רוק-עצמאות 2004

S h A b i T

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif אין ברי??? חיכיתי לזה../images/Emo7.gif

מה?! אוף אוף!

אין בוטן מתוק בקרקס שיעשו קצת שמח, אין ברי סחרוף.. אין דנה ברגר לפחות מוניקה מופיעים, כמה חיכיתי שהם יחזרו
ורוני? באמת אני מקווה בשבילה שלא יזרקו עליה עגבניות, אבל דוגרי זה זמן לנוח
אחלה של דבר..חחחחח וסאבלימינל, הכי לא קשור בעולם! אין אין..אין מילים לדעתי צריך לעשות גם פופ עצמאות כמו שידידה שלי אמרה חחחחח פעם היה באמת רוק עצמאות..היינו רואים להקות צעירות שעדיין כמעט אף אחד לא מכיר, זו הייתה במה לאומני רוק אמיתיים, היום מביאים רק את מי שמביא קהל. יופי כסף עצמאות

moon light boy

New member
איש.... יש לך טעות....../images/Emo26.gif

בוטן מתוק בקרקס כן מופיעים...
תקרא טוב את ההודעה הראשית.. ותראה שהם ברשימת מופיעים..

LoStGiRl

New member
אוףףףףףףףףף...

עברי לא מופיע כוסעמאק! חיכיתי לזה מלאאא...

חיחי..נכון, סורי.לא שמתי לב,

אבל מה עם חמי רודנר(ואפילו שליחי הבלוז! חיחי) מה עם איזבו.. אוף!!!! במקום האומנים האלו, סאבלימינל ורוני, יכלו להביא עוד 2 להקות..:(

זזזזזההההה ההההכככככככלללללל???????

מה עם חמי?!?! ועברי?!?!?! ודנה ברגר?!?!?! ומה עם מוקי?!?! והבליינים?!?!? אוווווווווווף... אבל העיקר שרוני תהיה

S h A b i T

New member
חחח מסכנה דנה... כולם ישנו בהופעה

שלה חוץ מאיזה 4 שורות שהיו מקדימה..

S h A b i T

New member
חחח ככה זה היה נראה מרחוק...

אני ראיתי רק כמה שורות מקדימה וכל השאר עשו להם שם התנחלויות..

S h A b i T

New member
בונא איזה רוק עצמאות מסריח

חיכיתי לזה כל כך הרבה וזה כל כך מסריח אין עברי לידר אין ברי סחרוף (!) אין דנה ברגר
אבל יש רוני ויש סאבלימנל ויש הדורבנים (?!!?!?) דאמט. צריך לחשוב עוד פעם אם זה בכלל שווה ת'כסף הזה.. זין. אוף איך זה מבאס

בטח שברי סחרוף יהיה

וואייי הוא יהיה ממש חסר!! רגע אם אני לא טועה כולם מדברים על זה שהוא יהיה... זה לא יהיה שווה אם הוא לא יהיה.!! מקווה שיהיה טוב!

למעלה