שרשור מידע על ג'קי

frodo1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifשרשור מידע על ג'קי

אולי כל אחד יכתוב את כל מה שהוא יודע על ג'קי ואז נדב יחבר את הכל למאגר מידע אחד גדול? מה שאני יודע: ג'קי צ'אן הוא שחקן\במאי\פעלולן שנולד בהונג-קונג בשנת הסוס (4.7.1954 באפריל). השם הסיני שלו הוא פאנג-סי-לו (אם אני לא טועה) והוא נולד במשקל 5 ק"ג וההורים שלו הציעו לרופא המיילד לקנות אותו ב-500 כסף הונג-קונג (26$ אמריקני). במשך כמה שנים הוא התגורר באסטרליה בגלל שההורים שלו מצאו שם עבודה ובגיל 7 הוא חזר להונג-קונג ושם הוא למד במרכז האופרה הסינית, שם הוא ישן, אכל ולמד שירה, ריקוד, קונג-פו (תודה לאל) ואומנויות הבמה. לאמא שלו קוראים לי-לי ולאבא שלו קוראים צ'ארלס. הוא סבל ממלא פציעות במהלך הסרטים שלו. זה כל מה שאני יודע.

nadiwainer

New member
../images/Emo157.gif מידע נוסף...

בסוף אני עורך את כול החומר למאמר. כבר ב1973 החל לשחק בסרטי קונג-פו סיניים, כך עד סוף שנות ה80 כיכב בעשרות סרטי קונג-פו ועבד כפעלולן בסרטים רבים אחרים. חלק מהסרטים היו רציניים וחלקם פארודיה על עצמם ועל סרטים אמריקאים. שיחק בקומדיה האמריקאית עטורת הכוכבים "מירוץ מחוף לחוף" (81) ו"מירוץ מחוף לחוף 2" (84). כוכבו דרך בשמי הוליווד בשנות ה90 (זכה בפרס של ´¶ ב95 על מפעל חיים) אך סרטו המצליח ביותר היה "רעמים ברובע ברונקס" (96) שהופק תחת פיקוחו המלא, דובב לאנגלית, ותפס את המקום הראשון בטבלת שוברי הקופות בסוף השבוע הראשון ליציאתו. פילמוגרפיה (רק סרטים נבחרים): צ'ון וואנג - צוות שנחאי - 2003 ג'ימי טונג - טוקסידו - 2002 הבלש לי - שעת שיא 2 - 2001 צ'ון וואנג - שנגחאי נון - 2000 הבלש לי - שעת שיא - 1998

Sapl

New member
../images/Emo6.gif

זה החלק השני של מה שאתה העתקת...

למעלה