שרשור חוויות מפגש!!
|

נורוש

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifשרשור חוויות מפגש!!../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif|

כן, זה מצריך שרשור חדש. הו, המממ. אני אתחיל. קמתי ממיטתי החביבה בשעה חמש בבוקר
. שתיתי שוקו ו... אה, טוב, בעצם זה לא מעניין אותכם. בארבע דקות לתשע יצאתי מהבית, הפעלתי את האזקה (פרצו לנו לבית לפני שבוע..), ובתשע ודקה וחצי הגעתי לתחנת האוטובוס שלי. האוטובוס קצת איחר, ובמקום להגיע בתשע ושש דקות הוא החליט להגיע בתשע ו12 דקות. מות.
מוות לאוטובוסים. בעשרה לעשר התייצבתי בחדווה ובגיל בקניון עזריאלי, בקומה השניה מול הקולנוע. לא היה שם אף אחד
. ואני הייתי בטוחה שמלא יגיעו מוקדם... טעיתי. אחרי שתי דקות בערך הגיעו רועי ועומר, רק שלא זיהיתי אותם כי אף פעם לא פגשתי אותם. אחרי שעמדנו ובהינו בשומקום במשך כמה דקות, שני המוזרים האלה (לעומר יש שיער יותר ארוך משלי!) ניגשו אליי ושאלו אותי אם אני מהפורום. טוב, בעצם זה הלך ככה: רועי: שלום. אני: שלום. *אחרי שתי שניות* אני אמורה להכיר אותכם? (דבילית שכמותי.) רועי: אותי ראית במפגש הראשון.. אני: אה, טוב. אני פשוט לא זוכרת. *בוהה בעומר* רועי: וזה עומר. אני: היי. עומר: היי. שיחה מעניינת. אחרי עשר דקות בערך הגיעו מרינה וסופי. זה הלך ככה: שמעתי צרחה מאחוריי: "נוראלללל!" ופתאום עפה עליי איזו ג'ינג'ית כזאת. היהי ואז היכרתי גם את סופי, שיש לה שיער מהמממם שחור וחללללק מדהייים
. נמנמ.. התחלנו לדבר קצת ואז הדר וענת הגיעו. ואז התחלנו גם לצלם דברים... (את התמונות אני אעלה יותר מאוחר, כרגע אין לי כוח). המממ.. הו. אחרי כמה דקות של התייבשות טליה הגיעה, והראתה לנו את הקעקוע המגנובי שלה. צילמתי אותו!!! וגם הדר צילמה! ואז התיישבנו כולנו על הרצפה מול הקולנוע (שפתאום התחיל להיות נורא עמוס..) ודיברנו.. וטליה ואני ניסינו למצוא להדר את המכתב של תניס ללאורנה בדשל"ק.. ולא מצאנו.
זה פשוט נעלם
. חיכינו חיכינו ציפינו ציפינו... ובערך באחת עשרה הגיעו לירון ויערה. בין לבין הגיעו גם הבנים, רק שאני לא זוכרת מתי כי לא צילמתי כשהם הגיעו.... חחח. ואז הגיע מאבטח של הקניון ואמר לנו לזוז כי אנחנו מפריעים למעבר. אז הצטופפנו. ואחרי כמה דקות בא עוד מאבטח ואמר לנו לקום כי זה מפריע. אז קמנו. מה זה נותן להם שאנחנו עומדים במקום לשבת?
ואז הלכנו ונעמדנו ליד המעליות, ויערה ולירון חילקו לאנשים מטבעות שוקולד ואמרו להם חג שמח
, ואז זרקנו מטבעות שוקולד לקומה למטה וחיכינו לראות מתי מישהו יאסוף אותם.. ושני אנשים דרכו עליהם
.. ואז אלון ירד למטה לקחת את השוקולד. והוא חילק אותו לאנשים. ואאאז, אחרי שכולם כבר היו, הלכנו לבית של טליה. בדרך טליה ניסתה לגרום לנו לשיר מורל לפורום, ואז כשיצאנו התחלנו לנבוח על אנשים..
ומישהו אחד נבח על יערה ועליי חזרה!
ואז הגענו לבית של טליה. בבית של טליה יש:
מדפים מלאים באיזה אלפיים דיסקים.
אוגרת חמודה שכמעט עשינו לה התקף לב.
יש לה שירותים פרטיים בחדר, עם מקלחת והמון פסלונים של פיות ליד המראה
ויש לה גם מחשב בחדר, אבל היא אומרת שהוא של כל הבית. נה, בטח. הדלקנו את המחשב וכתבנו הודעה מחורפנת לפורום (גם אני כתבתי קצת!) ואז יצאנו למרפסת של טליה קצת, ואז ירדנו למטה לראות את שרק 2. לטליה יש מדרגות מפחידות, כמעט נפלתי
. טליה הכינה לנו פיצה והביאה לנו במבה שנמרחה על כל השטיח, ואלון ומרינה וסופי כתבו משפטים על המקרר ממגנטים של מילים
. ואחרי שהצלחנו קצת להשתיק את כולם ראינו את הסרט
. באמצע הסרט טליה כל הזמן זרקה לנו שוקולדים ומקופלת כאילו אנחנו איזה חבורת פרות
. נה. אכלתי אגוזי אחד, טוויסט אחד, שני עדשים וקצת קריספי מוזר. אחרי הסרט עלינו שוב לגג של טליה, וניסינו לשחק "NEVER", וצילמנו הרבה תמונות ועשינו הרבה שטויות. וטליה נעלה אותנו על הגג. בשלוש וחצי לקחנו את הדברים והלכנו לעזריאלי, כי אלון היה צריך לנסוע ויערה גם היתה אמורה ללכת. בדרך אמרנו לאנשים "חג שמח, צום קל". זה היה משעשע. ואז אלון הלך. וקנינו קצת אוכל (כולם קנו צ'יפס ואני קניתי מים..) ועלינו לגג (הסגור) ואכלנו. ואז ירדנו למטה וחלק קנו שוקו חם בארומה, ויערה הכריחה אותי להוציא את הסקצ'בוק שלי כדי שתהיה לה סיבה להרוג אותי..
ועלינו שוב לגג...
ואז התחילו ללכת. בהתחלה יערה הלכה, ואז טליה ובן ודין ומרינה וסופי... ובסוף גם ליעד ואמרי הלכו, עד שנשארנו רק ענת, לירון, רועי ואני
. ואז גם אנחנו הלכנו. נה. והיה לי מאוד כיף, וממש נהניתי, והבית של טליה מהמממם
אבל השארנו לה הרבה בלגן...
. וכואב לי הגרון.. בעעע... והיה ממש כיף לראות את כולכם! עד כאן לעכשיו... ונראה לי שזאת ההודעה הכי ארוכה שאי פעם כתבתי.

נורוש

New member
עכשיו שאני מסתכלת על זה../images/Emo110.gif

עשיתי לכם הרבה לקרוא... אתם לא חייבים לקרוא הכל. מקווה שלא שכחתי משהו.

נורוש

New member
טליה מנסה למצוא את המכתב../images/Emo110.gif

של תניס ללאורנה בדשל"ק. לא מצאנו.

נורוש

New member
הבלגן שעשינו בחדר של טליה../images/Emo110.gif

התיק שלי זה הסגול ^^ והנה הצעיף שלי ^____^

למעלה