|
בוקר טוב
מלא
ים

pimpf

New member
בוקר מצויין ומבולבל...

(מבאס להגיע לסיפריה בשביל ללמוד למבחן, לראות שבעצם אין לי זמן ללמוד אליו, לוותר ולהגיע הביתה ללמוד למבחן אחר...
)

פוקסי כל הכבוד!!! גם אני מסכימה

לדעתך בנושא. זה בסך הכל פורום של אוכל וכולנו רוצים להינות מהידיעות של והניסיון של כולם. גם אני שוטטתי בפורום הזה לפני כמה שנים עוד ממקום שיבתי בחו"ל ועקב חיכוחים וריבים שצצו פה החלטתי שזה לא בשבילי אבל עכשיו חזרתי ומי שרוצה לריב זה לא המקום. הפורום מנוהל בצורה מעולה, חברית ועיניינית ושישאר ככה ולא חשוב בדיוק מי כתב איזה מתכון.

טליW

New member
פוקסי אתה דון קישוט...

ואני אומרת את זה באהבה. אי אפשר לשנות אנשים ולחנך אותם כך שיתאימו לנו. אז כל מה שנותר הוא לא לתת לאף אחד לגרור אותך למקומות שאתה לא רוצה להגרר אליהם, וזהו. אני, את כולם פה אני אוהבת. למה? למה לא בעצם? לא מענינות אותי מלחמות, כן מענינים אותי מתכונים, סיפורים מסביב ותמונות. כיף צרוף.

פל

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifכל הכבוד- מסכימה עם כל מילה

nanoosh

New member
מסכימה עם כל מילה פוקסי

אבל כנראה שיש כמה אנשים בפורום שאין להם חיים מעבר לפורום, וגם אם יש להם, הם כנראה לא מספקים, אז הם צריכים את המעמד גם פה. ואם נראה להם שמישהו יודע יותר מהם זה מרגיז אותם, גורם להם להרגיש נחותים. כמו בחיים כך גם כאן. הדבר היחידי שמוזר הוא שלא ממש סותמים להם את הפה כאן, סותמים אותו למי שמעיר להם. חבל.

למעלה