פרויקט הדיוות יוצא לדרך

../images/Emo41.gif../images/Emo79.gifפרויקט הדיוות יוצא לדרך../images/Emo70.gif

שלום וברוכים הבאים לפרויקט הדיוות של פורומים מדונה ומראיה קארי
מדי פעם צצים בפורומנו וויכוחים על מי יותר טובה. מה זה באמת משנה? כולנו מעריצים, ולכולנו יש העדפות משלנו- וזה בדיוק מה שהפרויקט הזה is all about! בשלב הראשון כל פורום יבחר את חמשת השירים המועדפים עליו של הדיווה שהוא עוסק בה. לאחר מכן נחליף רשימות- וכל פורום יבחר את השיר האהוב עליו ברשימה של הדיווה השניה! כך אנוכנו, ערן ומעין, מקווים להכיר יותר לעומק את המוסיקה של הדיווה השניה ואת מעריציה ולהדק את רוח השיתופיות בין הפורומים. בסוף מחכה למשתתפים הפתעה...

לימבו

New member
כל הכבוד!!!!!

אני נפעם ונרגש למראה ולמשמע הבגרות שאתם מגלים! יישר כוח לכולם!! ולכן אתחיל (?) חמשת השירים של מראיה האהובים עלי ביותר הם: 1.Someday 2.Emotions 3.Mariah´s Theme 4.Honey 5.Heartbreaker
היה קשה

KING OF POP

New member
למרות שזה רעיון דיי טיפשי

הנה הרשימה שלי * הערה אני מעריץ שם מדונה וכמעט מעריץ של מריהא (למרות שאין לי דיסקים שלה) 1) BUTTERFLY 2( ANYTIME YOU NEED A FRIEND 3( SEND FROM UP ABOVE 4) NEVER 2 FAR 5) THANK GOD I FOUND YOU REMIX FEAT. NAS & JOE ויש עוד מלא שירים יפים שלה שקשה לבחור.

שעטנז

New member
שלי.....

קשה מאוד לבחור אבל יאללה שיהייה.... (רנדומלי) 1.Anytime u need a friend 2.Emotions 3.Fantasy (REMIX) 4.The wind/Twister 5.I´ve been thinkng about you השחק הזה יותר מידי קשה!!! אני אוהב את כל השירים של מאריה (ברצינות), אז פשוט עשיתי אנדנדינו!

eranmc

New member
טוב:

את כל הצ´טים להודעה הזאת אני מוחק, כי אחר כך יהיה לי קשה לחשב את הקולות. בבקשדה בלי צ´טים להודעה הזאת. חולה על מריה: 1) loverboy 2) my all 3) leard the way 4)hony 5) buterfly רועי: 1. Visin Of Love 2. Without You 3. Fantasy (יצירת מופת!!!) 4. Hero 5. Always Be My Baby נילי: 1. butterfly 2. cant take that away 3. One sweet day 4. honey 5. ואני מתלבטת עם עוד כמה the roof, the beautiful ones, whenever you call ערן: 5. Loverboy 4. Make it happen 3. Love takes time 2. Sent from up above 1. Anytime you need a friend

GEL

New member
החמישה שלי ,וכל הכבוד על היוזמה!!

1 )buterfly 2)cant take that away 3)the beautiful ones 4 )the roof 5)Always Be My Baby

eranmc

New member
עדכון

1. די עם הצ´ט להודעה הזאת. אמרתי לכם תפתחו חדשה. 2. הזוכה יזכה בפסקול הסרט "זולנדר". 3. הנה החבחירות שלכם: לירן 2: 1) My All השיר הכי יפה שלה!!!! 2) Where you´re Going To 3) Without You 4) (Fantasy (Remix 5) I´ll Be There נדב: 1. BUTTERFLY 2. VANISHING 3. OUTSIDE 4. MAKE IT HAPPEN 5. TILL THE END OF TIME ושיר פסולה כי היא כתבה 4 ובלי סדר.

Shir Life

New member
../images/Emo46.gif למי אתה קורא פסולה??

הנה השירים: 1. without you 2. can´t take that away 3. butterfly 4. my all 5. lead the way- בחרתי אותו כי צריך משהו מהחדשים שלה, והוא הכי טוב! עכשיו בסדר ערן?

MCRulz Liron

New member
אוקיי..

מאריה.. 1. Looking In 2. The Roof 3. Can´t Let Go 4. Close My Eyes 5. Vision Of Love

למעלה