שרשור חוויות מפגש!!
|

סבאח אל חיר!!

אאההה אדית!!
מה שהיה מצחיק בקטע עם השומר זה שבסוף הוא בכלל בא בשביל להתפלל...

midnight dragon

New member
טם טם טם../images/Emo15.gif

אז ככה: התעוררתי ב6 וחשבתי שכבר 7, אבל אז שמתי לב ש6 וחזרתי לישון.. ענת באה אלי ב8:30 ואמא שלי לקחה אותנו לתחנת רכבת. פגשנו את אלון בתחנה ועלינו על הרכבת. לא היה מקום ל4, כי הכל היה תפוס (גם אחותי נסעה איתנו) אז אחותי ישבה עלי, וממולי ישבה אישה שנורא דאגה לאחותי והביאה לה טישו לקנח את האף
הגענו לתל אביב אוניברסיטה, ירדנו והבאתי את אחותי לסבתא שלי. עלינו על רכבת חזרה לעזריאלי והגענו בערך ב9:50. פגשנו את מרינה וסופי ואלוןבימש והם עזרו לנו לחפש חנות חרוזים, אבל לא מצאנו.. אז הלכנו לקולנוע ופגשנו שם את רועי עמר ונוראל. אחרי זה באו גם עוד אנשים באיחור רב (אהם לירון יערה אמרי ודין אהם) וגם אנשים בלי איחור רב כמו טליה ועוד כמה נראה לי..
אמרי הביא איתו חבר שלו, שקוראים לו דין, ואלון הבינוני פשוט לא קלט את השם שלו (או שהוא סתם עשה את עצמו אידיוט..) הלכנו בערך ב11:30 לבית של טליה, ויש לה בבית מגניב ובדרך אמרנו לכל מי שעברנו חג שמח (בהתחלה זה היה חנוכה שמח, אחר כך שינינו את זה להאפי האנוקה כאילו אנחנו לא יודעים עיברית ואז שינינו את זה לחג שמח
) אבל רק ממש מעט אנשים ענו לנו.. הרוב נעצו בנו מבטים מפחידים.. הגענו לבית של טליה והתפזרנו בין החדר שלה לגג, ויערה ועוד כמה התגודדו מסביב למחשב וכתבו את ההודעה שראיתם בשרשור השני. אחר כך אמרו שיש אוכל, אז ירדנו כולנו למטה, אבל אני לא ראיתי שום אוכל חוץ מפיצה חצי לעוסה של לירון.. חחחחח אז היינו במטבח ובסלון, ובן הוריד את המכנסיים שלו משום מה.. הוא גם כל הזמן הרים את החולצה, לא יודעת מה נסגר איתו ואז ראינו שרק 2, והיה נחמד למרות שכבר ראיתי את הסרט, וטליה כל הזמן זרקה לנו מלא שוקולדים (כמה שוקולדים כבר יכולים להיות בבית אחד???) ואז עלינו לחדר שלה אבל היא גירשה אותנו לגג (אבל זה בסדר, באמת עיצבנו אותה וחיטטנו לה בדברים, ובילגנו לה את כל הבית *לא אני, בעיקר הבנים*). ניסינו לשחק נוור אבל לא ממש הצליח, ויש אנשים נורא קשיי קליטה בפורום הזה..
ואז אלון אמר שהוא צריך ללכת, אז אנחנו *נחמדים שכמותינו* הסכמנו ללוות אותו (כי גם יערה הייתה אמורה ללכת.. אבל בסוף היא רק הלכה ב5) אז היינו בעזריאלי חזרה, ואלון הבינוני הלך, וקנינו צ'יפסים ואכלנו על הגג ואז היה קר, אז קנינו שוקו חם ואיכשהו אלוןבימש הלך לאיבוד כל הזמן.. זה היה מצחיק
ואז היה כבר 6 וכולם הלכו, וחזרתי ברכבת וניסיתי לשנן את הטקסט שלי בצרפתית, וזאת שישבה מולי הסתכלה עלי מוזר, כי מלמלתי מילים בצרפתית.. חחח אה, וכל המפגש אני וענת דיברנו צרפתית אחת עם השני, כדי שלא תבינו אותנו. היה כיף
אממ וזהו, בערך, מצטערת אם שכחתי משהו.. תמונות יועלו עוד היום

Witch Child

New member
בד"F אין לי כל-כך הרבה שוקולד.

פשוט אבא שלי עובד בבזק, והוא קיבל לכבוד חנוכה ארגז גדול מלא ממתקים. הוא מקבל ארגז גדול בכל חג, אבל, למשל, בט"ו בשבט זה מלא בפירות יבשים ולא בממתקים.

midnight dragon

New member
רציתי להעלות,../images/Emo15.gif

אבל אח שלי כבר כל היום על המחשב השני.. אז רק הספקתי לשים את התמונות על המחשב ההוא ולהקטין כמה מהם, עוד לא הספקתי אפילו להקטין הכל.. ועכשיו אני גם לא יכולה לסלק אותו משם כי הוא עם בן דוד שלו.. ואין לי כוח לריב איתו.. חח אז אחר כך, כשהוא יעוף משם

מ'זתומרת..?

מ'זתומרת מה נסגר איתי..? הרמתי את החולצה כל הזמן כאילו אני כוסית שמתחילה לרקוד ואז מתפשטת... [חוץ מהעובדה שאני כוסון-דוגמן-על ורציתי לגרם לכם להנאה.]
אה, ולמי שתוהה לעצמו למה אני לא כותב הודעה ארוכה [אני יודע שאף אחד לא חושב על זה, זה בסדר], אני אכתוב אחרי שאני אראה את כל השרשור..

LuLuLu iT

New member
אני גם שאלתי..../images/Emo48.gif../images/Emo136.gif

מה נסגר איתו. ואין תשובה חד משמעית. אולי נשאר פתוח?

PiKa Bu

New member
סיכומפגש.

טוב אז קמתי בשמונה התחלתי להתארגן ולהכין מלא דברים והתלבשתי והלכתי ותפסתי מונית שירות, הפעלתי ת'אמפי3 שלוש, שלי והתחלתי לשמוע מוזיקה אחרי איזה כולה 2 שירים, שני דוסים במונית שירות התחילו להציק לי שאלוהים ישנא אותי בגלל שאני שומע מטאל כי זה בעד השטן, אמרתי להם, שאני בכלל ערבי...לא סתם, אמרתי שזה רק שבק ס' והם מתבלבלים, והם ירדו בבני ברק אז שמעתי מטאל עד עזריאלי, שמה ירדתי הגעתי וחיכיתי שתי דקות לעמר ודיברנו מלא ואז ישבנו על הרצפה ואז בערך כל העולם הגיע, ואז התקשרתי כל פעם או לאמרי או לבן או ליערה ולירון לראות מתי הם מגיעים, בסוף כולם הגיעו וזזנו ועשינו בלאגן אצל ליה, ובסוף אלנו בשששששששר(נאמנאמ בשר נאמ נאמ)......אמממ היה ממש ממש ממש כיף, למרות שזה נגמר, אני דורש שתתחילו לתכנן עוד מפגש, כי זה היה אחד הדברים הכי כיפיים. לירון, אין עלייך, אני כבר דיברתי איתך, ואת יודעת מה אני חושב ומה ריגש אותי, ודיברנו על זה, זה מה שאני מפרסם בפומבי, את גדולה, ואין כמוך |לב או משהו כזה|

Witch Child

New member
הלו... אתם מסתירים ממני סודות?

קורה משהו בין רועי ולירון??? למה אפאחד לא אמר לי???

Orbital Shadow

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo60.gif

לא לדאוג לא קורה כלום
אם היה קורה משו מישהו כבר היה דואג להודיע לך

Witch Child

New member
למה לדאוג?

אני כבר התחלתי לשמוח שיצא שידוך מהפורום. והיו גם כמה תמונות שחיזקו את חשדותיי... יש איזו תמונה שאת ממש נמרחת עליו. וזה חמוווד.

למעלה