שרשור חוויות מפגש!!
|

midnight dragon

New member
ותמונה אחרונה../images/Emo15.gif

תודה שהייתם כאן איתנו. נחזור לעוד שרשור תמונות מרגש אחרי המפגש הבא

../images/Emo10.gif

צילמתם תמונה של כולם ביחד ולא אמרתם לי...?
אני יודע שאני לא פוטוגני ומכוער והכל, אבל...

Wing Chan

New member
זה לפני שהגענו

כשמי שהלך לארומה החליט לרמות אותנו ולחזור לגג אהם אהם :<

סבאח אל חיר!!!

אם כן... סיכום מפגש רומח הדרקון מנקודת מבטו של הדפוק מחברי הפורום: טוף,אז ככה... לי לא היה בוקר מאגניב כמו של כולם... קמתי, התארגנתי, שתיתי קפה, קראתי בלייזר,בדקתי מה עם ההורדות שלי, אמא הכינה סנדביץ', בלסתי אותו בהנאה מרובה [למרות שהמאכלים שהיו בו לא היו קשורים בגרוש], והלכתי עם אמא... הלכנו למשרד, חיכיתי שם בערך שעה, ומשם עוד כל מיני מעללים עד שאמא יקרה לי יקרה הורידה אותי בכניסה לעזריאלי, שם בבדיקה הביטחונית הראשונה המאבטחת מיששה לי את הוונאבי-ציצים שלי ודפקה עם המפשיר המוזר הזה על החבילה שלי [בשיא הרצינות!! זה היה בערך הדבר הכי מוזר שקרה לי בחיים]. בבדיקה השנייה, בכניסה לקניון עצמו, הייתה מאבטחת אתיופית [איתה-יופי!
] שביקשה ממני להראות לה מה יש בפאוץ'..פתחתי את הפאוץ', הראתי לה את הדיסקמן, האוזניות והנרתיק של המשקפיים שלי.. הסתומה שאלה אותי "מה זה?" והצביעה על הדיסקמן..אמרתי לה "זה דיסקמן, שומעים בזה מוסיקה.." אז היא אמרה "לא פצצה, כן?" אמרתי לה "אני נראה לך כמו מחבל" ואז היא לא נתנה לי להיכנס..סתם. היא אמרה לי לא והכניסה אותי.. עליתי לכיוון הקולנוע, שם איתרתי בעזרת עייני החדות (או משו) את עמר ורועי...באתי, אמרתי שלום, כיפים, חיבוקים, נשיקות נשיכות ליקוקים מישושים. כשכל הדרעק של השלום הסתיים התחלנו לדבר בזמן שהלכנו לכיוון הבית של טליה..תוך כדי ההליכה שמעתי את פיוריטאנה (
), ועמר הסביר לי מה זה דום-מטאל תוך כדי שהוא עושה כאילו הוא מזריק לעצמו... הגענו לבית של טליה והגעתי למסקנה שיש לה בית ממש מגניב. עלינו לחדר שלה, והתחלנו לחטט לה בשטויות..היא לא אהבה את זה :X. נכנסתי לשירותים, ותוך כדי הטלת מיימי קלטתי משהו שחור על האסלה..בחנתי את זה יותר מקרוב, ועייני ראו ריפוד (!!). חשבתי לעצמי "נהה, אין מצב שיש ריפוד על אסלה..מה ההגיון בזה, לעשות את הקקה יותר נינוח..?" ואז לחצתי על הדבר-דמוי-הריפוד הזה, ולפתע קלטתי..זה אכן היה ריפוד!$%!#^@~!!!!!!%&. יצאתי מהשירותים ואמרתי את זה לעמר וממש התלהבנו מהרעיון.. כתבנו הודעה דיי מוזרה בפורום תוך כדי שיערה מורחת עלי פסים שחורים של גפרור כבוי. היא ממש ממש נהנתה מזה!! עברתי מהחדר של טליה לגג, בילגנתי הכל כמו שרק אני יודע [איים גוד ווית' מיי בורדל
], ולבסוף הגיעה לאוזניי המילה הקסומה "אוכל". אני, כמובן, שאלתי לתומי בנהמה לא ברורה "איפה אוכל?!?#!@&^%", אזד אמרו שלמטה יהיה תיכף אוכל, סו איי פולואוד דה אוכל. חיכינו למטה לאוכל, עשינו שטויות הרסנו, שברנו, בלגנו שטויות, ולבסוף היא הגיעה... הפיצה! בלסנו אותה להנאתינו תוך כדי השמעת קולות-עמר... זה הרבה יותר כיף עם הקולות! באיזשהו שלב במהלך השטויות, ליעד הכריז שהוא יכול לסיים בקבוק 2 וחצי ליטר [אני חושב]. או ליתר דיוק-בקבוק גדול של עין-גדי. בזמן שהוא ניסה לתומו לשתות, אני, בתמתומי הרב התחלתי להפריע לו, לתת לו כאפות קטנות על הגוף ושטויות.. באיזשהו שלב הוא העיף לי כאפה שכמעט שברה לי את הלסת. אח"כ נתליתי עליו ואז נפלתי.. המשכתי לתומי בלשרוע חורבן בבית של טליה, כאשר, לבסוף, אלון-בימש בא אלי ואמר לי שעשיתי לו קצר נשימה או משהו כשהפרעתי לו, ושהוא עומר להקיא. הרגשתי ממש ממש ממש רע ובאתי לבקש ממנו סליחה כשהוא נשען על הקיור. ואז הוא הסתובב אלי. זה היה הדבר הכי מפחיד שראיתי בחיים שלי. הבנאדם גבוה ממני בבערך ראש וחצי, והוא היה ממש ממש מעוצבן עלי לדעתי, וממש ממש פחדתי ממנו.. אז רצתי למעלה ונעלתי את עצמי בשירותים. משם אני כבר לא כ"כ זוכר מה קרה, אבל בסוף הוא סלח לי ^_^. בסוף ראינו ת'סרט [שהוא ממש ממש טוב], ועשינו שטויות תוך-כדי ובלסנו כמו מטורפים.. אח"כ הלכנו חזרה לעזריאלי, והפעם השמעתי לאמרי ורועי את פיוריטאנה (
). ואז הגענו לעזריאלי, והיינו רעבים מישומה אחרי כל הבליסות אצל טליה, אז אחרי שעתיים בערך שניסיתי לברר איפה הם הולכים לשבת הלכנו לקנות שמוקי [עם רוסטביף!!!!!
). הלכנו לגג, ישבנו, דיברנו קצת, לימדנו את יערה להגיד "עוגיפלצת" ולא "קוקי מאנסטר" *בדיבור של ילד מפגר*, ואז הם הלכו לארומה או משו פלצני אחר.. נשארנו שם עמר, רועי, ליעד ועבדכם הנאמן, והמשכנו במלאכת הבליסה.. אח"כ התחלנו לחפש את כל השאר ופשוט לא מצאנו את ארומה! הוא נעלם כל הזמן!! אח"כ הלכנו לאמפי והשמעתי ללירון את האנגרי לייק דה וולף [שזה שיר ענק, בגירסת סקא שלו], דיברנו ושטויות, רועי רצה לדחוף לי את הנעלה של לירון לטוסיק הקטן והשובב שלי [יגדל יהיה כוכב!], ואז אנשים התחילו ללכת.. אני דין ואמרי הלכנו לשירותים, ואז נפרדנו לדרכינו. בקושי הצלחתי למצוא את היציאה לרכבת, ואז, כשכן מצאתי אותה, חיכיתי בתור עם הדר ועמר. חיכינו בתור איזה עשרים דקות, שרבע שעה מתוכן עמדנו באותו מקום ואנשים פשוט נכנסו לתור מלפנינו.. לפנינו הייתה איזו אחת ששאלה אם מרכז הירידים [או משו כזה, ברח לי איך קוראים לזה] זה האוניברסיטה, אמרנו לה כן, כי זה כן שם. אבל היא לא האמינה לנו! אני לא מבין את זה, כאילו, כמה לא אמינים אנחנו נראים? אם לא היינו יודעים היינו אומרים "אנחנו לא יודעים", לא? קיצור, קנינו כרטיס וחיכינו ברכבת.. קנינו פאנטה אקזוטיק [כי לא מצאתי שוקאטה
למרות שגם אקזוטיק זה בנזונה]. חיכינו ובסוף עליתי על רכבת מפוצצת כמו טוסיק, פגשתי חיילת שמכירה את אח שלי והיה סבבה.. יצא מפלצת הודעה, סורי..אל תדראו אם אין לכם זין... ופיספסתי הזירה

Witch Child

New member
שונאת.

שונאת להיות לא פוטוגנית. אבל הנה משהו מעניין: בכל התמונות ששמתי לב שצילמו אותי יצאתי ממש מוווזרה. ומכוערת. אבל כשצילמו אותי ללא ידיעתי יצאתי פשוט כ!0*ת NהNNת ל**ק 0! N!ש^ N!שלNת. או שלא. אבל יצאתי נורמלית! בעסה. במפגש הבא, שגם יהיה אצלי, אל תצלמו אותי כשאני שמה לב. רק בהפתעה. פפראצי. טוב?

Orbital Shadow

New member
את לא כזאת לא פוטוגנית!!../images/Emo60.gif

חוץ מזה כולנו יודעים שבמציאות את מאוד יפה
וזה הכי חשוב!!^___^

../images/Emo45.gif

אני, לעומתכן חתיך הורס שמזילים עליו ריר במציאות, ובתמונות אני נראה כמו ילד מפגר עם הפרצופים שיוצאים לי..

LuLuLu iT

New member
המ, בן?../images/Emo48.gif../images/Emo136.gif

אתה מברבר יותר מדי בזמן האחרון. מיפ. מצטערת לנפץ לך את האשליות. קשקושים. (
)

Orbital Shadow

New member
נמ.../images/Emo45.gif../images/Emo60.gif

נכון נוריל?
כמובן לירון
אני מסכימה כמעט עם כל מה שאת אומרת! לא את לא! פחחחחח כן אני כן ואל תתווכחי איתי יא חתיכת &%#$^@#% מה אמרת?! אוו אני אראה לך! |מכות|

יערה...

מה הקשר? אמרתי שאני לא חמוד, אלא גברי ומחוספס.. מה הקשר בין זה לבין זה שאני חתיך הורס?

LuLuLu iT

New member
שהכל קשקושים?../images/Emo48.gif../images/Emo136.gif

( אתה יודע שאני אוהבת אותך.
)

למעלה