Zorro: La Espada Y La Rosa

LIAH1

New member
../images/Emo44.gif../images/Emo44.gif../images/Emo44.gif../images/Emo44.gif../images/Emo44.gif

LIAH1

New member
../images/Emo202.gif../images/Emo202.gif../images/Emo202.gif../images/Emo202.gif../images/Emo202.gif

DividedHeart

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo14.gif

ווואוו כמה שהוא יפההה
קלוז אפ מדהים

LIAH1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo99.gif

אני כ"כ מאושרת לראות שהוא ממשיך להופיע כל הזמן בטלנובלות אני מתה שזה יגיע אלינו... ולראות אותו שוב יומיום על המסך

DividedHeart

New member
גם אני../images/Emo99.gif../images/Emo47.gif

ולמזלו ולמזלי(ולמזל כולן
) הוא בחר בנובלה טובה כי הוא כמעט הלך לעשות טעות ולשחק בנובלה בכיכוב ראשי שהולך שם על הפנים
כך שאני שמחה שהמזל בא לו בזמן ובסוף בחר בנובלה טובה אפילו שהדמות שלו שולית יחסית העיקר שהדמות תפורה עליו
וגם אני רוצה שזה יגיע
לנובלה הזאת רק דיבורים טובים ומילים טובות שלשם שינוי זה בכיכובה של מיצי הנובלה מדהימה וכל רגע שווה צפייה ואם מה שאני חושבת לנובלה הזאת סיכויי להגיע

LIAH1

New member
../images/Emo44.gif../images/Emo44.gif

איך הוא ניראה פה דיוס חחחחחח השחקן הזה זה משהו מדהים. בכל פעם הוא ניראה א-ח-ר-ת טוטאל מנטה. איזה יכולת שינוי יש לו קראיי...

LIAH1

New member
../images/Emo44.gif../images/Emo44.gif../images/Emo44.gif../images/Emo44.gif../images/Emo44.gif

../images/Emo6.gif

כן, לא מזכיר בכלל את הדמויות הרעות אותן שיחק אלא אפילו מזכיר מעט את דון מרטין המשעשע
למרות שפה הוא מעט יותר רציני

LIAH1

New member
וואלה../images/Emo35.gif../images/Emo151.gif

איזה מדליק... הוא עושה את הסטייל דמויות הזה חבל"ז על הזמן באיכות טלנובלית מקסימה
אני כבר מחכה לראות אותו שוב על המסך
שחקן נפלא

../images/Emo45.gif../images/Emo47.gif

פשוט להנות ממנו! אני אוהבת אותו יותרכטוב מאשר כרע... לא יודעת עושה יותר טוב על הלב

למעלה