Where We Are

Shakedi17

New member
התרגשוותתת

מחר בצהריייםם האלבום כבר יהיה אצללי :) אני ממממש מתרגשת ומתה כבר לשמוע כי עד עכשיו התאפקתיי D:

shushka9

New member
../images/Emo60.gifיו איזה כיף! קניתי היום בHMV!!

יש שם מדפים על גבי מדפים של הדיסק הזה. באמת שהיו שם איזה 100 דיסקים.. נקווה שיתרוקן מהר! *שומעת*

shushka9

New member
../images/Emo60.gifאוי איזה יופי! יש בפנים הקדשה לאבא של

קיאן ושל ניקי שנפטרו השנה.

ברדית

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo152.gif ../images/Emo220.gif

היי
טוב אז חיכיתי עד היום ולפני כמה שעות ישבתי על יוטיוב והאתר הרשמי בשביל המילים. אני ממש לא חושבת שזה האלבום 'הטוב ביותר' שהם הוציאו, היו הרבה הרבה יותר טובים מזה. אבל האלבום הזה הוא לא כזה גרוע, בהתחשב בעובדה שיש רק קאבר א=ח=ד בהשוואה להרבה אלבומים אחרים
אני שונאת את זה שקיאן וניקי ממש אבל ממש לא שרו כלום כאן, שוב. יש כמה פעמים שפשוט זה נשמע כל כך מוזר שמארק שר, כאילו הוא פתאום נחת מהחלל החיצון או משהו
אז דעתי היא כזאת.. What About Now אני לא סובלת את השיר הזה. אני שונאת את ההחלטה שהם לקחו בקשר לשיר הזה. בכלל לא הקשבתי לו וגם אני לא אקשיב לו בחיים אם זה תלוי בי.
How To Break A Heart ממש אהבתי את המילים, הם כיפיות כאלו, במיוחד בהתחלה, אבל לקראת הסוף השיר מתחיל להיות מ-ע-צ-ב-ן
בהתחלה זה כיף לשמוע את שיין שר h-h-h-h-heart heart h-h-h-heart heart בשלב מסוים זה פשוט משגע את השכל
Leaving זה אחד השירים ששמעתי את הסניפטס שלהם ואמרתי י=א=ו איזה טואוב וניצחון והצלחה יהיה לשיר הזה אם הוא יהיה סינגל
אני רציתי שזה יהיה הסינגל הראשון
שיר מקסים בהחלט, הסוף פשוט מטורף, שיין והעוצמות הווקליות שלו
Shadows זה בדיוק כמו uptown girl, אין אחד שלא יכיר בעל פה את הפזמון/כל השיר
השיר הזה כל כך שולט, ואם הוא לא יהיה סינגל, אז מת העולם; והוא יהיה כל כך כיפי בהופעות
Talk Me Down אני אישית ממש לא אהבתי את השיר, לא את הקצב לא את המילים לא את איך שזה יצא, כי תכלס זה שיר סולו של מארק. זה כל כך מראה כמה ווסטלייף זה בעצם שיין ומארק ואז קיאן וניקי הם כאילו זמרי רקע. האמת היא שאני ממש לא יודעת מה הם יעשו השנה בהופעות אם הם יופיעו רק עם שירים חדשים חדשים
Where We Are משום מה הייתי בטוחה שזה יהיה כמו WOOO, אבל הפתיעו
אי אפשר להשוות האמת, למרות שwooo יותר קצבי, השיר הזה נחמד פלוס, לא כזה מיוחד
The Difference שיר חביב ביותר, אהבתי פלוס, רק חסרים ניקי וקיאן וזה היה פנטסטי
מילים מקסימות
יש איזה קטע ששיין אומר בהתחלה ואחרי הפזמון, ואין לי מושג מה זה, אבל זה תורם המון
אני חושבת שזה יהיה מגניב בהופעות אם הם יתנו לקהל לשיר איתם את הפזמון
As Love Is My Witness אני מאוהבת בשיר הזה, אני משוחדת.
חוץ מהעובדה ששיין נשמע כלכך טוב שם
מהחופש הגדול כשהדליפו את זה אני כולי
Another World לא כלכך התלהבתי מהשיר, אבל מהבית השני זה משתלב יפה עם הפזמון אז הוא די סבבה
No More Heroes מהרגע ששמעתי את הסניפטס אמרתי זהו סטופ את העולם
זה הmy love שלי של האלבום הזה. בלי קשר לאי נטרליות שלי, השיר הזה פשוט עוצמתי ברמות אדירות, כל הבית שלי שמע את זה ובכה.
והמילים....אוח איזה מילים
Sound Of A Broken Heart אהבתי את הסניפט של זה ורציתי לשמוע, זה עוד שיר כיפי, אבל שלוקח קצת זמן להתרגל אליו
הפזמון הרג אותי, i never thought that id survive you
וגם שתי השורות האחרונות של הפזמון, איייייי
Reach Out סחתיין על מארק בהשתתפות בכתיבה, אחד השירים האהובים עליי, זה יושב מקסים בהתחלה על שיין, ואז מארק מצטרף, ואז ביחד, ואז שלמוּת
שוב, עוצמות, מילים, לחן, ביצוע, הפקה
זה אחד השירים שלהם בכל הזמנים. I'll See You Again כל כך הייתי רוצה שדווקא בשיר הספציפי הזה קיאן וניקי ישירו. אבל כמו שאנחנו את מכירים את פיילנוביץ' ומרקוסון ואת העוצמות שלהם, הם הצליחו לרגש עד דמעות כבדות
בקיצור, תעשו טובה
ותשמעו את האלבום פעמיים בשבוע. תחייכו, ותבכו, ותצחקו, ותתרגשו.

Simply KaRiNa

New member
וידאו מקיאן, מארק ושיין על האלבום

כאן ומסר ממארק: Hi guys, Today is a MASSIVE day for us four boys...all the waiting, singing, preparing, promotion, commotion, revolve around one thing, our NEW ALBUM, WHERE WE ARE! The fact that it’s OUT NOW (AS IN TODAY!!!) is highly exciting! The single is one thing but the fact that the entire collection of 12 brand new ORIGINAL songs are out there being heard all at once is huuuge for us! Go get the album, give it a listen, who knows ya might even like it! Seriously though, thanks to anyone who’s got it or is going to get it, we appreciate your support more than ever! Lots of love, See you soon, Mark xx

צופי20

New member
קניתיייי:)

איזו התרגשותתת זה היה כזה מגניב... אני נכנסת לHMV והיה איזה שיר ברקע.. איך שאני מורידה את הדיסק מהמדף מתחיל ברקע WAN... כולי בהתלהבות הולכת לקופה ואומרת למוכרת-תודה ששמתם את השיר בשבילי.. אז היא כזה-בטח במיוחד בשבילך.. ;) אחחח שלמות.. אני אחרוש קצת ואז אכתוב מה אני חושבת על כל שיר..

rachelMcfadden

New member
איזה כיף!../images/Emo9.gif בקרוב אצל כולנו...

אני הזמנתי את שלי מאמזון כבר לפני חודש... הוא יצא לדרך במוצ"ש.. הוא צריך להגיע אליי כל יום:) אני רק מקווה שיהיה לי זמן ללכת להביא אותו מהדואר

ברדית

New member
שאדוז היה ברדיו

ואין לי שמץ איזה תחנה בכלל. ויייייייייייייייייייייייייייייייייי מה הלך כאן
חחח השדרן כזה 'זה השיר החדש של ווסטליף שאדוז מהאלבום החדש רואים שההפסקה עשתה להם טוב, שמתי לכם את השיר הזה כי אני באמת חושב שהוא צריך להיות סינגל' חחחחחחחחחחחחחחחחחחח תשמעו רדיו יותר

chaaany

New member
זה כזה מגניב!

אני מתה להצליח לתפוס פעם אחרת (בתקווה שתיהיה כזו) שהם ברדיו בישראל עם האלבום החדש!

chaaany

New member
מדהים מדהים מדהים!

עוד קשה לי להחליט מה השיר המועדף עלי, אני מאוהבת כמעט בכולם! no more heroes, leaving, another world, talk me down, shadows, ill se u again, the difference, as love at my witness אני מודעת לזה שזה כמעט כל השירים, האלבום עד כדי כך מוצלח!

כןןןןןןןןן נכון האלבום הזה פשוט מדהיםםםםםםםםם

אין פשוט אני מאוהבתתתתתתתת בוווווווווווו:)

צופי20

New member
אני רק חייבת להגיד

שאני ממש מתוסכלת מזה שניקי וקיאן בכלל לא שרים באלבום הזה.. חשבתי שחלק מכל החדש והשונה שלהם יכלול גם אותם קצת.. אוףףףף :/ :/ :/

למעלה