בוקר טוב וחג שמח

boolee

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב וחג שמח ../images/Emo172.gif

אז זהו. אנחנו מאורגנים ליציאה ונתחיל בנסיעה לצפון בעוד כשעתיים. נתראה ביום שישי... נשיקות

בולינקה, תיהנו תיהנו! ../images/Emo25.gif ואם

את מצפינה עד מטולה מסרי ד"ש לאחותי (יש לה מלונית שם)

behappy

New member
חג שמח ובוקרטוף לכולם!../images/Emo24.gif../images/Emo20.gif

תיהנו כולכם, אני היום מקורקעת פה במעונות בגלל עבודות לאוניברסיטה... אבל דווקא נחמד לי,איכשהו
[אני מנסה לשכנע תצמי.שוין] וחייבת התעמלות כבר,יומיים שלא עשיתי ואני מרגישה פדלאה ברמות.. אוהבת, שיר

בוקר אור

השלמתי שעות שינה, למרות הרצון לעשות את הרכיבה השבועית נתתי לגוף לקחת את כל הזמן שהוא צריך עד שקמתי "טבעי" .. מקסימום נרכב אחהצ ואם לא אז זה גם ככה יש את שבת ... הולכת לקרוא את כל התגובות שלכם ביותר תשומת לב... יש שם כה פנינים . יום נפלא שיהיה רוח

מון שרי

New member
שורדת איכשהו

המון דברים ומחשבות מטרידים אותי. וכמו תמיד במצבים כאלה, גם הגוף נחלש. אז האף שלי נוזל, הרגליים כבדות, והראש כואב. והלב כואב כואב כואב ועצוב.

../images/Emo10.gif

מאד כואב לשמוע אותך.. מה קורה שרי?
נורא עצוב לשמוע אותך ככה.. ת ר א י, דברים נפתרים/יפתרו בדרך זו או אחרת, א ב ל לא שווה שזה יקרה תוך כדי במחיר של לאבד את את ההנאה מהחיים, השמחה או האופטימיות. קראתי משפט יפה ונכון כ"כ: החיים הם כאן ועכשיו. לא צריך לחכות עד ש... הייתי עושה הרבה לו ידעתי מה יכולתי לעשות בשביל לעשות לך טוב, הרבה. בינתיים שולחת י-ם
מלבי, את אדם נפלאא - שלא תשכחי אפילו לשניההה..הבנת??? מחבקתתת חזקק, דליה

מון שרי

New member
לא, דליה, לא קרה כלום

הכל ממש בסדר. אבל את מכירה את ההרגשה הזו שפתאום כל מיני מחשבות מציפות. למה ככה ולמה ככה. מה עשיתי ומה לא עשיתי - בעיקר מה לא עשיתי, אולי אני אכתוב הודעה נפרדת. מעין בלוז יומולדת, את יודעת. באמת אחרי שכתבתי חשבתי שההודעה שלי נשמעת מאד עצובה וקשה, ובעצם זה לא המצב. אני גם עוברת טיפול עכשיו של דמיון מודרך וN.L.P והוא מאד חווייתי ועוצמתי, עולים בי דברים מהעבר ופנטזיות על העתיד שעוד לא מימשתי, וזה מתסכל. גם הענין הזה עם דור שני לשואה יצא רק עכשיו, כל שנות חייו של אבא זה לא הוזכר, ופתאום בבום שכזה........התחלתי להבין כל מיני דברים. בקיצור, אני לרגע לא נחה.

למעלה