שרשור חוויות מפגש!!
|

נורוש

New member
הגרביים של יערה ושלי../images/Emo110.gif

שלה יותר מגניבות כי יש להן יותר צבעים אבל שלי יותר ארוכות אז הן הכי שוות!!!

../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

איזה כוסווווווון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *מזיל ריר* *מזיל עוד ריר* *טובע בריר של עצמי* *מת מאובדן נוזלים*

LuLuLu iT

New member
טיפ, זה לא רק אבקת כביסה!../images/Emo48.gif../images/Emo136.gif

כן. או משהו. כל מה שאני כותבת פה מופיע בסדר אקראי ומבולבל לחלוטין, כי שכחתי הרבה דברים ובעיקר את הסדר שלהם.
לירון באה אליי בבוקר- וביחד רקחנו תמיסה כימיקלית רדיואקטיבית וונאבי שוקו. שתינו אותה, ואפילו לא קיבלנו קלקול קיבה מכל השוקולד המתקתק הזה. סגדנו לחתולה שלי, לחדר שלי ולעוגיפלצת
. יצאנו מהבית ב9 ורבע בדיוק- ולפי החישובים שלנו היינו אמורות להגיע בדיוק בעשר ועשרה. ואז היה פקק ע-נ-ק ונתקענו במשך שעה וחצי על הכביש. עזריאלי חשב שאנחנו מרקו- אז קראנו לו אמא. עצרנו בתחנת דלק, שם המוכר הערבי קישקש לוכלעאאלככ וציפה שנבין.
קנינו קינדר בואנו וניסינו לעשות פרסומת- מה שלא כלכך הצליח. X_X בסוף הגענו לאמא (או לחלופין עזריאלי) ופגשנו את כולם יושבים על הרצפה ובוהים בנו בפליאה. שלפנו את מטבעות השוקולד וחילקנו לאנשים תמימים תוכדי אמרית חג שמח עליז. חבורת ערסים נתקלה בנו ופלטה: 'היי הנה אלה עם השוקולדים' בתגובה צעקנו לעברם שיש עוד הרבה ושהם מוזמנים להתכבד. כל מה שזכינו לו היה גיחוך חזרה.
באיזשהו שלב נתקלה אוזני בקולה הסהרורי של נוף (המבריזנית
) שהודיע לנו שהיא לא תבוא. וגם פייטון הבריז לנו. טכניון שמכניון.
הדר השתנתה. המהמ. והיא מגניבה. בסוף אמרי ודין הואליו בטובם לבוא- אחרי שזרקנו על עוברים ושבים מטבעות שוקולד. (עומר, אני זרקתי עליך את ההוא במדרגות הנעות
) צעדנו כולנו לבית של טליה, צועקים לאנשים חג שמח וצום קל. או לחלופין שרים להם- דוד אוהב אותך..*מצביעים בהאשמה על האנש האומלל* לירון היא כריך טונה שקסי. הגענו לבית של טליה, יש לה פוסטר נסגד של איזשהו גובלין (
) ומחשב עם מסך שטוח(!) בחדר. גם שירותים נפרדים ומרופדים שבן נורא התהלהב מהם. לירון עשתה לרועי צמיד, ואז היא שרפה אותו
(את רועי! P:) נוראל הראתה לי את אתמונה של נוף, שיצאה מקסימה דרך אגב. ניסינו לעשות לעומר 2 צמות אבל הוא הצליח להתחמק. בסוף ירדנו למטה, ותקענו את הדיסק בתוך מכשיר הדיוידי. שרק 2 אחלה סרט- למרות שכבר ראיתי אותו. כל הסרט הייתי עסוקה בלריב עם עומר על שוקולדים ופיצה ושאר דברים. בן ממש השתנה. אחר כך עלינו לגג, שיחקנו קצת נוור (לא הלך.) ונחצנו כמה פעמים על ידיד אנשים מתחלפים כמו רועי, בן, טליה, ולירון. מרינה קנתה ספרים. האהא.
אני לא ממש זוכרת מה עוד היה. קנינו צ'יפס וישבנו בגג לא מוצאים את עצמנו בכמויות הפורומים שהסתובבו שם. אם שכחתי משהו תתגברו, כי רוב הסיכויים הם ששכחתי הרבה דברים>< היה לי ממש כיף איתכם, אתם אנשים הזויים וכיפים אני אוהבת כל אחד ואחד מכם. עומר נורא מצחיק
*בלינצ'ס* האמ.

Witch Child

New member
זה לא גובלין!!!

בושה וחרפה!!! זה יודה! ולא מבטאים את זה yooda כמו קיצור של יהודה אלא yoda! הוא שולט! והוא שקסי! והוא מ"מלחמת הכוכבים"! שזה סרט שולט ושקסי!

או!

למדת להגיד את זה!!! עומר!! היא למדה!!! עוגיפלצת!!!
ו..רגע...זה שהשתניתי..זה טוב או רע?

נורוש

New member
עוד תמונות... בההה../images/Emo110.gif

והפעם: המקרר של טליה והמגנטים המוזרים

למעלה