Rock Am Ring 2007

ayala65

New member
זו ההופעה המלאה?

כי נראה לי מוזר שפספסתי את MI כשצפיתי בה >< או שאולי באמת פיספתי? Oo

Lihi a

New member
זו ההופעה שהוקלטה

לטלוויזיה וכו' והיא ערוכה
יש כמה שירים שהורידו, אני לא יודעת בדיוק איזה כנראה ש-MI הוא אחד מהם את כל שאר השירים יש רק בקליפים שאנשים מהקהל צילמו

yotem 17

New member
תודה כפרה../images/Emo83.gif

למרות שלא התלהבתי מההופעה כל הופעה באיכות טובה של אוונסנס על המחשב זה דבר מבורך P:

Blue Aura

New member
וואו...*_*"../images/Emo189.gif

ב-Imaginary היא ממש אבל ממש סחוטה. רואים שהיא ממש דואגת. ><" הגיטריס החדש, כוסון, מתופף פצצה!
בלונדיני!!!
ההופעה לא הייתה חסרת אנרגיה ובטח לא מצד איימי. היא ממש התאמצה עד הסוף בלי לחפף כי הקול שלה שחוק. אפשר להבין אותה, כמה זמן הם בסיבוב הופעות? הרבה זמן, וכל הופעה זה הופעה! לא פלא שהקול שלה ככה.
אני חוזרת שהם יבטלו את ההופעה פה בגלל הקול של איימי. הלוואי שלא אבל נראה לי שזה מה שיקרה, כמו שאמרו פה, שהיא תחזור עם כוחות מחודשים ותתן הופעה בת זונה במקום שתבוא לפה, אחרי איזה חודש וחצי של סיבוב הופעות והקול שלה יהיה גרוע יותר ממה שהוא בהופעה הזאת.

Lihi a

New member
ספק אם אחרי שיסיימו את הסיבוב הנוכחי,

הם יצאו לסיבוב הופעות נוסף בשנה-שנתיים הקרובות אז נראה לי שאנחנו נסתפק בהופעה בעוד 3 שבועות
אני מתארת לעצמי שהיא יודעת מה היא עושה, קצת יותר טוב מאיתנו

Im Not Dead

New member
למה לבטל? :O

שידחו.. ויחזרו לכאן באוגוסט\ספטמבר... אם באמת רוצים להופיע זה מה שעושים.

yotem 17

New member
חח מה פתאום../images/Emo83.gif

תקשיבי, זמרת אמורה לדעת לשמור על הקול שלה גם במהלך סיבוב הופעות היא לא יכולה להופיע במשך חודש וחצי הרבה ואז להחליט לבטל חצי סיבוב הופעות כי אין לה קול, זה לא עובד ככה

tomtomeva

New member
לפי דעתי היא שרה את SS די יותר יפה מכל השאר

לא יודע ככה לפי דעתיי..

טרודייי

New member
הם נשמעים כל כך טוב!!

אהבתי נורא את SS ואפשר להשוות את איימי של היום לאיימי של פעם בGU. היא נשמעת פי 10- יותר טוב מאשר ABH לפי דעתי. התופים מעולים! נורא אהבתי את השינויים הקטנים שמוסיפים מלא! וגם הגיטריסט תותח! טוב לדעת שהם עשו עבודה טובה בחלפה של ג'ון ורוקי
עכשיו רק צריך לחכות ל26.6

ZuLi90

New member
כמו שכמעט כולם אמרו...

אמי הרצ'ל נשמעת הרבה פחות טובות מהופעות אחרות והמוזיקה - פשוט מעולה מתמיד , אהבתי תתיפןף והסולואים המפתיעים!

ZuLi90

New member
דבר נוסף...

אמממ לפי מה שהבנתי זה היה גרמניה של לפנות בוקר... קור אימים בטח... לשיר בקור זה לא הכיף הכי גדול :\

למעלה