אבל אני לא מפסיקה לחשוב על המשפט הזה: "בגן הגדול של אלוהים יש מקום לכל ה
ים " כמובן שאמרה את זה בהקשר כלשהו, אבל מאז אני מנסה להסתכל על הגן הזה, והוא אכן גן יפהפה מלא
ים מכל המינים מכל הסוגים מכל הצבעים, חלקם מריחים טוב, חלק אחר נראה טוב, חלק קוצני וחלק קטיפתי, אבל כולם חיים יחד בשקט ובשלווה בגן ה
ים הזה של אלוהים. אז בוקר טוב לכל ה
ים בגן ה
של
אנשים. פנינה

פוקסי../images/Emo24.gifלא מחקתי אלא שרשרתי

לצערי לא קראתי את הפורום לפני שהקלדתי הודעת
אחרת הייתי מתחברת לשלך. 2 דברים אכן אני מרגישה בדיוק כמוך בשבועיים האחרונים ואני מחזקת את דבריך. זה רק אינטרנט ורק פורום ואפשר לבחור לא לפתוח הודעות של מי שלא נראה לנו שנאהב את מה שהוא כתב (אפשר גם לא לפתוח מסרים), ויש לנו לכולנו חיים מלאים מחוץ לאינטרנט אז כאן בהחלט אפשר לעסוק ב
קצת ב
שכן בכל זאת אנחנו חברים
אבל לא לשכוח את הפרופורציות, ובלחיצה קלה עת ה-X בצד שמאל או ימין של המסך אנחנו אופס נעלמים למי שאנחנו לא מספיק ראויים. דבר נוסף אתה מוזמן לפתוח את שרשור ה
בבוקר אם התעוררת לפני, בכיף
יום נעים לכולם

FOODMAN

New member
בוקר טוב לך פנינה../images/Emo42.gif

אכן מקום גדול לו לבורא העולם בגנו אבל הבעיה שהוא לוקח את הפרחים הכי יפים והכי מיוחדים ומשאיר אותנו עם חלל עצום. אכן גן מגוון יש לו לשוכן במרומים,רק אם ידע כמה אנו גם אוהבים פרחים ומעונינים בגן משלנו,שלם,מושלם וצבעוני. שיהיה יום מקסים,מלא מחשבות טובות ויפות והרבה
ועוד

פנינה לזה קוראים סתימת פיות !!!!!!!

אם בחרת למחוק את מה שכתבתי סימן שכל מה שהיה כתוב אמת לאמיתה. מחקת כי בחרת להעלב אישית במקום לקרוא ולהבין את מה שנכתב. אגב,,, רק דעי לך שתא המסרים שלי מפוצץ והמשפט שחוזר על עצמו"ואללה יש לך אומץ" או, כל הכבוד על האומץ" או,,,,,"כל מה שכתבת נכון ואמיתי". פנינה לתשומת ליבך אחר כך שלא תגיבי ותגידי אני שמה לב מה הולך פה בשבועיים האחרונים,, הכל בגלל מה שכתבתי בהודעה !!!! יום טוב.

FOODMAN

New member
כמה חם כאן ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מריבות
ויכוחים
מוחקים
מעלימים
היי לייק איט
די לריב
תתמקדו באוכל
תבשילים
עוגות
מאפים
רק בדברים טעימים,משמינים,נוטפים בריאות ורוק

סימונה 5

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב לכולם../images/Emo42.gif אתמול

הפורום היה מנומנם משהו, מסתבר שכל האקשן היה בלילה נקווה שהיום יהיה יצירתי יותר, אני מתכוונת להכין ריבת לימונים ועוגת גזר (עודפי גזר ולימונים) ולמי ששכח כבר גורשנו מגן עדן, אמנם לא הכל ורוד ופורח אבל בהחלט מעניין יום טוב לכולם

פנינה ט

New member
סימונה אפשר בבקשה את המתכון לריבת

לימונים יש לי שני עצים שנוטים ליפול מעומס לימונים עליהם. תודה

סימונה 5

New member
../images/Emo92.gif ריבת לימונים נהדרת

ריבת לימונים קלה וטעימה מאת: סימונה 5ו 03/04/04 | 11:12 9 לימונים רבע כוס מים קילו ורבע סוכר חוצים את הלימונים סוחטים את המיץ. פורסים את הקליפות לרצועות ומבשלים אותם במים חצי שעה, עד שהן מתרככות. מסננים את הקליפות מהמים ומרסקים במעבד מזון. מוסיפים את העיסה למיץ הלימון מוסיפים את רבע כוס המים ואת הסוכר. מבשלים כשלושת רבעי השעה בחום בינוני הערה: חלק מהרצועות הדקות של קליפת הלימון אני לא מרסקת משאירה אותן שלמות מתקבלת ריבה דומה לריבת התפוזים הקנויה מי שמכיר

פנינה ט

New member
סימונה תודה על התגובה המהירה ושאלות

ברשותך הקליפות שפורסים זה חצאי הלימון שנשאר עם כל מה שבתוכו לאחר הסחיטה? האם הקליפות לא נשארות מאד מרות לאחר חצי שעה בלבד של בישול ולכן גם הריבה יוצאת מרה? פשוט כבר נפלתי עם ריבה שמרב מרירות הלכה לפח. תודה על הסבלנות פנינה

סימונה 5

New member
ריבת לימונים - תשובות

כולל מה שנשאר בתוכו אחרי הסחיטה הרי ממילא מרסקים הכל אם תשאירי חלק מהרצועות שלמות תסירי את הציפה (כך קוראים לזה?) הריבה לא מרה בכלל היא מתוקה חמצמצה בדיוק במידה הנכונה ספרי לי איך יצא

sharon30v

New member
../images/Emo6.gif בוקר אור../images/Emo42.gif ויום נהדר../images/Emo204.gif

שרונה

למעלה