Rock Am Ring 2007

The Kinslayer

New member
../images/Emo18.gifהישמרו לכם מהביצוע של CN!

זה רק מוכיח לי את מה שכבר טענתי בעבר, הבעיה בדיסק החדש היא שביחס לפולן הוא הרבה פחות פרקטי בהופעות.

גאד היא ממש היפר אקטיבית!

ראיתם איך היא רצה לבמה בטיל ב WOTW והתחילה לנענע את ראשה העדין?

היא מתנשמת כאילו היא הולכת למות XD

היא ממש הגזימה LOL ההופעה הזאת גרועה ביחס להופעות האחרות ברוק אמ רינג איזה הבדל עצוםםם וחבל שפה זה בלילה אני מעדיפה הופעות ביום למה? לא יודעת XD

w e e d s

New member
אבל הי!

אנחנו לא הולכים להיות כמו הקהל הזה.. אנחנו עולכים לעשות שם בלאגנים#@$ והוו לצרוח לקפוץ וזה..
XD אמ BTW תגידו אתם מכינים שלטים וזה?

w e e d s

New member
../images/Emo41.gifסליחה על ההצפה אבל.Whisper

מצאתי אותו :O דווקא זה ביצוע מדהים לדעתי פה שומעים את הגיטריסט החדש שהוא פשוט מעולה וגם כן המתופף והקול של איימי משתפר פה חוץ מהקטע של האופרה
Whisper http://youtube.com/watch?v=PxIDXnceWTA

rotemg10

New member
../images/Emo41.gif בבקשה אל תעשו בלאגנים ../images/Emo41.gif

בלי צרחות יותר מדי אי אפשר להנות ככה מההופעה אם זה יהיה כמו באיניובס אינ אתאכזב לא שמענו אותם בכלל בגלל הצחרות של האנשים וההשתוללויות שלהם ועוד הייתי בשורה הראשונה ויותר ניסיתי להמשיך לחיות מלהנות מההופעה אז אני מבקשת מכולם קצת להתאפק אני יודעת שאתם מתלהבים אבל תנסו גם להנות מזה

Guitar Girl1

New member
../images/Emo3.gif

איך אפשר להשוות הופעה של האינקיובוס האלה להופעה של אוונסנס? זה יהיה ממש שונה!! גם המקום גם כמות האנשים..

rotemg10

New member
איך אני יכולה להשוות

אם עדין לא הייתי בהופעה של אוונסנס..? :] פשוט אני לא רוצה שיהיה שם את הגועל נפש שהיה באינקיובס...

Guitar Girl1

New member
בתאוריה.. ../images/Emo3.gif

אין מצב שלא יצרחו וכאלה.. הרי זאת הופעה אבל עד פוגואים וכמה מהדברים המעצבנים האלה שבאמת יכולים להרוס.. ולא הייתי בהופעה שלהם אז אני לא יודעת מה היה שם חח

w e e d s

New member
בסדר

אבל אם לא היו צווחות וזה יהיה הופע המתה.. כמו באניוור בט הומ P:

kittycatbone

New member
מה,

אבל יש הבדל בכמות של הצווחות! אני מסכימה שלפעמים זה יותר מדי, וזה הורס מהמופע
בסופו של דבר אני אישית באה לשמוע את המוזיקה, ועם כל הכבוד לכם, קהל המעריצים , באתי לשמוע את איימי ולא צווחות של "תעשי לי ילדדד" ודברים מעצבנים כאלה
אפילו שזה יכול להיות נחמד אבל עדיין! (ולא, אל תקחו את ההודעה הזאת כאחת שרוצה שהמופע יהיה יבש ותרבותי. כי אני יודעת שאני אישית לא אהיה ככה
פשוט הייתי שמחה גם לקצת ריסון..)

לא משו.

אי אפשר כל כך להאשים אותה...אני בטוחה שאחרי אלפי הופעות היא מתה לחלוטין, אבל אני מצטערת, אני ראיתי את כל השירים עד הסוף רק בגלל שזה אוונסנס. בCMWYS פשוט עצרתי באמצע. לא יכולתי לשמוע את זה יותר. הקול שלה היה נוראי בהופעה הזו. אבל לטובה, המתופף החדש סוס!!!!! הבדל עצום בינו לבין רוקי, ולדעתי הבדל ממש לטובה. ממש אהבתי את מה שהוא עשה בקטע של הפסנתר באמצע ש/ל אימג'ינרי. הוא מעולה. הגיטריסט דווקא ממש בסדר, יודע לנגן זה בטוח XD ובסיסטים גם ככה לא שומעים XD בקיצור, מבחינת המוזיקה, הופעה מדהימה. אבל איימי נשמעה זוועה בהופעה הזו...אבל יש לה תירוץ P:

מסכנה ../images/Emo178.gif

תחשבי גם בטח כמה עשן נכנס לה לריאות מהמכונת עשן הזאת

Because Of May

New member
בסה"כ- הופעה טובה../images/Emo45.gif../images/Emo109.gif

וויל פשוט מעולה
אבל מה יש לה עם הנשימות?
SS מהמם וויספר- הנגינה שלו מעולה אבל הקול של איימי חנוק לגמרי
WOTW- פתיחה מהממת
הביצוע שהכי אהבתי
הקול של איימי באופרה!
OMFGGG!
גם אימג'ינרי היה יפה
אחלה הופעה
עשה לי כ"כ חשק לסוף החודש

SainTonix

New member
לא יודע מה אתם רוצים..

הופעה מעולה, המתופף החדש ממש מעולה, הבאסה שאין לו דאבל באס, אבל הוא מפצה על זה.. גם הגיטריסט השני התאקלם מצוין.. איימי קצת מזייפת, והאמת שגם פעם בהופעות האקוסטיות מהאלבום - היה בדיוק אותו דבר, זה לא שההופעה גרועה, כי אי אפשר להגיד את זה, זאת הופעה טובה , אולי פחות מהופעות אחרות שראיתים, אבל אני לא ראיתי איזה חצי שנה הופעה שלהם וההופעה הזאת ממש סבבה, אם זה יהיה בארץ - אני אהיה מרוצה מאוד =] אהבתי את SS

Lihi a

New member
../images/Emo41.gifקישור להופעה המלאה באיכות גבוהה../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif(HQ)

לכל המעוניינים, סביר להניח שזה צולם לטלוויזיה או משהו בסגנון, ככה שהאיכות מעולה והקישור: (על מנת להוריד - לחצן ימני - שמירת יעד בשם) Evanescence Live @ Rock Am Ring 2007 HQ תהנו

ayala65

New member
לא נותן לי

אומר לי שהוא לא מוצא את האתר אומשו כזה. דאמ ;[

Lihi a

New member
הכל עמוס../images/Emo122.gif

נסי כאן אבל שוב, יש בעיות של עומס אז אני מציעה לרפרש כל כמה זמן, שיתפנה מקום זה עובד בסופו של דבר, אני הורדתי

למעלה