בוקר - טוב בוקר אור

yosef 30

New member
../images/Emo42.gifבוקר - טוב בוקר אור ../images/Emo42.gif

בוקר טוב חברים יקרים. רציתי להמליץ לכם על מוסיקה שחבר שלי כותב מלחין ושר. מכירים את זה שכשהלב נפתח ומתרגש - דברים מתחילים לקבל עוד קצת גוונים או שחלק מהגוונים מתבהרים
. במיוחד במוסיקה - מתחילים לקשר בין המילים למה שקורה בלב
אז אתם מוזמנים להקשיב לכל השירים - קוראים לו ניב קייקוב - הכרתי אותו ואת אישתו בהודו ונשארנו חברים עד היום. השיר השני בדף שלנו - נקרא ימים נהדרים. האזנה נעימה
מה אתה אומרים עליו
. בקיצור התחלתי לזמר יותר מתמיד חושבים שהשכנים יעמדו בזה....
פנינת הרוח
אינטימיות ככל שאנו לומדים לאהוב את עצמנו, כך אנו מקבלים אהבה חזרה מהיקום ומהסובב אותנו. ככל שאנו לומדים להכיר את עצמנו באופן אינטימי ומעמיק, כך אנו מאפשרים לעצמנו להיות בקשר אינטימי ומעמיק עם אחרים. האינטימיות נובעת מהכרת החלקים והרגשות העמוקים ביותר שלנו. כשאנו מפנים מקום לאינטימיות עם עצמנו, אנו מאפשרים גם לקשרים ישנים להפוך לאינטימיים יותר, ולקשרים עמוקים חדשים להיווצר.
פנינת המנטרה
אני מכיר את עצמי בצורה אינטימית יותר.
קשריי עם אנשים נעשים קרובים ואינטימיים מיום ליום.
אני פתוח לקשרים כנים וקרובים עם הסובב אותי.
חברים יקרים
שיהיה לכולנו המשך יום נעים ופורה. מלא אור ואהבה. מקווה שאתם נהנים מהמוסיקה. יוסף.

בופיק

New member
בוקר טוב לכל המזמרים....

אני יושבת בגינה ומקשיבה למוזיקה... אהבתי.. זה מאוד הטעם שלי המוזיקה השקטה הזאת וגם המילים מאוד מצאו לי חן... "רגש השטלת על המוח, הדמעות השטלתו על הלב מנסה ומתאמץ קצת לשכוח.......מה לעשות אני רק בן אדם ולא תמיד השליטה בידיים שלי והבחיים לוקחים אותי לאן שהם רוצים ואני מקווה שהכיוון הוא נכון ... הלוואי ויבוא ימים נהדרים...." כמה זה נכון לגבי עכשיו!!!! מדהים!!! כנראה לא סתם התחלתי עם השיר הזה.... בוקר נפלא לכולם אוהבת אותכם בופבוף

למעלה