בוקר טוב - יום שלישי

מיבת

New member
בוקר טוב לשבוע 30../images/Emo42.gif

שהוא שבוע 31....התרגשות .... גמני בדרך לשמיני....וכל יום שעובר אנחנו מתקרבים למועד המאושר יותר ויותר... היום נראה עוד דירה שתיים ובשאיפה שנמצא וזהו... שניהיה בריאות ויהיה אחלה יום לכולנו

ניקולי

New member
מיבת

א. מקווה שתמצאו דירה בהקדם האפשרי - מנסיון, לא קל למצוא בעיקר עם מחירי דירות כמו שיש היום
אבל לא להתיאש ה יקרה בקרוב..
ב. תאריך הלידה המשוער שלך הוא תאריך לידה של הבן שלי הגדול רק שלפני כמעט 15 שנה חחחחחחח

מיבת

New member
../images/Emo6.gif

תודה בננות(-: אנחנו אמורים לפנות את הדירה ב 1/7/7 ...גג 3/7/7...מחפשים שכירות באיזור... קנינו דירה חדשה שהיא בבנייה עדיין ותהיה מוכנה רק במרץ אפריל 08 .... אני מחפשת כבר חודשיים וכל מה שאני מוצאת ורואה זה חירבות כאלו..אני לא מבינה איך אנשים חיים ככה ועוד עם ילדים ..עצוב מאוד...החוסר איכפתיות וההרס שלהם לדירות של אחרים. מגעיל ממש. אז תחזיקו חזק שהיום הדירה שאני אלך לראות היא זו שניקח כי כבר אין לי כח ונמאס לי למלא דלק כל יומיים שלושה...וביננו "דור אלון" לא שייך לאבא שלי אפילו לא לדוד שלי...

מיבת

New member
חדרה-בעיקר...

יוקנעם רמת ישי קרית אתא-כיוון יציאה ליגור בלבד...לא בתוך הקריה.. טירת הכרמל... אור עקיבא... 3 וחצי חדרים לפחות 80 מטר נטו ....מזגן חובה חנייה צריך... השאר ...אם יש סבבה...וללא ריהוט... יש לי דרישות הא..

limor zs

New member
בוקר טוב-כאבי ראש

אני כבר יומיים עם כאבי ראש בלתי נסבלים-היום החלטתי לקחת יום חופש ולתת לגוף לנוח. יש כאן עוד כאלה עם תשישות כ"כ נוראית שמשפיעה על הראש?

מיבת

New member
כן..אני..

אתמול לא יכלתי לזוז..היום אין לי ברירה אני חייבת לזוז...

גאיה 26

New member
לי היה בתחילת ההריון

שבוע 12 נדמה לי.. כאבי ראש בלתי פוסקים במשך שבועיים... כמה סבלתי, כל כך מבינה אותך.

סלסה81

New member
בוקר טוב לשבוע 26+0 יום שלישי

קמתי הבוקר מאוחר - כמו כמעט בכל בוקר מאז שאני בשמירה - משום מה לא מצליחה לקום בשעה סבירה... יום חמישי מעקב גדילה והפרש בין התאומים הקטנים שיש לי בבטן...תמיד שמחה לראות אותם.... ביום ראשון העמסת סוכר + עוד כמה בדיקות מעצבנות - ההעמסה נדחתה בגלל זריקות צלסטון שקיבלתי בגלל הצירים שהיו לי בשבוע 20. שיהיה לכולן יום מקסים ובהצלחה בכל הבדיקות שלכל מי שעייפה ולא מרגישה טוב - זה יעבור נעמי

דפנהאי

New member
אתמול חשבתי עלייך כי היה סרט על פגים

שנולדו לפני שבוע 26, וחשבתי עלזה שאת חייבת להחזיק מעמד בשבילם ובשבילכם. הסכויים לשרוד לידה ולחיות הם אמנם יפים יחסית, אבל בכל זאת יש הרבה סכנות וזה לא נראה פיקניק בכלל. כך שככל שאת מחזיקה אותם יותר בפנים כך עדיף.

סנטינו

New member
בוקר טוב לכולן ../images/Emo185.gif

אני כבר ממש מתחילה להרגיש את הסוף (שבוע 30) ואין לי כוח לעבודה. שלא תבינו לא נכון - בדר"כ אני מאוד אוהבת את העבודה שלי אבל בזמן האחרון אני בכלל לא מרוכזת, הראש שלי במקום אחרי לגמרי אני משתדלת שלא ישימו
בעבודה. חוצמזה, הכל מצויין רק כ ב ד !!! אני מתה שהנסיכה תצא כבר, התחלתי בהכנות וקניות שיהיה יום מקסים לכולנו
ולא חם מידי

רחלונת

New member
../images/Emo175.gif צהריים טובים! ../images/Emo175.gif

יום שלישי - שבוע 33 + 3 מתקדמים....אתמול הבובה הייתה פעילה ביותר - איזה כיף!
תגידו, זה רק נדמה לי או שכל פעם שאני אוכלת הבטן מתנפחת ואני מרגישה שאין לי מקום לזוז, איפה הקיבה שלי בדיוק עכשיו בכלל?

למעלה