.........

your-destiny...

New member
../images/Emo41.gif.........../images/Emo41.gif

אני כל פעם מוצאת את עצמי רושמת תגובות ארוכות על השירשורים והדיונים בפורום, מגיעה לכפתור ה"שלח" וכל פעם עוצרת את עצמי ואומרת "מי לעזאזל יקרא את ההודעה שלי?!"
אז עכשיו החלטתי באומץ רב לפתוח דיון. לא משהו רציני אלא יותר נחמד: אם אתם הייתם פוגשים עכשיו פיה (או כל דבר אחר במקרה הזה) איך הייתם מגיבים? מה הייתם אומרים? יצא בימים האחרונים לחשוב על הנושא הזה הרבה, ורק רציתי להעלות אותו לדיון בפורום. אני מקווה שלא איכפת לכם.
שלכם, דנה

FireDragon

New member
למה לא יקראו?

אני דואג לקרוא בעיון כל הודעה שמתפרסת בשרשור... לא משנה מי כתב אותה. אמ...אני לא יודע איך הייתי מגיב, רוב הסיכויים שהייתי נשאר במקום ומנסה לנשום הכי בשקט שאני יכול, זה נובע מהדחף הבסיסי שלי לחקור דברים, אם אני אפריע לפיה, אני לא אצליח לראות איך היא מתנהגת... אם היא תיצור קשר, אני אדבר, או אתקשר... לי יש עוד שאלה... עלתה בדעתי שאלה על תקשור עם פיות, פיות (לדעתכם) מדברות עברית? או אנגלית? או איזה שהיא שפה? אם לא...איך אפשר לתקשר איתם?

blue fairy

New member
לדעתי הפיות מדברות

בשפת הפיות בדרך כלל (משמע - שפה שאנחנו לא מכירים) אבל הן יודעות לדבר בשפה של המקום בו הן נמצאות, ולכן קשה להבין אותן, אבל להן קל להבין אותנו, ובמידת הצורך לתקשר איתנו. יש אנשים שחקרו את שפת הפיות ואפילו יש מילונים על הנושא *קריצה משמעותית לפיקסי לד*. ולשאלתך, דנה - גם אני לא הייתי זזה ופשוט רואה מה קורה עם הפיה. הייתי נזהרת אפילו לא למצמץ, כדי שלא תעלם במהירות (פיות יכולות להעלם בתוך זמן קצר מאוד.....). במידה והיא הייתה מתקשרת איתי בצורה שאוכל להבין הייתי מחכ מספר שניות ואז משיבה. במידה ואני לא מבינה - אני פשוט לא אזוז.... מקווה שמצאתם את דעתי ואני מדגישה דעתי בלבד מעניינת
בברכת אור ושלווה לכולנו

Pixy led

New member
*קורצת בחזרה*

(למרות שהמילון שאני עובדת עליו הוא לא מילון אלא יותר אינדקס ליצורים שונים...) הממ... בפעמים שונים שהיו לי מפגשים עם פיות עשיתי דברים שונים... היו פעמים שדיברתי איתן, היו פעמים שלא הקדשתי לזה תשומת-לב... אין לי ממש הגדרה אחת.

Yoshef

New member
גם לדעתי הם מדברים בשפת הפיות..

ואם הייתי פוגש אחת.. הייתי מסתכל עליה הרבה זמן.. עד שהיא תתחיל לדבר.. או שאני

Pixy led

New member
שפת הפיות

הפיות מדברות בשפת הפיות, אבל הן מסוגלות לשוחח עם אנשים. יש פיות שמשוחחות עם האנשים בשפתם, כמו גם חלק מאלה שאני פגשתי, ויש כאלה שמערבות מילים משתי השפות. קשה להבין את המילים של שפת הפיות... אבל זו שפה עם עצמה עצומה, ולא צריך לדבר בה סתם ככה בכל מקרה, אם אתה אנושי. כל מילה בה יכולה לתפקד כמילת קסם.

Yoshef

New member
רגע רגע..

את פגשת פיות שדברו בשפתן או אנשים שדיברו בשפת הפיות..?

Pixy led

New member
לא פגשתי אנשים שדיברו בשפת הפיות

אבל פגשתי פיות שדברו בשפת אדם ואחת ערבה גם מילה בשפתן, או לפחות משהו שאני חושבת שהיה שפתן. כאן אני מפסיקה לפרט.

Pixy led

New member
תיקון קטן

יכול להיות שהפיות פשוט דיברו בצורה שהיא מעבר לשפה ואני פרשתי את זה כשפת אדם... לא משנה, אני לא רוצה להטעות אף-אחד, אז פשוט אל תתייחסו למידע שאני נותנת בהקשר הזה.

Feryli

New member
ממ..

מה הייתי עושה עם הייתי רועה פיה...זה טלוי במה שהייתה עושה הפיה... ~~~~~~ מממ...אותה שאילה עוסקת אותי כבר כמה זמן.... אולי לפיות יש שפה משליהם , אבל עם הם רוצים לתקשר איתנו בטח ימציאו כולשהי דרך..

Just shoot me

New member
מעמיק...

אני פעם ראשונה בפורום אבל אני חושבת שאם פיות הן כל כך נפלאות ומושלמות כמו שאומרים, אז למה שהן ירצו לפגוש יצורים הרסניים, אוהבי מלחמות, ורודפי ממון שכמונו?

Pixy led

New member
אהם.

פיות הן לא יצורים מופלאים ומושלמים, הן פשוט מי שהן... מאיפה לך הרעיון ההוא? הן לא שוות יותר מאיתנו.

suffer

New member
אם הייתי רואה פיה

אני לא רואה את הפיה אני מרגישה את הנוכחות שלה! {כן כן היצור פלא השני הוא פיה!!} אני מתקשרת איתה מהלב...לא בשפה כל שהיא יש בינינו הבנה שהיא מעל למילים...מעיין חיבור..

למעלה